999 rezultate për

kesh

Ja ç'do të bënin vajzat, po të zhdukeshin meshkujt për 24 orë Një faqe amerikane kishte bërë këtë pyetje dhe na pëlqyen përgjigjet që i kishin dhënë gjashtë grupet. Besojmë, do të
Meta e "kërcënoi" me shkarkim, Rama jep përgjigjen epike: Sillet sipas hënës! "Presidenti ka një raport shumë personal me rrotullimin e hënës. Kështu që varet nga dita dhe kahja e hënës në momentin
Meta i prerë: Hapni listat 100%, mjaft e degraduat Kuvendin kështu! Presidenti Ilir Meta me anë të një mesazhi në rrjetet sociale bën thirrje që të hapen listat 100 për qind. Kreu i sht
OBSH: Situata e COVID-19 në Evropë po përkeqësohet në nivele ekstreme Më shumë se gjysma e vendeve të Europës kanë regjistruar një rritje me 10% përgjatë dy javëve, ndërkohë që në 7 vende rr
Qytetar nderi i Skraparit: Pipero "harron" këshillat e pandemisë (FOTO LAJM) Mjeku i njohur infeksionit Pëllumb Pipero u shpall “Qytetar Nderi” nga bashkia e Skraparit, vendi ku ai lindi dhe u rrit
"Këshilli si organizëm seksual", gafa e Vasilit bëhet virale në rrjet (VIDEO) Një video e Petrit Vasilit është bërë virale ne rrjetet sociale. Ai ka dalë nga mbledhja e Këshillit Politik ku ka fo
PD bojkoton mbledhjen e Këshillit Politik Partia Demoratike ka bojkotuar mbledjen e Këshillit Politik pasi nuk pranon diskutimet mbi draftin e paraqitur në Këshil
E kanë zilinë e lindur! Ruhuni nga keto shenja horoskopi Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Kunata si këto të dyja, marrëdhënia fantastike e Almedës me motrën e bashkëshortit (FOTO LAJM) Nëse sipas legjendave urbane kunatat nuk shkojnë dhe aq mirë me njëra-tjetrën, ky nuk është fare rasti i Almeda Abazit d
Koalicionet, OSBE-ODIHR i gatshëm për të dhënë rekomandime OSBE-ODIHR ka reaguar pas propozimit të Partisë Demokratike lidhur me koalicionet parazgjedhore për marrjen e një opinio
"Kosova është Serbi", kështu e presin Crvena Zvezdën tifozët e APOEL (VIDEO) Crvena Zvezda është pritur në Qipro nga tifozët e APOEL Nicosia me thirrjet: "Kosova është Serbi". Sot në orën 17:00
E mbani mend Kejvinën në "Xing me Ermalin"? Kështu e kujton modelja (FOTO LAJM) Kejvina fillimisht ka dalë si velinë në ekran, në emisionin "Xing me Ermalin" ku edhe u bë e njohur. Tashmë ajo është
Legjenda e muzikës shqipe, sa vjeç mbush sot Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM) Plot 40 vite karrierë muzikore, Sabri Fejzullahu është kthyer në lëgjendën e muzikës shqipe dhe sot feston 73 vjetorin.
Dieta me ujë të ngrohtë, arsyet e shëndetshme pse duhet ta nisni ditën kështu Po përpiqesh ta eliminosh kafen e mëngjesit? Një filxhan me ujë të nxehtë me lëng limoni të freskët është një alternativ
Moderatorja shqiptare e pranon live: Kam dështuar si bashkëshorte por shkëlqeva si mami Në emisionin "ABC e Pasdites" në ABC News, me moderatorin Ermal Peçin u diskutua këtë të martë, mbi mamatë e ekranit dh
Ndërron jetë në moshë të re anëtarja e Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë BSH njofton se ka ndërruar jetë parakohe anëtarja e Këshillit Mbikëqyrës dhe anëtarja e Komitetit të Auditit, Denada Pri
Pas takimit me ambasadorët, Opozita e Bashkuar merr vendimin për Këshillin Politik Opozita e Bashkuar ka bërë kërkesë që të mbledhë Këshillin Politik ditën e nesërme në orën 10:00 pasi kryetari i PD, Lul
Fustanin e shkurtër dhe dekolten e hapur, vajza e ish-deputetes josh rrjetin (FOTO LAJM) Mjafton një postim në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë të kthejë gjithë vëmendjen nga vetja. Është fjala për Ada Dedën,
Hajdari del nga mbledhja e Këshillit Politik: Listat duhet të hapen 100% Rudina Hajdari doli e para nga mbledhja e Këshillit Politik që po vijon akoma në Pallatin e Kongreseve. Hajdari u shpreh
"Është djalë", 80 mijë dollarë për të zbuluar gjininë e bebit kështu (FOTO LAJM) Fasada e ndërtesës më të lartë në botë është ndriçuar, por jo si zakonisht me drita. Por me blu dhe me mesazhin “It’s a