999 rezultate për

ketij

"Më shpëtoi jetën", vajza e regjisorit të njohur flet për punën në pornografi (FOTO LAJM) Vajza e regjisorit të famshëm të Hollywood, Steven Spielberg filloi karrierën në pornografi në fillim të këtij viti.
Në pritje të bebushit të dytë, Elita Rudi e "çmendur" pas këtij ushqimi (FOTO LAJM) Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë. Shumë shpejt, bukuroshja nga Kosova do të
Kush fshihet pas këtij personazhi të famshëm memesh? (FOTO LAJM) Të gjithë mund të kemi parë ose të kemi përdorur në rrjete sociale meme apo ‘gifs’ me të ashtuquajturin, ‘Baby Yoda’, nj
"Urime, keni fituar 700 mijë dollarë", Policia apel qytetarëve për kujdes Njësia për Hetimin e Krimeve kompjuterike i vjen në ndihmë qytetarëve, për parandalimin e mashtrimeve nëpërmjet aplikaci
"12 milionë ik p****u këtij talebanit nga Leçe", tifozët e Interit shpërthejnë kundër Contes Barazimi në dy ndeshjet e para të Ligës së Kampioneve, por dhe shpërdorimi i një serie rasteve për gola ka revoltuar pa
Kaos në ish-sheshin Shqiponja, policia thirrje për shoferët (VIDEO) Pas bllokimit të qarkullimin në ish-sheshin "Shqiponja", ka filluar dhe kaosi mes automjeteve dhe trafik i rënduar. N
Pas pensionimit të Khabib, pa reaguar nuk mbeti dhe McGregor Khabib ka arritur që mbrëmë të triumfoi ndaj Gaethje, në një ndeshje të madhe të UFC-së. Edhe pse e fitoi këtë takim,
5 veshjet që s'duhet të mungojnë në gardërobën e këtij dimri (FOTO LAJM) Temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm, kështu që filloni të përgatisni gardërobën për të ftohtin e dimrit. Edhe pse
Lukaku: Këtij Interi dua t’i jap gjithçka Për të përshkruar vitin e tij të parë në Itali mjafton të nisesh nga numrat, 23 gola në 36 ndeshje në kampionat dhe 9 fi
5 veshjet që s'duhet të mungojnë në gardërobën e këtij dimri (FOTO LAJM) Temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm, kështu që filloni të përgatisni gardërobën për të ftohtin e dimrit. Edhe pse
Hynte në telefonat e qytetarëve duke iu vjedhur të dhënat, arrestohet 45 vjeçari Një 45-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi akuzohet se ndërhynte në telefonat e qytetarëve dhe komunikonte në emër t
U largua papritur nga "Përputhen", Erjoni: Pata debat të ashpër me Anën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Erjoni i “Përputhen” vendosi në mënyrë të papritur që të largohej nga emisioni. Ditën e sotme ishte i
"M'paska marrë malli", Adelina Ismaili i rikthehet këtij look-u (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili tregoi se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri t
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Jennifer Aniston, ka rrëfyer së fundmi se ka menduar të heqë dorë nga aktrimi gjatë një podcasti me Ja
RENDITJA/ Formula 1, dominim i plotë nga Mercedes Kur kanë mbetur edhe shtatë gara deri në përfundimin e këtij të sezoni në Formula 1, vërehet qartë dominimi i Mercedes.
Kosovës i shtohet një tjetër festë zyrtare Komisioni për Qeverisje Lokale, Administratë Publike, Zhvillim Rajonal dhe Media, ka përkrahur sot iniciativën e deputet
"Jam burrë e jo lodër", 35 vjeçari tregon natën e parë me bashkëjetuesen 45 vite më të madhe (VIDEO) Një 35 vjeçar egjiptian dhe partnerja e tij 45 vite më e madhe, kanë hedhur poshtë ofendimet që e quajnë atë një “djalë
Zbuloni të ardhmen tuaj nëpërmjet këtij testi Nëse do tregoheni të drejtë kjo do të ju thotë shumë të vërteta për të ardhmen tuaj. 1 – Cila është ngjyra që ju pël
Kërcet çiftja në Kamëz, arrestohet në kohë 51 vjeçari Policia e Kamzës ka parandaluar një tragjedi për motive pronësie duke arrestuar një 51 vjeçar pasi qëlloi me çifte ndaj
U "zhduk" papritur, zbulohet çfarë e shtyu Feron drejt këtij veprimi Pas ndarjes së bujshme me modelen Arbenita Ismajli, e cila s’kalon asnjëherë pa marrë vëmendjen e mediave, Fero u “zhduk