999 rezultate për

kessie

Gattuso e ofendon live, Kessie nuk përmbahet (VIDEO) Pas përfundimit të takimit mes Milanit dhe Genoas, Gattuso doli në një lidhje live ku ofendoi mesfushorin Kessie duke e
"Bisha" Kessié tejkalon Pirlon, shkruan histori te Milani 20-vjeçari, Franck Kessié sezonin e kaluar sipas “Tuttosport” ka thyer një rekord mjaftë të rëndësishëm. Bëhet fjalë
Milan-Roma, shënohet gol në fundin e pjesës së parë (VIDEO) Milani e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë falë golit të shënuar nga Kessie në minutën e 40. Ndeshja nuk ka pasur
Atletico Madrid hidhet në sulm për mesfushorin e Milanit Projekti i ri i Elliottit në Milano ka një filozofi shumë të qartë: ta sjellë klubin përsëri në nivelet më të larta, duk
"Milani mposht Juventusin 2-0" Mesfushori i Milanit, Franck Kessie ka parashikuar derbin kundër Juventusit. Sipas milanistit ndeshja përfundoi 2-0 në f
Formacionet zyrtare: Milan - Arsenal Milan pret sot anglezët e Arsenalit për sfidën e parë të 1/8 e UEFA Europa League në një takim që do të jetë mjfatë inte
Talenti i Milanit kërkon të largohet Mesfushori i Milanit, Franck Kessie ka thënë se ëndërron të luajë për skuadrën angleze, Manchester United Franck Kess
Kessie përmbys Cagliarin dhe i dhuron fitoren Milanit në Sardegna Arena (VIDEO) Milani ka fituar sot me një përmbysje spektakolare ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Vendasit shënonin golin e ava
Super Kessie, shënon dy gola për 7-të minuta (VIDEO) Milan e sheh veten në avantazh brenda shtatë minutash në "Sardegna Arena". Të dy golat janë shënuar nga Franck Kessi
Notat e lojtarëve në ndeshjen Milan - SPAL (FOTO) Milani fitoi kundër Spalit në Serie A me rezultat 2-0. Të dy golat në këtë takim u shënuan nga pika e bardhë, i pari
Gattuso mbulon me lëvdata Kessie-n Gennaro Gattuso nuk i ka kursyer lëvdatat për blerjen më të re të Milanit, Franck Kessie duke theksuar ka një fizik të f
Suso i dhuron Milanit 3 pikshin (VIDEO) Milan ka arritur të marrë një trepikësh të vyer ndaj Cagliarit. Kuqezinjtë kaluan fillimisht në avantazh falë golit t
Kessie testet "ok" me Milanin, gati prezantimi me kuqezinjtë Më në fund mesa duket merr fund telenovela Kessie. Lojtari i Bregut të Fildishtë, pas disa problemeve, ka kaluar me suks
E pazakontë, blerja më e re e Milanit ka falsifikuar moshën Franck Kessie ka kaluar me sukses vizitat mjekësore te Milani. Gjithsesi një detaj shumë i rëndësishëm po mban pezull pr
Kessie më në fund kalon me sukses vizitat mjekësore te Milani Pas dy ditësh punë, më në fund Frack Kessie ka kaluar me sukses vizitat mjekësore në Milano. Mesfushori ka bërë kështu h
Pas Kessie, Milan bën një tjetër goditje në merkato Milani e ka gati transferimin e radhës në merkato. Pas Kessie nga Atalanta, për të cilin mungon vetëm firma, emri i radh
Milan bën goditjen e parë të madhe në merkaton e verës Milani po merr formë, teksa gjithçka nis nga mesfusha. Franck Kessie do të luajë për kuqezinjtë sezonin e ardhshëm, ndër
Pas Kessie, Milani tenton dhe afrimin e mesfushorit të Sassuolos Milani ka nisur lëvizje për merkaton e verës, edhe pse ajo hapet më 1 korrik. Dje në mediat italiane u raportua se drejt
Kessie vendos për skuadrën e re Mesfushori i Atalantas, Franck Kessie ka zgjedhur Romën si skuadrën e tij të re. Sipas mediave italiane, marrëveshja
Juventus prenoton një super blerje për në qershor E ardhmja e talentit të Atalantas, Frankc Kessie, i cili po shkëlqen gjatë këtij sezoni do të jetë Juventusi. Bardhezinj