999 rezultate për

khedira

Khedira: Kemi përvojën e duhur për të mposhtur Tottenhamin Sami Khedira është i bindur se Juventusi do ta eliminojë Tottenham Hotspurin falë përvojës që ka në këtë kompeticion.
Juventus e çmendur pas Canit, për të marrë një Khedira më të ri në moshë Mediat në Evropë kanë theksuar se shumë skuadra janë vënë pas Canit, ku më të pëfoluarat kanë qenë Real Madridi dhe Juve
Sami Khedira nuk e përjashton mundësinë e kthimit në Bundesliga Sami Khedira nuk e përjashton mundësinë e kthimit në Bundesligë dhe thotë se gara nuk ka qenë ndonjëherë kaq emcionuese.
Khedira nuk pyet për miqsi: Higuain nuk është sulmuesi më i mirë në botë Gonzalo Higuain dhe Paulo Dybala sipas mendimit të Sami Khediran, qëndrojnë mbrapa britaikut Harry Kane. Mesfushori g
Khedira në dyshim për të ardhmen, mund të transferohet në MLS Mesfushori gjerman, Sami Khedira është në dyshim nëse duhet të vazhdojë kontratën me Juventusin, apo duhet të transferoh
Khedira ushtron presion drejt Napolit: Kalimi është thjesht çështje kohe Juventusi triumfoi në derbin me Torinon dhe u kualifikua në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, ndërsa deri në shkurt, kur
Khedira realist: Nuk jemi mirë në mbrojtje, por kjo s'do të thotë se fiton Napoli Sami Khedira ka folur për takimin e javës të Juventusit, të premten në mbrëmje, në ‘San Paolo, përballë Napolit. Mesf
Mesfushori gjerman ka një mesazh për Buffon Gianluigi Buffon është pensionuar nga Kombëtarja e Italisë, pas dështimit që të kualifikoheshin në Kupën e Botës Mesf
Khedira i jep avantazhin Juves (VIDEO) Juventus ka kthyer rezultatin kundër Udineses vetëm në 10 minuta lojë. Goli u shënua nga mesfushori gjerman pas një k
Khedira dhe Mandzukic përfshihen në skuadër ndaj Lazios Sami Khedira dhe Mario Mandzukic janë përfshirë në skuadrën e Juventusit për të përballur me Lazion në Serie A. Khedi
Khedira: Howedes i lindur për në Seria A Sami Khedira, në një intervistë për TuttoJuve.com, ka folur për blerjen e fundit të Zonjës së Vjetër, Benedikt Howedes.
Higuain dhe Khedira takohen me ish ekipin ku morën emër Në Cardiff, Real Madrid do të takojë dy ish lojtarët e tij. Sami Khedira dhe Gonzalo Higuain, dy lojtarë që hodhën rrënj
Khedira: Pse nuk isha i kënaqur me Realin e Madridit Ndërsa përgatitet të përballet me ish-klubin e tij në finalen e Ligës së Kampioneve, Sami Khedira ka zbuluar se është i
Sami Khedira reagon pas dëmtimit, alarm fals për yllin gjerman Sami Khedira nuk mundi të luante më shumë se 10 minuta në sfidën e kthimit të Championsit ndaj Monacos, teksa doli nga f
Dalin informacionet e para për dëmtimin e Sami Khedirës Sami Khedira mbrëmë u detyrua që të braktiste fushën e blertë vetëm pas 10 minutash, pasi ndjeu një problem në kofshën e
Formacionet zyrtare, Juventus – Genoa Juventus dhe Genoa kanë publikuar formacionet zyrtare. Juventus e Genoa do të përballen në “Juventus Stadium” nga ora
Khedira jo vetëm bomber në fushë, në lidhje me një super bionde (FOTO LAJM) Sami Khedira është protagonist jo vetëm në fushën e lojës, atje ku mbrëmë shënoi një gol shumë të bukur ndaj Napolit. Me
Khedira paralajmëron sulmuesit: Tani e di si është të përballesh me Chiellinin Sami Khedira e ka provuar dje se çfarë do të thotë të luash ndja një mbrojtësi mjaft të egër si Georgio Chiellinit. Mesf
Khedira i fiksuar pas biondeve, kjo është e dashura e re (FOTO LAJM) Mesfushori i Juventusit, Sami Khedrira e ka zëvendësuar shumë shpejt ish të dashurën Lena Gercke. Futbollisti gjerman që
Juventus-Lyon, surpriza në formacionet zyrtare Juventus dhe Lyon i kanë publikuar formacionet para ndeshjes që fillon në oren 20:45. Juventus: Buffon; Dani Alves, B