999 rezultate për

ketij

Fjalët e para të Hotit si kryeministër: Do t’i dalim zot këtij vendi Kryeminstri i ri, Avdullah Hoti pas seancës së jashtëzakonshme ka thënë se në Kuvend e presin nisma ligjore të reja e pl
Tritan Kalo mesazh të fortë politikës shqiptare: Demokraci u vra Mjeku i njohur i Infektivit, Tritan Kalo ka reaguar ashpër në lidhje me situatën aktuale politike në vend. Sipas tij
Anketë e UNDP: Vjosa Osmani me rejting 72.4%, Albin Kurti 65 %, Hashim Thaçi 19% United Nation Development, program i Kombeve të Bashkuara për të ndihmuar vendet e varfra dhe vendet në zhvillim, ka zhv
U bë vatër e nxehtë e koronavirusit, mbyllet pavjoni në QSUT Prej ditësh, QSUT është kthyer në epiqendrën më të nxehtë të koronavirusit në Tiranë. Ashtu sikundër është raportuar
E konfirmuar, ndeshjet e mbetura të La Ligas mund t’i ndiqni falas përmes këtij aplikacioni La Liga pritet të rikthehet me 11 qershor pas gati tre muajsh pauzë për shkak të pandemisë që kaploi të gjithë globin.
Avokati i Popullit: Shqipëria shkeli ligjet dhe konventat me dëbimin e Harun Çelik! Avokati i Popullit i ka dërguar një raport të plotë Policisë së Shtetit në lidhje me shkeljet që janë bërë për procedura
4 vite pa asnjë projekt muzikor, këngëtarja shqiptare tregon arsyen e këtij vendimi (VIDEO) Ditën e sotme, në një lidhje me ‘Skype’ për Wake Up në Top Channel, ishte këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu. Rosel
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
Tragjike në Korçë: Vetëvaret në banesë 20 vjeçarja Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në qarkun e Korçës ku një 20 vjeçare i ka dhënë fund jetës. Ng
Maliqi: Këtij Parlamenti i ka ardhur fundi, të shembet (VIDEO) Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi tha se parlamenti është bërë qesharak teksa po zbaton masat ndaj koonavirusit,
Basha i përgjigjet Ramës: Shqipëria do të shpëtojë prej këtij hajduti ordiner "Ai shfrytëzoi edhe pandeminë për të vjedhur, për të shkaterruar teatrin, për të grabitur pasuritë publike dhe i la njer
Liga e Polonisë synon tifozët e rinj në internet prej këtij muaji Me tifozët e futbollit në të gjithë botën e uritur për lojëra “live” për t’i shikuar, futbolli elitar i Polonisë, Ekstra
Plani i ri i UEFA-s për të shpëtuar futbollin evropian TMW pretendon se grupi i punës ka përshkruar një ide për të përfunduar Ligën e Kampionëve me një Final Four në Stamboll
Më 2030, myslimanët do t’i agjërojnë dy Ramazanë për një vit Pas 10 viteve, përkatësisht më 2030, myslimanët do të agjërojnë dy herë brenda një viti. Një agjërim i Ramazanit do të f
Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish
Drejt shembjes? Trualli i Teatrit Kombëtar i kalon në pronësi Bashkisë së Tiranës (FOTO LAJM) Vendimi i Këshillit të Ministrave për kalimin në pronësi të Bashkisë Tiranë, të truallit të "Teatrit Kombëtar" është bo
Përzgjidhet formacioni më i mirë i viteve 2000 në Serie A Pasi ndërtoi formacionet më të mira të viteve ‘80 dhe ‘90, faqja “Gentleman Ultra” ka zgjedhur dhe formacionin më të mir
COVID-19/ Akordohet fondi prej 55 mijë lekësh shpërblim, kategoritë përfituese I gjithë personeli që shërben në institucionet e përkujdesjes shoqërore rezidenciale publike, që janë në përgjegjësi adm
Mira Kazhani e Bieta Sulo rrogë tek UKT, Blendi Fevziu e thotë hapur: E papranueshme! Pozicioni i punës tek UKT i gazetares Mira Kazhani dhe Bieta Sulos ka bërë shumë zhurmë në media. Së fundmi ka qënë
OFL vijon misionin, sekuestrohet 1.2 milion litra naftë në kompaninë e Lul Berishës Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar punën për goditjen e subjekteve që kryejne aktivitete të paligjshme. Sipas njofti