999 rezultate për

kesh

Tensione "lufte" në Mesdhe! Greqia jep alarmin pas aksionit të Turqisë Janë rikthyer ndjeshëm tensionet në Mesdhe. Kryeministri grek mësohet se ka zhvilluar një bisedë telefonike me President
Ramush Haradinaj dhunon bashkëshorten?! Rrëfehet Anita (VIDEO) Bashkëshortja e ish kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, Aranita ka rrëfyer për Abc News jetën e saj me Ramushin.
Xhemi Shehu thyen "rregullat", publikon si asnjëherë bashkëshortin (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është munduar për kaq vite që jeta e saj private të jetë vetëm e saj dhe partneri i moderatores është cilësu
Infektohet me koronavirus ish-deputeti socialist Ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Bukurosh Stafa, i cili aktualisht është kryetar i Këshillit të Qarkut Elbasan ësh
U nis me bashkëshortin për në Greqi, çfarë i gjeti policia në çantë 43-vjeçares Sekuestrohen 25 500 euro në Kakavijë, procedohet penalisht 43-vjeçarja të cilës iu gjet shuma monetare. Policia Kufit
HOROSKOPI/ Këshilla e ditës: Mundohuni t’i zgjidhni gjërat më shumë me kokë se me zemër Dashi Dukej se disa marrëveshje apo raporte ishin të shëndosha, por kanë filluar krisjet e para dhe ndoshta ky është ve
Bashkëshorti rikthehet te Bayern Munchen, brazilianja shpërthen në Instagram Ndryshon e ardhmja e Douglas Costa, që rikthehet te Bayern Munchen me formulën e huazimit. Por drejt Bavarisë, bashkë
Ramush Hardinaj ushtroi dhunë mbi bashkëshorten? Reagon Anita (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur në familjen e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Portali Bota.sot, shkruan s
Ministrit të Drejtësisë i kërkohet dorëheqja pas skandalit me këshilltarin (VIDEO) Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, të martën ka shkarkuar nga pozita këshilltarin e tij Enis Qerka, pak orë pas raport
Gardiani i Real Madridit rezulton pozitiv me covid-19 Andriy Lunin, portieri i Real Madrid, ka rezultuar pozitiv për COVID-19 në testet e kryera me Ukrainën kur është bashkua
Ambasada amerikane kritikon qeverinë Rama: Dështoi! "Eshtë për të ardhur keq që shumica dështoi të respektonte përkushtimin e deklaruar prej vetë asaj për të kërkuar emërue
Në koma prej 78 ditësh, kur zgjohet zbulon se bashkëshorti ishte lidhur me nënën e saj Braziliania Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo u takua, sipas saj, me burrin e ëndrrave të saj, kur ishte 25 vjeç. Ai i
Blero rrëfen raportin e Afronës me ish-bashkëshorten: Biseduan 3 orë (FOTO LAJM) Së fundmi këngëtari i njohur Blero ka qenë i ftuar në “Glamour Zone”. Ai ka folur për karrierën, por edhe jetën private.
Jeni fatlumë nëse bashkëshortja juaj është një nga këto shenja horoskopi! Dëshironi të dini se cilat shenja të horoskopit mund të jenë bashkëshortet më të mira, bazuar nga karakteristikat e tyre
Më puthje "të nxehta", Gjyste Vulaj publikon si rrallëherë foto me bashkëshortin (FOTO LAJM) Prej shumë vitesh ndjekësit nuk e lënë "në baltë" Gjyste Vualjn duke e ndjekur dhe mbështetur në të rejat e saj. Këng
Kush është këshilltarja bukuroshe që infektoi Trump me COVID-19 (FOTO LAJM) Donald Trump dhe bashkëshortja e tij Melani rezultojnë pozitiv me Covid 19, pas kryerje së testimeve. Lajmin e ka dhë
Liroi "Gjeneralin" e dënuar me burgim të përjetshëm, gjyqtari përballet sot me KLGJ Gjyqtari i Korçës, Markelian Kuqo, do të dalë sot para Këshillit të Lartë Gjyqësor, pasi më herët i ka dhënë lirinë të
Basha këshillon Ramën: Jepi 160 mijë lekë çdo të papuni dhe 1 mijë euro çdo biznesi të vogël Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha zbulon ndihmën ekonomike, që sipas planit të tij me 5 pika, qeveria e drejtuar n
Tifozi më fatlum në botë, e shikon ndeshjen nga dhoma e gjumit (VIDEO) Të kesh shtëpinë me pamje nga deti, është vërtetë diçka e mrekullueshme, por të kesh shtëpinë afër stadiumit, është gjëj
Kaosi në debatin Trump-Biden theu rekorde, por vëmendjen e morën bashkëshortet e tyre Debati presidencial mes presidentit Donald Trump dhe ish-nënkryetarit Joe Biden ishte ndër më të ashprit që theu rekorde