999 rezultate për

kina

E frikshme, piloti fluturon në ajër (VIDEO) Garat automobilistike po përjetojnë momente të frikshme. Pas aksidentit të rëndë që ndodhi javën e kaluar në Formula
Makina përplas motorin në Korçë, një i plagosur Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qendër të qytetit të Korçës. Një mjet ka përplasur një motor, drejtuesi i të
Fshati që nuk i njeh makinat, pamje përrallore (FOTO LAJM) Duket si një përrallë e vërtetë! Gietorn është fshati, që do të donte ta vizitonte të paktën një herë në jetë çdo njeri.
Në Shqipëri tregtarët e makinave mashtrojnë me këtë tregues, por Kosova i gjobit 5 mijë euro Dogana e Kosovës informon të gjithë qytetarët se është duke hasur në raste kur kilometrat e makinave të përdorura rriten
Porsche, prezanton modelin "Taycan" në dy versione të ndryshme dhe tërësisht elektrike Porsche, ka zbuluar më në fund makinën e saj të parë elektrike, të quajtur, Taycan. Makina u prezantua në dy versione me
Aksident në mes të Tiranës, makina përplas kalimtarin Një kalimtar rreth moshës 30 vjeçare është përplasur nga makina mbrëmjen e sotme në Kombinat. Aksidenti ka ndodhur në
Jashtë pritshmërive, “Spider-car”, makina elektrike që mund të parkohet në mur (FOTO LAJM) “Nobe 100” është makina më e re elektrike. E veçanta e saj është se ka tre rrota dhe mund të parkohet në mur. Mediat
Trafikonin makina nga Maqedonia në Shqipëri, arrestohet 53 vjeçari nga Përrenjasi Një 53-vjeçar në Shqipëri është vënë në prangat e policisë së Elbasanit me akuzën e trafikimit të automjeteve nëpërmjet
Vidhnin makina në Maqedoni dhe i kontrabandonin në Shqipëri, shkatërrohet banda Policia e Elbasanit në bashkëpunim me Policinë e Librazhdi ka arrestuar 53-vjeçarin Xh.B nga Prrenjasi dhe ka shpallur n
Makina iu bë petë: Shpëton mrekullisht komendiani i njohur (FOTO LAJM) Komediani i njohur Kevin Hart i ka shpëtuar vdekjes për një fije pasi makina me të cilën ai udhëtonte u aksidentua keq n
Digjet makina në Dhërmi, lëndohet shoferi Një drejtues mjeti është lënduar, pasi makina e tij është përfshirë nga flakët në ecje. Ngjarja ka ndodhur në Dhërmi, ku
Përplaset me motorskafin që tërhiqej nga një mjet, makina "fluturon" nga rruga Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin, ku një makinë është përplasur me rimorkion
Makina përplas këmbësorin në Tiranë, i aksidentuari në gjëndje të rëndë Aksident në zonën e Shkozës në Tiranë. Një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili ndodhet në gjendje të rëndë.
Aksidentohen dy makina në qendër të Bilishtit Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Bilishtit. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.
Moti i keq sjell aksidentin e parë në Elbasan, makina del nga rruga Një tjetër aksident i frikshëm u regjistrua në minutat e fundit. Në aksin Elbasan-Librazhd, një automjet me targa të Gos
Aksident i frikshëm në Thumanë, makina batohet në mes të rrugës (VIDEO) Një aksident i frikshëm ndodhi pak më parë në Thumanë, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën duke lënë disa të lë
Ndërron jetë izraelitja që u përplas dje nga makina në Elbasan (VIDEO) Ka ndërruar jetë turistja izraelite që u përplas gjatë ditës së djeshme nga një makinë në Elbasan. Ajo kishte ardhur për
Makina përplas dy fëmijë në Korçë, dërgohen rëndë në spital Një tjetër aksident ka ndodhur në Korçë. Pasditen e sotme një automjet ka përplasur dy fëmijë, teksa ishin duke kaluar r
"Çmendi" rrjetin me para, armë, makina e vajza të bukura: 17 vite burg për 22 vjeçarin (FOTO LAJM) Një 22-vjeçar me shumë ndjekës në Instagram, i cili mban nofkën ‘Oxygod’ është dënuar me 17 vjet e gjysmë burg. Wyatt
Përplasen dy makina në Sarandë, 5 të plagosur Pesë persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në orët e para të mëngjesit të sotëm në Sarandë. Ngjarja ka nd