999 rezultate për

kilit

Hapësira zbulon "xhevahirët", ja fotot më të bukura (FOTO-LAJM) ESO është Observatori Europian i Hapësirës ka publikuar 99 foto të shkrepura nga teleskopët e saj të vendosur në Kili. E
Kërcimi i ri Neymar-Robinho (VIDEO) Mes Neymar dhe Robinhos ekziston një miqësi shumë e fortë dhe të dy yjet e Brazilit nuk hezitojnë ta reklamojnë në çdo m
Interi i Thohir, ja emrat që kërkohen (FOTO LAJM) "T-Day" e Interit nisi dje, në orën 7:26, kur avioni i "Singapore Airlines" u ul në aeroportin "Malpensa" të Milanos. Në
Miliona karkaleca të ngordhur në Kili (FOTO-LAJM) Miliona karkaleca të ngordhur janë gjetur në brigjet e Kilit ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet. Një pjesë e madhe e
Foto me Messin? Ku qëndron problemi?! Gjyqtari anësor paraguajan Nicolas Yegros nuk arrin t’i kuptojë polemikat që ka shkaktuar fotografia e tij me Lionel Mes
Vuçiniç "thembra e Akilit" për Juven Kondicioni fizik i malazezit, Mirko Vuçiniç frikëson tranjerin e Juventusit, Antonio Conte, në prag të sfidës me Interin
Ska "recetë" që e ndal Messin Trajneri i Kilit në një konferencë për shtyp të dhënë për shtypin argjentinas ka thënë se se nuk ka ende "recetë" për ta
Venezuela në gjysmëfinale (VIDEO) Çudia vazhdon të ndodhë pasi tashmë edhe skuadra e Kilit është eleminuar nga skuadra surprizë e kompeticionit Venezuela
Cavani dëmtohet në ndeshjen ndaj Kilit Lajme të këqija për Uruguain, por edhe për Napolin. Sulmuesi Edinson Cavani, i angazhuar në Kupën e Amerikës, ka pësuar
Kili merr kreun e Grupit C (VIDEO) Skuadra e Kilit ka arritur të bëjë mrekullinë në një ndeshjet tejet të vështirë për ta duke përmbysur disavantazhin e nj
Kili, 33 minatorët dalin nga nëntoka Operacioni për nxjerrjen në sipërfaqe të 33 minatorëve kilianë të bllokuar në minierën e San Hozesë, që prej datës 5 gus
Ushqime për minatorët, pronarët e minierës kërkojnë ndjesë Mbërrijnë ushqimet e para të ngrohta për 33 minatorët e bllokuar në një minierë të Kilit që nga data 5 gusht. Ata janë b
Fitore e merituar e Kilit kunder Zvicres (VIDEO-FOTO) Kili mposhti Zvicrën me rezultat minimal 1:0 në takimin e sotëm në stadiumin Nelson Mandela. Golin
Fitore e merituar e Kilit kundër Zvicrës (VIDEO-FOTO) Kili mposhti Zvicrën me rezultat minimal 1:0 në takimin e sotëm në stadiumin Nelson Mandela. Golin për Kilin e shënoi Ma