999 rezultate për

kina

Digjet makina e policit në Shkodër Makina e një efektivi në policinë e Shkodrës është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm Nga info
Aksident i rëndë në Itali, makina përplaset me kamionin, plagosen 3 shqiptarë Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Itali. Mësohet se në autostradën A14 një makinë tip Volkswage
Një çmenduri e vërtetë: Njihni makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Patrulla e policisë godet makinën në lëvizje dhe largohet Një makinë e patrullës së policisë ka përplasur një automjet në qytetin e Kavajës duke kërcënuar drejtuesin e saj dhe më
Çmim marramendës, kjo është makina e re luksoze e Ermal Fejzullahut (FOTO LAJM) Yjet e estradës nuk hezitojnë aspak të shfaqin në rrjete sociale jetën luksoze që bëjnë. Është Ermal Fejzullahu ai i
Po hynte nga Greqia, kapet makina plot me marijuanë Një tjetër rast i trafikut të drogës është goditur në kufirin shqiptaro-grek. Gjatë aksionit janë sekuestruar 73 kg mari
Digjen qëllimisht tre makina në Tiranë, kush ishte objektivi 3 makina janë djegur gjatë orëve të natës në rrugën “Haredin Shtino”, është përfshirë nga flakët mjeti tip Benz, në pron
Miliarda të shkuara dëm dhe 4 të zhdukur: Përmbyset anija gjigante plot me makina (FOTO LAJM) “Golden Ray”, një anije që transportonte automjete, është përmbysur në det, ndërsa 4 anëtarë të ekuipazhit janë të zhduk
Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje një person Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Një makinë ka përplas kalimtarin për vdekje. Aksidenti ka nd
Drejtoria Transportit jep njoftimin e rëndësishëm për makinat me xhama të zinj (FOTO LAJM) Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor nëpërmjet një njoftimi ka sqaruar se kur është i lejueshëm d
Radhë kilometrike në Muriqan, nuk dihet ande arsyet Një radhë e gjatë makinash është krijuar në pikën doganore të Muriqanit, duke krijuar një vijë të gjatë automjetesh rret
E frikshme, piloti fluturon në ajër (VIDEO) Garat automobilistike po përjetojnë momente të frikshme. Pas aksidentit të rëndë që ndodhi javën e kaluar në Formula
Makina përplas motorin në Korçë, një i plagosur Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qendër të qytetit të Korçës. Një mjet ka përplasur një motor, drejtuesi i të
Fshati që nuk i njeh makinat, pamje përrallore (FOTO LAJM) Duket si një përrallë e vërtetë! Gietorn është fshati, që do të donte ta vizitonte të paktën një herë në jetë çdo njeri.
Në Shqipëri tregtarët e makinave mashtrojnë me këtë tregues, por Kosova i gjobit 5 mijë euro Dogana e Kosovës informon të gjithë qytetarët se është duke hasur në raste kur kilometrat e makinave të përdorura rriten
Porsche, prezanton modelin "Taycan" në dy versione të ndryshme dhe tërësisht elektrike Porsche, ka zbuluar më në fund makinën e saj të parë elektrike, të quajtur, Taycan. Makina u prezantua në dy versione me
Aksident në mes të Tiranës, makina përplas kalimtarin Një kalimtar rreth moshës 30 vjeçare është përplasur nga makina mbrëmjen e sotme në Kombinat. Aksidenti ka ndodhur në
Jashtë pritshmërive, “Spider-car”, makina elektrike që mund të parkohet në mur (FOTO LAJM) “Nobe 100” është makina më e re elektrike. E veçanta e saj është se ka tre rrota dhe mund të parkohet në mur. Mediat
Trafikonin makina nga Maqedonia në Shqipëri, arrestohet 53 vjeçari nga Përrenjasi Një 53-vjeçar në Shqipëri është vënë në prangat e policisë së Elbasanit me akuzën e trafikimit të automjeteve nëpërmjet