999 rezultate për

ketij

Sipas formës së trupit tuaj, ky është fustani perfekt për secilën prej jush (FOTO LAJM) Fustan tubin, i gjatë apo me jakë portofol? Propozimet e këtij sezoni janë shumë feminilë, të lehtë, pranverorë, por ësh
Grabitje gjatë natës, vidhet kasaforta e këtij institucioni Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Tiranë. Sipas informacioneve të para mësohet se është grabitur gjatë nat
Bjonde dhe me plot stil, si duket sot "Zhadja" (FOTO LAJM) Emri "Zhade" do të mbetet gjatë në kujtesën e secilit. Seriali brazilian "El Clone", ka qenë një nga serialet më të n
Teknologjia Digjitale për Trashëgiminë Kulturore (VIDEO) Trashëgimia kulturore, si aseti më i madh kombëtar, jo vetëm duhet ruajtur por edhe duhet promovuar. Gjithmonë e më shum
Masat e vonuara kundër koronavirusit, merret në pyetje kryeministri Conte Me shume se dy ore ka zgjatur seanca e pyetjeve ndaj kryeministrit italian, Giuseppe Conte të premten në lidhje me masat
Euro i rikthehet rrugës së "artë"? Me sa u këmbye sot Monedha e përbashkët ka shënuar një rritje të lehtë vazhdueshme në tregun e brendshëm gjatë dy javëve të fundit. Sipas k
"Zhduket" Kejda, çfarë po ndodh me vajzën bukuroshe të Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të
Aksion në Këlcyrë: Çfarë zbuluan dhjetra efektivë policie dhe dronë (VIDEO) Dhjetra efktivë policie kanë "zbarkuar" në Këlcyrë për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Sipas policise,
Liverpooli "ndan mendjen" mbi të ardhmen e Wijnaldum Ekipi i Liverpool ka marrë një vendim për të ardhmen e mesfushorit holandez, Gerogino Wijnaldum. Sipas ‘The Guardian’
Ja oraret dhe përballjet çerekfinale në Kupën e Shqipërisë Ditën e enjte disa prej skuadrave elitare në Shqipëri do të luajnë ndeshjet çerekfinale të Kupës së Shqipërisë. Të 4-
I huazuar, Liverpooli merr vendim për të ardhmen e Wilson Skuadra e Liverpool ka lajmëruar se futbollisti Harry Wilson do të jetë pjesë e Bournemouth deri në përfundim këtij sezo
Sherri me thika për rrënjët e ullirit, shoqërohet në polici 52 vjeçari Policia ka shoqëruar një 52-vjeçar, pas përplasjes mes dy familjeve mesditën e djeshme, përkatësisht Alibeaj dhe Dhama,
Kukësi vuan por fiton në sekondat e fundit (VIDEO) Kukësi ka marrë një fitore shumë të vuajtur në “Elbasan Arena”, ndaj Luftëtarit, të cilët i mposhtën me rezultatin 2-1,
Fjalët e para të Hotit si kryeministër: Do t’i dalim zot këtij vendi Kryeminstri i ri, Avdullah Hoti pas seancës së jashtëzakonshme ka thënë se në Kuvend e presin nisma ligjore të reja e pl
Tritan Kalo mesazh të fortë politikës shqiptare: Demokraci u vra Mjeku i njohur i Infektivit, Tritan Kalo ka reaguar ashpër në lidhje me situatën aktuale politike në vend. Sipas tij
Anketë e UNDP: Vjosa Osmani me rejting 72.4%, Albin Kurti 65 %, Hashim Thaçi 19% United Nation Development, program i Kombeve të Bashkuara për të ndihmuar vendet e varfra dhe vendet në zhvillim, ka zhv
U bë vatër e nxehtë e koronavirusit, mbyllet pavjoni në QSUT Prej ditësh, QSUT është kthyer në epiqendrën më të nxehtë të koronavirusit në Tiranë. Ashtu sikundër është raportuar
E konfirmuar, ndeshjet e mbetura të La Ligas mund t’i ndiqni falas përmes këtij aplikacioni La Liga pritet të rikthehet me 11 qershor pas gati tre muajsh pauzë për shkak të pandemisë që kaploi të gjithë globin.
Avokati i Popullit: Shqipëria shkeli ligjet dhe konventat me dëbimin e Harun Çelik! Avokati i Popullit i ka dërguar një raport të plotë Policisë së Shtetit në lidhje me shkeljet që janë bërë për procedura
4 vite pa asnjë projekt muzikor, këngëtarja shqiptare tregon arsyen e këtij vendimi (VIDEO) Ditën e sotme, në një lidhje me ‘Skype’ për Wake Up në Top Channel, ishte këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu. Rosel