999 rezultate për

ketij

600 milion euro, Bill Gates blen jahtin e ëndrrave Një ndër njerëzit më të pasur në botë ka blerë një super jaht e i cili funksionon me hidrogjen të lëngshëm. Bill Gate
Xhudistja kosovare kalon në gjysmëfinale në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi vazhdon me formën e saj fantastike në rrugëtimin e deri në 52 kilogramë në Grand Sl
Formula 1 drejt ndërprerjes, shkak Koronavirusi Drejtuesit e Formula 1 po shqyrtojnë mundësinë e ndërprejes së Çmimit të Madh të Kins për shkak të virusit që është për
UEFA do të zhvillojë një mbledhje të rëndësishme në Tiranë Komiteti i UEFA-s, HatTrick, ka zgjedhur që takimin radhës ta mbajë në Tiranë. Komiteti më i madh i investimeve të UE
Policia "zbarkon" në Shkodër, gati t’u sekuestrojë pasuritë Bajrave dhe Doçajve Duket se pas Shijakut, Durrësit dhe Elbasanit, Operacioni “Forca e Ligjit” ka zbarkuar sot edhe në Shkodër. Në këtë a
Të rrezikshme për shëndetin, kompania e palicensuar bën asgjesimin e mbetjeve spitalore (VIDEO) Spitali i Durrësit transportin dhe asgjësimin e mbetjeve të rrezikshme spitalore për mjedisin dhe shëndetin e njerëzve,
Dosja "e nxehtë" në duart e SPAK: Sekuestrimi i 5 milionëve eurove dhe 63 të akuzuarit si grup kriminal Një dosje jo pak e "nxehtë" po sicc është ajo 339, tashmë është në duart e SPAK. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsi
Paketës Anti-KÇK, Lleshaj: Suksesi i këtij operacioni do të jetë i garantuar Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në fjalën e tij reparti RENEA ku është trajnuar Njësia OPERACIONI FORCA E LIGJIT, de
Sassuolo mposht Romën me "poker" golash (VIDEO) Roma është turpëruar nga Sossuolo në shtëpinë e kësaj të fundit. Skuadra e kryeqytit është mposhtur me rezultatin e t
A rrezikon Shqipëria? Ekspertët: Transmetohet përmes spërklave të pështymës Koronavirusi në Kinë, prej të cilit kanë vdekur deri tani, me dhjetëra njerëz, është një prej çështjeve të nxehta të akt
Suedia përfshihet në hetime për eliminimin e çiftit në Prizren, djali i tyre ende në kërkim Organet e ndjekjes ende nuk i kanë rënë në gjurmë djalit të Durim dhe Suada Hadrit, të cilët u gjetën të vdekur në shtëp
Totti hyn në "sherr" me tifozët e Romës pas këtij "like" në Instagram (FOTO LAJM) Francesco Totti ka shkaktuar një tjetër "problem" në Instagram. Pas pëlqimit të një postimi nga një tifoz i cili bënt
"Telenovela" Eriksen drejt mbylljes, "spurs" pranojnë ofertën e Interit Telenovela më e rëndësishme e merkatos së dimrit, ajo e transferimit të Christian Eriksen nga Tottenham te Interi, është
Pas shumë emrave të lakuar, Barcelona e gjen zëvendësuesin e Suarez në La Liga Barcelona ka identifikuar sulmuesin e rivalit nga La Liga për transferim gjatë janarit. E përditshmja sportive katala
Jo vetëm Dokle dhe Kolaveri, përfitojnë 700 të dënuar nga "Amnistia" Projektligji për “Amnistinë” është miratuar ditën e sotme në Komisionin e Ligjeve. Prej tij përfitojnë 700 të dënuar,
"Skelet", fotot e këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
Dy javë rresht në operacione, shih gjendjen e këtij kirurgu (VIDEO) Një kirurg i rraskapitur nga puna e tij është rrëzuar dy herë, duke thyer edhe dhëmbët. Pas dy javë operacione rresht
Mbappe: Nuk dua t’i marr asgjë Messit por duhet të inspirohem nga karriera e Ronaldos Kylian Mbappe ka folur për idhujt e tij dhe synimet gjatë këtij sezoni me PSG-në dhe Francën. Kylian Mbappe ka synime
E dhimbshme, fotot tronditëse të këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
Messi brenda vitit do të ndërtojë spitalin për fëmijët me kancer Përveçse një futbollist i madh në fushën e lojës, Lionel Messi është dhe një njeri me zemër të gjerë. Ylli argjentinas