999 rezultate për

kerr

PD: Kerry vlerëson dekriminalizimin, Rama dërgon Ndokën të prezantojë Prefektin e Lezhës Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, ka akuzuar kryeministrin Rama se po shpërfill mesazhin e
Bushati: Thank you America for your support Two key elements of John Kerry's visit to Albania were cooperation in the security area and the democratic consolidation
Ja si u ruajt John Kerry sot në Tiranë (FOTO LAJM) Përveç helikopterit të Forcave Ajrore shqiptare që monitoronte nga ajri, në tokë siguria fizike e Sekretarit Amerikan të
Vizita e John Kerry-t në Tiranë përmes 30 fotove (FOTO LAJM) Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, vizitoi sot Shqipërinë, në një vizitë që zgjati rreth 4 orë. Ai u prit n
Ja çfarë bëri John Kerry gjatë momenteve të fundit në Shqipëri (FOTO LAJM) Para se të largohej nga Shqipëria, Sekretari Amerikan i Shtetit John Kerry bëri edhe një fotografi me drejtuesit më të l
Kerry nga Tirana: Kosova të punojë për të ecur përpara Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, ka folur shkurt për Klan Kosovën në momentin kur ka kryer takimet me shoqërinë
Sekretari Kerry "thyen protokollin", takon qytetarët në Bulevard (VIDEO) Sekretari i shtetit amerikan John Kerry gjatë takimit të sotëm që ka pasur me autoritetet më të të lartë të shtetit, duk
Ja mesazhi i John Kerry në librin e përshtypjeve Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry ka lënë mbresat e tij për këtë vizitë në librin e pështypjeve që ndodhet në bib
Kerry: I encourage you to complete the judicial reform US Secretary of State, John Kerry gave a clear message today. He emphasized the reform of Justice stating that "I am enc
Basha: Mirënjohje John Kerry-t për besimin në PD Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry sicc ishte dhe e parashikuar në axhendën e tij është takuar me kreun e opozitës
Kerry në Twitter: Mirënjohje për pritjen e ngrohtë Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry përmes një postimi të bërë në rrjtin e tij social "Twitter" shkruan, "Shumë i k
Kerry: Ju inkurajoj të përfundoni reformën në drejtësi Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry në fjalën e tij ka dhënë një mesazh të qartë ditën e sotme. Kerry e vuri theksi
Ja si e priti avokat Altin Goxhaj John Kerry-n (FOTO LAJM) Avokati dhe aktivisti i shoqerise civile, Altin Goxhaj, vazhdon te jete i mendimit se e keqja me e madhe Shqiperise i vj
Ahmeti përshëndet vizitën e Kerry-t në Tiranë: E rëndësishme për të gjithë shqiptarët në rajon Nëpërmjet një postimi në profilin e tij zyrtar në Facebook, Ali Ahmeti shkruan se, vizita e Sekretarit të Shtetit Ameri
Ja çfarë shkruajnë mediat e huaja për vizitën e sekretarit John Kerry Mediat e huaja bëjnë të ditur se sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry viziton Shqipërinë për t’i dhënë një shtysë mi
Rama takohet me John Kerry Kryeministri Edi Rama ka pritur në selinë e Qeverisë Sekretarin John Kerry. Ky i fundit shtrëngoi duart me shefin e qeve
Vizita e John Kerry në Tiranë, edhe për Kosovën Vizita e Sekretarit amerikan të Shtetit, John Kerry, në Shqipëri, nga Qeveria e Kosovës shihet si një mundësi e mirë për
DASH: Kerry, në Tiranë për reformën në drejtësi dhe Byronë Departamenti amerikan i Shtetit bën të ditur axhendën e vizitës së Sekretarit amerikan, John Kery, në Tiranë gjatë kësaj
Pritja e John Kerry në Rinas (FOTO LAJM) Sekretari amerikan i Shtetit mbërriti rreth një orë më parë në Aeroportin e Rinasit, ku u prit nga presidenti Bujar Nish
Nishani-Kerry: Jemi të vendosur kundër krimit e korrupsionit Presidenti Bujar Nishani në takimime sekretarin amerikan ka shprehur vendosmërinë e Shqipërisë për të luftuar krimin e o