999 rezultate për

kesh

"Vajzat e babit", Zaimina publikon si asnjherë partnerin krah të bijave (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari këngëtarja dhe tashmë bisnesmenia e famshme, është nënë e një vajze 2 vjeçare, Khloe, e cila ka edhe 2 m
Vdes në helikopter 37-vjeçarja, helmoi veten pasi ish-bashkëshorti i mori vajzën në Itali Ka ndërruar jetë 37-vjeçara nga Saranda e cila u vetëhelmua pasi bashkëshorti i cili i kishte kishte marrë vajzën 12-v
Ish-bashkëshorti i mori vajzën në Itali pas divorcit, 37-vjeçarja vetëhelmohet Një 37-vjeçare ka helmuar veten pas dhimbjes së madhe që ka përjetuar pasi i ish-bashkëshorti i marrë të bijën në Itali
Burrat që nuk kanë frikë të jetojnë nën hijen e bashkëshorteve të tyre të fuqishme (FOTO LAJM) Sidomos në ditët e sotme, ku ka shumë shembuj të çifteve ku gratë janë bërë më të famshme dhe të fuqishme se sa bashkësh
Këshilli Politik gati të rikthehet, ç'do të ndodhë me listat e hapura Këshilli Politik i Reformës Zgjedhore, me përfaqësues nga të gjitha palët politike, pritet që të rikthehet pas datës 8 s
Sipas formës së këmbëve, cila është veshja perfekte për secilën nga ju (FOTO LAJM) Tendencat janë joshëse dhe disa prej nesh mund të joshen prej tyre edhe nëse nuk na përshtaten në masë. Disa lloje v
S'do e njihni, kështu dukej ish-Sofi e Çanit para se të ishte e famshme (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
Dieta me ujë të ngrohtë, arsyet e shëndetshme pse duhet ta nisni ditën kështu Po përpiqesh ta eliminosh kafen e mëngjesit? Një filxhan me ujë të nxehtë me lëng limoni të freskët është një alternativ
Ndeshja e nesërme ndaj Moldavisë, Rashica: Jemi gati Nesër Kombëtarja e Kosovës do të përballët me Moldavinë në kuadër të Ligës së Kombeve. Me fillim nga ora 20:45, Kosov
Këto janë projektet që Kosova i prezanton në Shtëpinë e Bardhë, kapin vlerën e miliarda dollarëve Takimi "historik" po quhet ai i 4 shtatorit që do të zhvillohet në Shtëpinë e Bardhë mes Kosovës dhe Serbisë me ndërmjet
Të tjerë pacientë humbin betejën me koronavirusin Ministria e Shëndetësisë njofton se 6 pacientë kanë humbur betejën me COVID në 24 orë, duke e çuar kështu numrin e vikti
"Kështu thonë legjendat", disa tradita për t’ju shtuar pasurinë Një nga arsyet kryesore që çon në grindje familjare apo në ndarje të çifteve është gjendja e keqe ekonomike. Megjithë
"Zëri i Amerikës" zbulon prapaskenat e takimit Kosovë-Serbi në Shtëpinë e Bardhë Një këshilltar i posaçëm i Presidentit Donald Trump tha të martën se bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë këtë javë do të p
Xhesika Kadiu konfirmon lidhjen me Robertin Modelja e njohur Xhesika Kadiu ka shkruar për herë të parë publikisht për lidhjen e saj me Robert Berishën, duke kërkuar
Me fotot më të ëmbla, Besi dhe Xhensila e kujtojnë kështu ditën e dasmës (FOTO LAJM) Padyshim që dasma më e bujshme e VIP-ave shqiptar ka qenë ajo e Xhensila Myrtezajit me Bes Kallakun. Që nga të ftuari
Po rrinte në ballkon, u katandis kështu (FOTO LAJM) Një 5 vjeçare me banim në Izmir të Turqisë doli për të qendruar në ballkonin e apartamentit të saj, por një e shtrënë çi
Momentet e fundit të Ali Pashës, letra e dëshmitarëve okularë nga Janina Nga Aurenc Bebja*, Francë – 31 Gusht 2020 “Le Constitutionnel” ka botuar, të hënën e 25 marsit 1822, në ballinë, një
Si ta harrosh dikë që s'smund ta kesh, lexoje dhe vëri gishtin kokës Po, është e mundur dhe duhen thjesht disa ditë për të harruar çdo njeri që është i pamundur. Hidhini një sy! Ai perso
"Të rinovojë kontratën me Napolin", Duka këshillon Hysajn Presidenti i Federatës Shqiptare, Armand Duka ka këshilluar Elseid Hysajn që të rinovojë kontratën me Napolin. Gjatë
"Të dua", Adelina Tahiri ndan momentin më romantik krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri gëzon prej kohësh një martesë të lumtur me milionerin maqedonas, Serjoza Markov. Meg