999 rezultate për

kesh

Ishte me Urdhër Mbrojtjeje, arrestohet 41 vjeçari pasi dhunoi bashkëshorten Arrestohet nje 41 vjecar ne Librazhd pasi ka ushtruar dhune fizike e psikologjike ndaj gruas ne banese, per te cilen gjy
Shtyhet procesi i pikëzimit për kandidatët e Kushtetueses, çfarë e shkaktoi ngërçin Vendimi i Gjykatës Administrative të Apelit, që prishi vendimin e moslejimit të kandidimit për pedagogen e Magjistraturë
Këshilla të vlefshme për sigurinë në det gjatë verës Nëse keni zgjedhur që të kaloni pushimet tuaja në bregdet, atëherë siguria në ujë është vendimtare për këdo që ka fëmijë
Pa kuptuar, Nora ka paralajmëruar publikisht ndarjen me Robertin kohë më parë (FOTO LAJM) Dy ditët e fundit media rozë ka qenë e "bombarduar" me lajme përsa i përket ndarjes së bujshme të Robert Berishës dhe No
Në trupin e Robertit është gdhendur ish-bashkëshortja, çfarë do të ndodhë me të (FOTO LAJM) Roberti dhe Nora kanë konfirmuar ndarjen. E derisa dyshja janë padyshim temë diskutimi e ditës, brenga e fansave ka m
Një histori njësoj si në telenovelë, zbulohet arsyeja e ndarjes së ‘Merve’ nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Telenovelat turke janë bërë tashmë pjesë e rutinës tonë të përditshme, në të njëjtën mënyrë edhe aktorët e tyre. Merve ë
Aulona Musta "përgjon" bashkëshortin gjatë telefonatës: Ka sekrete (VIDEO) Aulona Musta është gazetarja shqipatre e cila ngre gjithmon polemika nëpërmjet Instagramit. Shpesh herë gazetarja dis
Këto këshilla do ju vijnë në ndihmë nëse doni të keni flokë të shëndetshëm Flokët e bukur e të shëndetshëm janë një komponent i rëndësishëm i imazhit të një vajze. Kujdesi ndaj flokëve kërkon koh
Vendosët të martoheni, injoroni këshillat që merrni nga të tjerët Martesa kërkon punë të madhe. Ju i përkushtoheni, por ndonjëherë funksionojnë e ndonjëherë jo. Para se të martohen
"Mini Kejvina", kështu dukej modelja më e përfolur kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Gjatë verës jemi mësuar ta shohim Kejvinën më bikini dhe goxha të ekspozuar në rrjetet sociale. Çdo dalje e saj ka bë
Ndjeheni të uritur tërë kohën? Këtu gjeni arsyet dhe këshillat Nëse stomaku juaj “kërkon” ushqim gjatë tërë kohës dhe e keni ndjenjën që jeni të zbrazët në stomak, duhet të dini se nu
Vajza e partnerit feston ditëlindjen, Zaimina Vasjari e quan kështu (VIDEO) Ndonëse për vite me radhë Zaimina Vasjari ka hezituar të flasë për faktin që partneri i saj Klodian Asllani është baba i
Shterjev tregon kur do të zhvillohet seanca për Janevën Kryetari i Këshillit të Prokurorëve, Kole Shterjev javën që vjen do të caktojë seancë për të filluar procedurat për shka
Shkodra pa kryetar bashkie, Prefekti i shkruan letër Metës Një javë pasi Valdrin Pjetri dha dorëheqjen si kryetar i zgjedhur i bashkisë së Shkodrës, Prefekti i Qarkut, Çesk Millja
Roza Lati dhe Ana Lika i futen politikës, kështu kanë vendosur ta quajnë partinë e re (FOTO LAJM) Në emisionin e fundit të "Bukë me vete" nga Roza Lati, ka qenë e ftuar aktorja Ana Lika. Teksa shkëmbenin batuta dhe
Ish- bashkëshortja e Bleros e ftuar në dasmën e shumëpritur, si përgjigjet Afrona Dika (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika dhanë lajmin pak muaj më parë se në shtator të këtij viti do t’
"Kush do ta marrë kujdestarinë e fëmijës së pa lindur?", Burri godet me shkelma të dashurën shtatzanë Një baba i ri ka goditur vazhdimisht në stomak të dashurën e tij shtatzënë gjatë një sulmi të egër që erdhi për shkak të
"Hiqni rrobat dhe shkoni të flini": Bashkëshortja e yllit ukrainas zhvishet mbi taka (VIDEO) Gruaja e mbrojtësit ukrainas Mikola Moroziuk, i cili aktivizohet tek ekipi i Rizesporit në Turqi, është bërë “hit” në in
Kritikë që nuk do merret parasysh! Nga Alban Tufa Te seriali "Black Mirror", në një nga pjesët e sezonit të katërt, është një seri që qendër të s
Vetëm kështu arrij të të ndjej pranë: Fjalët prekëse të vajzës së ish-kryeministrit Rexhepi (FOTO LAJM) Sot bëhen dy vite nga vdekja e ish-kreyeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Pikërisht në këtë datë nuk kishte si të