999 rezultate për

kesh

Zgjidh njërën prej reve dhe zbulo këshillën që është shkruar për ty Reja e parë Fëmijëria juaj ka qenë shumë e rëndësishme në jetën tuaj dhe ju kurrë nuk do ta harroni atë. Ju pëlqen të
Juventusi largon Pirlon nga stoli? Del emri i njohur në skenë Juve po humb durimin, Pirlo është gati të pushohet nga puna. Juventus e nisi keq sezonin e ri, kështu që mediet itali
Pallate të shkatërruar dhe njerëz të lemerisur, kështu duket Izmiri pas goditjes nga tërmeti (FOTO LAJM) Një tërmet me magnitudë 7 ballë ka godirut sot Turqinë, lëkundjet e së cilit janë ndier edhe në Greqi. Si pasojë, dis
"Shpresoj që vjehrra mos ta lexojë", Bebe Rexha flet për marrëdhënien me të dashurin (FOTO LAJM) Bebe Rexha ndihet “me të vërtetë me fat” që ka në krah një person si Keyan Safyari. Prodhuesja e hitit ‘Baby I’m Jealous
Darkë speciale me më të dashurën e saj, Almeda Abazi uron kështu mamanë e saj (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Almeda Abazi, nuk kursehet apak me ndjekësit kur vjen puna tek momentet e
Kështu u dukën nuset që vendosën të krijonin vetë fustanet e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Amerikanët shpenzojnë mesatarisht 33,391 dollarë në ditën e martesës. Dhe ndërsa shumica e zogjve të dashurisë janë t
Shpërthejnë infeksionet, kështu ndryshoi kurba e COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.699 testime dhe janë reg
E kërcënoi se do i tregonte bashkëshortes, merret vendimi për oficerin që vrau të dashurën Timothy Brehmer, oficeri që mbyti të dashurën e tij, pasi kjo e fundit e kërcënoi atë se do t’i tregonte gruas së tij pë
Mustafa Nano kundër perçes: Më fyejnë gratë e mbuluara! Mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” u diskutua një prej çështjeve më të nxehta të momentit, ku në qëndër të debatit qën
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM) Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me Covid-19. A
"Na tremb kështu siç je", Luana si asnjëherë i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar së fundmi mendimin e ndjekësve në rrjete soc
R*bt ku t'i kesh Rama! Elona Caslli Rama, u përballa me policët e tu sot tek Liceu Artistik. Fiilimisht nga makina më thanë të vija
Ish-bashkëshortja e Bleros flet për divorcin e bujshëm: Më kanë gjykuar (FOTO LAJM) Teuta Krasniqi dhe Blero janë ndarë në mënyrë miqësore me njëri-tjetrin dhe kanë treguar se raportet mes tyre janë mjaft
Prodhim dhe shitje narkotikësh, 4 të tjerë bien në rrjetën e OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 personave të dënuar
VAR kthehet në problem në Spanjë, trajneri i Levantes: Do anuloheshin 50 mijë gola kështu (VIDEO) Levante u ndal në një barazim 1-1 kundër Celta Vigo në shtëpi, ndërkohë që në minutat shtesë skuadrës nga Valencia iu an
Del Piero i jep këshilla Pirlos për ndeshjen ndaj Barcelonës Alessandro Del Piero ka befasuar së fundmi me disa fjalë para ndeshjes Juventus – Barcelona. Ikona e Juventus ka kësh
Umtiti: Barcelona është Barcelona, nuk dua të largohem kështu Samuel Umtiti ka thënë disa fjalë lidhur me të ardhmen e tij. Mbrojtësi francez i Barcelonës, Samuel Umtiti, tash e d
Si të qëndroni tërheqëse për partnerin tuaj? Ja disa këshilla që duhet t’i dini Të gjitha femrat dëshirojnë që të jenë përgjithmonë me mashkullin që e dashurojnë, por kjo ka nevojë për disa mënyra sje
Patozi këshillon Topallin: Mos humb kohë duke u marrë me stalinistët e fundit! "Vetëm një gjë do ta kisha këshilluar modestisht të mos e bëje: që të humbje kohë, duke u marrë me stalinistët e fundit
Ramos zbulon "çelsin" e fitores ndaj Barcelonës Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka komentuar fitoren e Clasico-s kundër Barcelona-s në një intervistë të dhënë për