999 rezultate për

kesh

Ujë e sapun gati për plazh, kështu nis mëngjesi i Ana Likës (FOTO LAJM) Anais Lika është aktorja e njohur shqiptare dhe gjithashtu mbesa e motrave të famshme Ingrit dhe Inis Gjoni. Ana ësht
Dikur i pastrehë, milioneri 21-vjeçar po jep këshilla se si të bëni para Një milioner 21-vjeçar i cili ishte i pastrehë dhe flinte nën një urë në moshën 17-vjeçare, ka dhënë disa këshilla për s
Kosovares i dështon keq botoksi në ditën e fejesës së vëllait (FOTO LAJM) Grupet e Facebook-ut së fundmi janë bërë adresë për të treguar problemet që kanë personat e ndryshëm, duke kërkuar kësht
15 vjeçari tregon historinë rrëqethëse: Ai vetëm babë nuk ishte, të rrahurën ja bëj hallall, por të ndjekësh fëmijën tënd me armë Një 47 vjeçar nga Kukësi ka rrezik të dënohet të paktën dy vjet burgim se akuzohet për keqtrajtimit të të dy djemve të
Dhunoi bashkëshorten dhe të birin, arrestohet 50 vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 50 vjeçar i cili ka ushtruar dhunë kundrejt bashkëshortes dhe të birit. Në konfl
Vajzës i dështon ndërhyrja ekstetike, i plas botoksi në ditën e fejesës (FOTO LAJM) Grupet e Facebook-ut së fundmi janë bërë adresë për të treguar problemet që kanë personat e ndryshëm, duke kërkuar kësht
E ndanë nga bashkëshortja dhe 3 fëmijët, rrëfehet shqiptari i dëbuar nga Italia me firmën e Salvinit Pak ditë më parë ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini firmosi dëbimin e Muhamed Mekaca nga Kosova, duke e cilësua
DETAJE/ Kështu u shkrumbuan brenda makinës çifti i bashkëshortëve në Delvinë Dalin detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Delvinë mbrëmjen e sotme. Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e
Dëshironi që fëmija juaj të jetë djalë? Ja këshillat që duhet të ndiqni sipas mjekëve Ndonëse shpesh dëgjohet shprehja që “Kështu deshi Zoti” gjinia e fëmijës përcaktohet nga vetë prindërit. Mëse dëshironi
Kështu punohet, 40 ketra u trajnuan për të thyer arra për një film të ri Edhe pse me teknologji të sofistikuar – regjisori i filmit “Chocolate Factory”, Tim Burton ka refuzuar të i bënte skenat
Një bashkëshort si Blero, i bën dedikimin më romantik Afronës për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika janë një ndër çiftet më të përfolur të shoëbiz-it për ndarjet
Lukaku përfundimisht i Interit, sonte shkon në Milano Tani u realizua vërtet. Manchester United i ka thënë "po" ofertës së fundit të bërë nga Inter për Romelu Lukakun.
Këshilltari i Komisionit Amerikan, Hand: Disa prirje të kësaj qeverie janë shqetësuese Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Këshilltari i Komisionit Amerikan të Helsinkit, Robert Hand, thotë se kriza e sh
Haradinaj i pikëlluar nga lajmi për vrasjen e nënës së këshilltares së tij Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj për vrasjen nënës së këshilltares së tij, Armenda Aliut. 42 vjeçarja dys
Njihuni me 10 kështjellat më madhështore në botë (FOTO LAJM) Përgjatë historisë së njerëzimit, interesimi për kështjellat, dukjen e tyre, arkitekturën apo historinë që fshihet pas k
Rrëfehet biznesmeni: Kështu funksionon mafia e gjobvënies shtetërore në Shqipëri Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka ndarë në Facebook një denoncim të bërë nga një qytetar dixhital kundrejt
Pusho e qetë mami! Gruaja e vrarë në Prizren, nëna e këshilltares së Haradinajt (FOTO LAJM) Gruaja që u vra sot në Prizren, me 15 plumba, nga burri i saj mësohet të jetë nëna e nënkryetares së AAK-së si edhe kësh
Messi nuk mund t' i rezistojë asnjë moment bashkëshortes, i fut duart në publik (VIDEO) Futbollisti i njohur Lionel Mesi dhe bashkëshortja e tij Antonela janë një nga cciftet më të dashur në mbarë botën. A
Çfarë të vishni në punë në ditë të nxehta si këto (FOTO LAJM) Askush nuk dëshiron të arrijë në zyrë me këmishë të djersitur. Ndryshe nga kjo, të gjithë dëshirojnë të jenë të fresk
Këshilltarja e Haradinajt ia mëshon Halimit Meliza Haradinaj, këshilltarja e kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj, ka reaguar ndaj një komenti të analistit, Fi