999 rezultate për

kesh

Mos e "krruanin" me Arminën për Zenin, kështu e pësoi ndjekësja që e bëri (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Blogerja gjithashtu është mjaft e komentuar
"Kryqëzohen" yjet e Instagramit, kështu vendosën të luten për viktimat e uraganit "Dorian" (FOTO LAJM) Uragani Dorian solli shkatërrim me vete në Bahamas, ishujt e të cilit i goditi si një stuhi e kategorisë së pestë. Në
Çfarë mendon Kim Kardashian kur sheh foto të vetes pa operacione dhe larg luksit? (FOTO LAJM) Nëse po mendoni se Kim Kardashian kërkon t’i fshijë nga interneti fotot e saj të bëra vite më parë, gaboheni! Në më p
Ka dhe kështu, Artan Hoxha surprizohet nga gruaja në mes të emisionit (FOTO LAJM) Emisioni i Alban Dudushit ka startuar këtë sezon me një surprizë për gazetarin Artan Hoxha, i cili ishte pjesë e panelit
Etlida Gjonaj "e ha turpin me bukë", kështu hyri dje në Kuvend (FOTO LAJM) Ministria e Drejtësisë, Etlida Gjonaj iu bashkua Kuvendit ditën e djeshme pas sezonit të pushimeve. Dy javë më parë,
Një zonjë me class, kështu duket Marina në zyrën e saj në Tv Klan (VIDEO) Marina Vjollca vijon të na mbajë pezull sa i përket emisionit të ri që pritet të transmetohet shumë shpejt në “TV Klan”.
1 lugë sodë eleminon 11 shqetësime, këshilla e mjekëve popullorë Edhe pse ne e përdorim atë shpesh në jetën tonë të përditshme, soda e bukës është ende një mister për shumë njerëz në li
Shkelma, grushte dhe kafshime në kokë, arrestohet 20 vjeçari që dhunoi bashkëshorten në Itali Një i ri shqiptar është vënë në prangat e policisë italiane, pas denoncimit për keqtrajtim dhe dhunim të bashkëshortes s
Do të qeshni me lot! Ronela feston ditëlindjen dhe e uron veten kështu (FOTO AJM) Ronela Hajati nuk është treguar aspak modeste këtë të hënë. Këngëtarja shqiptare feston sot 30-vjetorin dhe nuk i ka
Transformimet e VIP-ava shqiptarë, si u shndërruan pas humbjes së peshës (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë jemi mësuar t’i shohim VIP-at shqiptarë të kuruar e me përmasa trupore gati gati si të modeleve, disa pr
Autostrada nënujore dhe pushime në hapësirë, kështu do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në hapësirë janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do konsiderohen si të
9 këshilla urgjente për çdo prind (FOTO LAJM) Vetëm në Shtetet e Bashkuara, një fëmijë plagoset nga rënia nga një karrige e lartë çdo orë. Prindërit mund të jenë jopr
Arsyeja pse Kate dhe Meghan nuk mbajnë diamante gjatë ditës do t’ju habisë (FOTO LAJM) Ekspertja e rregullave të pallatit mbretëror, Myka Meier zbuloi për ‘News.com.au’ se dy dukeshat, Kate Middleton dhe Meg
Ish-bashkëshortja e Robertit publikon fotot e "nxehta" (FOTO LAJM) Nora Istrefi, e njohur ndryshe edhe si ish gruaja e Robert Berishës, apo edhe nëna e bukuroshes së vogël Renee, por para
PAMJE TË RËNDA/ Ndërroi jetë sot, kështu mbeti poshtë fuoristradës izraelitja në Elbasan (VIDEO) Turisja izraelite që u shtyp dje nga makina në Elbasan ka ndërruar jetë sot në spital, ku mjekët e patën të pamundur që
S'ju a merr mendja, kështu i kombinjonë ushqimet në Amerikë (FOTO LAJM) Këto kombinime ushqimesh mund të jenë të çuditshme dhe befasuese për personat të cilët jetojnë në vende tjera. Por, ë
"Pallat mbi pallat": Kështu ndërtojnë oligarkët në kryeqytet, sipas PD-së (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka vendosur të bëjë publike disa foto ku tregohet qartë se në Tiranë po zhvillohet një tjetër formë e
Mbyllja e emisionit të Krastës e Rakipit, reagon Këshilli i Europës Këshilli i Evropës me anë të deklarate për mediat ka reaguar pas mbylljes së emisionit të gazetarit Ylli Rakipi dhe Adi
Gruaja “shpërthen” ndaj bashkëshortit: Burri idiot, më propozoi me këtë unazë të vogël Një grua dëshiron të ndahet nga partneri i saj pasi i propozoi me një unazë shumë të vogël. Ajo postoi fotografinë në Re
"Mbeti e vetme me dy fëmijë të mitur", flasin familjarët bashkëshortes së Santiagos Santjago Malko, 26-vjeçari i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e të martës (27 gusht) në kryeqytet, la pas b