999 rezultate për

khedira

Dëmtimi i Khediras, Bierhoff sulmon Realin Dëmtimi i rradhës i Sami Khediras ka irrituar Oliver Bierhoff. Drejtori Teknik i Federatës Gjermane të Futbollit e ka dr
Telashe për Realin, dëmtohet Khedira Problemet për Real Madrid në këtë fillim sezoni nuk kanë fund. Pas rezultateve të dobëta dhe lëvizjeve befasuese në merk
Beckenbauer: Khedira? Perfekt për Bayernin Franz Beckenbauer hap dyert e Bayern Munchen për Sami Khediran. Pas dëmtimit që pësoi spanjolli Javi Martinez, kampionët
Khedira do Bayern Munchen Bayern Munchen është kthyer në destinacionin e preferuar për Sami Khediran, i cili pas refuzimit që i ka bërë rinovimit,
Arsenal nuk ngopet, kërkon edhe 3 yje të tjerë? (FOTO LAJM) Merkatoja e verës po hyn në fazën e saj finale por Arsenali duket se nuk ka të ngopur. Pasi afroi në skuadër Alexis Sanc
Real Madrid përze Sami Khediran Triumfi në Superkupën e Europës kundër Sevillas i ka kënaqur të gjithë te Real Madrid, me përjashtim të njërit. Eshtë fj
Chelsea, Mourinho thërret Khedira-n Sami Khedira mund t’i bashkohet Jose Mourinho-s te Chelsea. Trajneri portugez ka vendosur gjermanin në listën e dëshirav
Arsenali kërkon edhe Khediran Arsenali vazhdon të kërkojë shërbimet e mesfushorit të Real Madridit, Sami Khedira. The Sun njofton se Arsene Wenger
Nuk ka Ramazan për Ozil, Mustafi dhe Khedira Muaji i shenjtë e Ramazanit, që çdo vit përkon me periudha të ndryshme, nuk do të jetë pengesë për futbollistët e përfaq
Boateng-Khedira, "luftë" para sfidës Është një provokator dhe ndeshjet e tij i luan edhe jashtë fushe. Pasi e quajti skuadrën e Joachim Low një skuadër pa pe
Khedira qetëson tifozët: Asgjë serioze! Sami Khedira vuri në alarm Kombëtaren gjermane, por për fat të mirë nuk ishte asgjë serioze. Mesfushori i Real Madrid mb
Arsenal, 15 milionë euro për Khediran Sipas asaj që shkruan "Sunday Mirror", Arsenali është gati të bëjë një “çmenduri” për mesfushorin gjerman të Real Madrid
E dashura e Khediras "pushton" revistën "GQ" (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, modelja gjermane Lena Gercke festoi 26 vjetorin e lindjes në shoqërinë e të dashurit të saj, mesfushor
Lena dhe Khedira gjejnë paqe (FOTO LAJM) Sami Khedira dhe Lena Gercke i kanë lënë pas krahëve problemet e muajve të fundit. Çifti i famshëm i futbollit u konsult
Low mbron Ozil dhe shpreson për Khediran Joachim Low ka nisur të mendojë që tani për listën e lojtarëve që do të grumbullojë për Kupën e Botës "Brazil 2014", tek
Khedira ribashkohet me Mourinhon? Sami Khedira mund të nisë një aventurë të re te Chelsea. Tuniziano-gjermani pëlqehet nga ish-trajneri i tij te Real Madr
Krizë mes Sami Khediras dhe Lena Grecke (FOTO LAJM) Sipas asaj që shkruan shtypi gjerman, Sami Khedira dhe partneres së tij Lena Grecke po përjetojnë prej kohësh një krizë
Khedira, ja alternativat e Real Madrid (FOTO LAJM) Sami Khedira, i cili iu nënshtura ndërhyrjes kirrugjikale në gjurin e djathtë pas dëmtimit të rëndë që pësoi në miqësore
Khedira: Më duhet shumë durim Sami Khedira u operua të shtunën pas dëmtimit të rëndë në gju që pësoi në takimin miqësor që Gjermania zhvilloi ndaj Ita
Operohet me sukses Sami Khedira Real Madrid bëri të ditur se është realizuar me sukses ndërhyrja kirurgjikale për dëmtimin e ligamenteve të gjurit të dj