999 rezultate për

kilit

Arturo Vidal sërish i dehur Arturo Vidal nuk heq dorë nga alkooli. Aksidenti me Ferrarin gjatë Kupës së Amerikës, rreziku për t’u përjashtuar nga tu
Futbollisti i Kilit flet për "gishtin" Mesfushori i kombëtares së Kilit dhe i Mainzit në Bundesligë, Gonzalo Hara, bëri xhiron e mediave botërore me veprimin e
Familja e Messi-t sulmohet dhe pështyhet nga fansat e Kilit Finalja e Kupës së Amerikës përveç spektaklit në fushën e lojës ka prodhuar edhe një episod aspak të këndshëm. Ndërkohë
Strategjia e Kilit, e ndalin Messi-n me "Playstation" Finalja e Kupës së Amerikës po afron, ndërkohë që me siguri një gjë do të jetë e sigurt, spektakli. Misioni më vështirë
Sanchez sms Miss Kilit pas kurrizit të së dashurës (FOTO LAJM) Pas dështimit me Manchester United në Premier League sulmuesit të Arsenal Alexis Sanchez iu gjet edhe shkaku i lojës së
Vidal edhe më larg Juves, ja 3 pistat e mundshme Arturo Vidal vazhdon të jetë një çëshje e nxehtë te Juventusi. I grumbulluar me kombëtaren e Kilit, mesfushori 27-vjeçar
Grabitje spektakolare në Kili Një sasi prej shtatë milionë dollarësh është vjedhur nga një grup prej tetë personash të maskuar dhe të armatosur në aer
Maradona: Sanchez e Vidal, vdekjeprurës për Brazilin Diego Armando Maradona kthehet më në fund të flasë vetëm për futbollin dhe për ndeshjen e sotme mes Brazilit dhe Kilit,
Brazili: Ndjehemi të ofenduar nga Kili Konfederata Braziliane e Futbollit (CBF) i është përgjigjur deklaratave që kanë bërë ditët e fundit lojtarët e Kilit, të
Zyrtare: Cladio Bravo i Barcelonës Nëpërmjet faqes së saj zyrtare në internet, Barcelona ka njoftuar arritjen e akordin me Real Sociedad për transferimin n
Sampaoli "shigjeta" Holandës, kundërpërgjigjen Van Gaal e Sneijder Sigurisht që është i zënë nga festa e kualifikimit, megjithatë Jorge Sampaoli gjen kohën për të hedhur shigjeta ironizue
Hekurudhat e veçanta të Perusë dhe Kilit (FOTO-LAJM) Këto pamje të mrekullueshme i përkasin disa prej hekurudhave më mbresëlënëse të Perusë dhe Kilit. Fotot janë realizuar n
Del Bosque nuk është në vete, hipën në autobusin e Kilit (VIDEO) "Vincente Del Bosque nuk është në vete. Bën gjithçka për të qëndruar në Botëror dhe hipën në autobusin e Kilin". Ky ësht
Maracana, tifozët e Kilit "pushtojnë" sallën e konferencave (FOTO-VIDEO) Disa dhjetëra tifozë të Kilit, të veshur me fanellat e kombëtares së tyre, mundën të hynin në sallën e konferencave për
Australi-Holandë, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Para Spanjës dhe Kilit, është rradha e Holandës që të përsërisë një spektakël fantastik si ai i ndeshjes së parë, por ku
Australi-Holandë, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Para Spanjës dhe Kilit, është rradha e Holandës që të përsërisë një spektakël fantastik si ai i ndeshjes së parë, por ku
Cesc: Ndaj Kilit një tjetër Spanjë Cesc Fabregas premton se do të shihni një tjetër Spanjë nga ajo e takimit të parë me Holandën, në ndeshjen e dytë në gru
Tifozja i del para autobusit të Kilit, shmanget tragjedia (VIDEO) Një tifoze më entuziaste nga sa duhet u shtri në rrugë për të festuar mbërritjen e autobusit të Kombëtares së Kilit. Një
Kili goditet nga një tjetër tërmet me magnitudë 7.6 ballë Rreth 24 orë pas tërmetit me magnitudë 8.2 ballë të shkallës Rihter, i cili la 6 persona të vrarë dhe shkatërroi 2600 sh
Gjermani fitore me vuajtje kundër Kilit (VIDEO) Gjermanët janë mjaftuar me një gol në ndeshjen miqësore përballë Kilit që u zhvillua në Mercedes Benz Arena në Stuttgart