999 rezultate për

ketij

FORMACIONI/ Si do të luante Man Utd në sezonin e ardhshëm me Sancho e Mbappe (FOTO LAJM) Manchester United mund ta transferojë Kylian Mbappe në sezonin e ardhshëm, pas njoftimit që ka bërë francezi gjatë këtij
"Zot t’i dalim këtij vatani", Meta me mesazh të fortë nga Zall Dardha Kreu i vendit, Ilir Meta ka vizituar sëfundmi fshatin Zall Dardhë të Dibrës nga ku ka ndarë emocionet e tij. Në një
A do të shkojë Arilena Ara në Eurovision 2021? Zbulohet vendimi i Shqipërisë Pandemia prishi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Ari
Hoti: Çështja e njohjes reciproke do të mbyllet brenda këtij viti Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka bërë të ditur se përveç njohjes reciproke, nuk do të ketë tjetër zgjidhje me S
Mos i humbisni: 11 rekordet e këtij sezoni të CR7 Cristiano Ronaldo vazhdon të dëshmojë se mosha është vetëm një numër, ndërkohë që po thyen rekorde në nivel klubi dhe në
Një truk i thjeshtë mund të rrisë numrin e pëlqimeve në Instagram Disa studiues nga Universiteti Rowan në New Jersey kanë zbuluar se filtrat që përdorni për selifet mund të rritin numrin
Ngjarje e rëndë në Gostivar, burri vret bashkëshorten e tij Ngjarje tragjike ka tronditur mëngjesin e sotëm Gostivarin. Një burrë 65 vjeçar ka therë me thikë dhe më pas edhe më sëp
Pas këtij lajmi, nuk do të pini më kafe në darkë Për shumë prej nesh, kafeja është një pjesë e domosdoshme e rutinës së përditshme, e disponueshme për të na dhënë atë nx
U arrestua për p*rdhunimin e 8 vjeçares, profesori i jep fund jetës në burg Një profesor nga Tetova i dyshuar për përdhunim të një vajze 8-vjeçare, është vetëvrarë dje rreth orës 16:00 në burgun e
Pas James, te Reali edhe 4 futbollistë të tjerë kërkojnë klube të tjera Real Madrid është duke punuar në largime të futbollistëve gjatë këtij afati kalimtar të verës. James Rodriguez e zyrt
Rama, Meta dhe Ruçi e "lidhin në shtyllë", publikohet vendimi për bisedat telefonike Sipas vendimit të puvlikuar ditën e sotme në fletoren zyrtare, krerët më të lartë të shtetit shqiptar, Presidenti i Repu
"Këtij të Besës i them fat unë", gazetari bën komentin epik pasi ministrja njoftoi largimin Gjatë ditës së djeshme ministrja e Arsimit Besa Shahini njoftoi se do të largohet nga Shqipëria dhe nga qeveria, dhe nuk
Ahmeti përfundon dëshminë në Gjykatën Speciale në Kosovë Pas dy ditëve intervistim nga prokurorët në Gjykatën Speciale në Kosovë, duke dalur nga godina e Eulex-it, kreu të BDI-s
Ahmeti përfundon dëshminë në Speciale Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti pas intervistimit dy ditorë në cilësi të dëshmitarit nga dhomat
Rrugorja me "dorë të hekurt", çfarë ndodhi gjatë këtij muaji Policia Rrugore e Elbasanit ka shtuar kontrollet në të gjitha akset rrugore interurbane, urbane dhe rurale për të eviden
Kapet në Tiranë i riu i shumëkërkuar nga drejtësia austriake Policia e Shtetit ka finalizuar operacionin e koduar "Koordinimi" duke arrestuar në Tiranë një të ri kërkuar nga autorit
4 moderatorë, largimet e bujshme nga Top Channel (FOTO LAJM) Me nisjen e sezonit të ri televiziv nis edhe lëvizja e emrave të njohur të ekranit nga televizione të ndryshme. Kontrata
Izet Haxhia kallëzon në SPAK drejtorin e Burgjeve, Agim Ismaili Izet Haxhia ka denoncuar në Porkurorinë e Posaçme (SPAK) drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismajlin. Me anë
Ronaldo jep aprovimin për transferimin e këtij sulmuesi te Juventusi Cristiano Ronaldo ka dhënë aprovimin për transferimin e Edin Dzekos. Juventus, që kanë angazhuar për trajner Andrea P
Pamjet e ngjarjes tragjike sot në Durrës, 65-vjeçari del i pajetë në breg të detit(FOTO LAJM) Një ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:45 në lagjen Nr.13 të qytetit të