999 rezultate për

khedira

Dëmtimi i rëndë, shokët janë me Khediran (FOTO LAJM) Pas dëmtimit të pësuar në miqësoren e djeshme përballë Italisë Sami Khedira pritet të qëndrojë jashtë fushave të lojës p
Dëmtimi i Khediras "blindon" Xabi Alonson Me Sami Khediran që pritet të qëndrojë larg fushave të lojës rreth 6 muaj, mesfushori tjetër i Real Madrid Xabi Alonso,
City: 30 milionë për Khediran Sami Khedira nuk po gjen shumë hapësira në skemat e Carlo Ancelottit te Real Madrid. Ndryshe nga paraardhësi i tij Jose
Chelsea në sulm për Khediran Martesa midis Sami Khediras dhe Real Madrid, duket se do të marrë fund së shpejti. Futbollisti i kombëtsares gjermane ës
Khedira: Ndihem i persekutuar te Reali Sami Kediras nuk mbajnë më nervat. Mesfushori i kombëtares gjermane e ndien veten të përsekutuar në klubin merengues, si
Khedira: Me Ozil Arsenal fiton Premier League-n Për Sami Khediran, Mesut Ozil është një gjeni, i cili do t’i japë Arsenalit titullin e shumëpritur kampion në Premier Le
PSG në sulm për Sami Khedira Edhe pse deklaroi më parë se nuk do të ketë blerje, Laurent Blanc ëndërron një goditje për mesfushën. Klubi parizien men
Khedira: Sivjet Bayerni do ta ketë të vështirë të fitojë Championsin Mesfushori i kombëtares gjermane dhe njëherit futbollist i Realit të Madridit, Sami Khedira ka deklaruar se sivjet Bayer
Cavani te Real, Khedira-Morata te Napoli? Sipas asaj që shkruan shtypi gjerman, mesfushori Sami Khedira mund të jetë çelësi i tratativave që mund të çojë te Real
Khedira, falenderim special për "Special One" Sami Khedira falenderon Jose Mourinhon për mbështetjen e tij te Real Madrid. Mesfushori gjerman i "Los Blancos" ka postu
Magjia Falcao, ja si rrotullon Khediran dhe Albiol (VIDEO) Atletico Madrid fitoi dje Copa del Rey 2013 duke mposhtur Real Madrid dhe duke siguruar trofeun e tyre të 10 në këtë kom
Khedira ndjek Mourinhon tek Chelsea? Jose Mourinho mund të vendosë për të tërhequr me vete mesfushorin gjerman Sami Khedira nga Real Madrid në Chelsea nëse k
Përballja në “Bernabeu”, Khedira shpreson për një natë “magjike” Mesfushori i Real Madridit, Sami Khedira nuk i ka humbur ende shpresat për një kualifik të mundshëm edhe pse do të jetë
3 futbollistët që kanë inspiruar Khediran (FOTO LAJM) Sami Khedira formon me Xabi Alonson një prej dysheve më të forta të mesfushës në të gjithë botën. Futbollisti gjerman i
Real Madrid, Ozil dhe Khedira pranë rinovimit Dy mesfushorët gjermanë të Real Madrid, Mesut Ozil dhe Sami Khedira, janë shumë pranë rinovimit të kontratës me madrilen
Champions, Khedira ëndërron finalen Real-Barça Mesfushori i Real Madrid Sami Khedira ëndërron finalen me Barcelonën në Champions League. Një përplasje me rivalët e për
Benzema: Ozil, "çelësi" i Gjermanisë Karim Benzema është i bindur se ka gjetur "çelësin" e suksesit ndaj Gjermanisë. Sulmuesi i kombëtares së Francës mendon
Khedira: Mbështetja e Mourinhos, jetike Mesfushori i Real Madrid, Sami Khedira ka deklaruar se trajneri i "Los Blancos" Jose Mourinho luan një rol të madh në sh
Khedira: Situatë jo e denjë për një ekip si Reali Kohë reflektimi por dhe autokritikash te Real Madrid, pasojë e rezultateve që mungojnë dhe e një - 13 në renditje nga Ba
Reali dy javë pa Khediran Mesfushori gjerman i Real Madridit, Sami Khedira do të qëndroj larg fushave të blerta të paktën për dy javë, shkaku i lë