999 rezultate për

kerr

India dhe SHBA me marrëveshje sigurie dhe tregtie Sekretari amerikan i Shtetit John Kerry, do të fillojë sot një dialog strategjik dhe tregtar mes SHBA-së dhe Indisë.
Kerry dhe Lavrov bisedë telefonikë për çështjen e Sirisë Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov dhe Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry kanë zhvilluar sot një bisedë telefon
Miranda Kerr shfaq unazën e fejesës Supermodelja Miranda Kerr ka pranuar propozimin për martesë të themeluesit të Snapchat dhe nga Santa Monica e Kalifornis
Kerry e Vuçiç bisedojnë për marrëdhëniet Kosovë-Serbi Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç do të bisedojë sot në Bruksel, me sekretarin amerikan të Shtetit John Kerry.
Ministrit turk akuzon SHBA: Mos mbështesni grushtin e shtetit Rritet tensioni mes Ankarasë dhe Uashingtonit: Ministri turk i punës, ka hedhur hapur hipotezën se pas grushtit të dësht
John Kerryn për pak e vranë në Afganistan?! Talebanët kanë konfirmuar se Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, ishte objektiv i sulmit që ndodhi të shtunën në A
Pse duhet të hani 1 kokërr vezë në ditë Veza për shkak të përmbajtjes së lartë të vitaminave është cilësuar si si një nga ushqimet më të shëndetshme. Nëse dietë
John Kerry pritet me shpërthime në Kabul Sekretari amerikan John Kerry ka zhvilluarnjë vizitë të paparalajmëruar në Kabul të Afganistanit ku gjatë vizitës së tij
Zbulohet sekreti i Golden State, shikojnë filmime me Messin Golden State është vetëm 5 fitore larg rekordit historik, për më shumë fitore të regjistruar brenda një sezoni në NBA. C
John Kerry të premten viziton Belgjikën Sekretari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John Kerry, këtë të premte do të vizitojë Belgjikën. Ky lajm është konfir
Kerry: ISIS, gjenocid në Irak e Siri Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry ka bërë të ditur se ISIS është duke ushtruar gjenocid kundër të krishterëve dhe
Pikëtakimet e mesazheve të sekretarit Kerry dhe a Përfaqësuese së BE, Mogherini në Tiranë Nga Lavdrim Lita Brenda dy javësh Tiranën zyrtare e kanë vizituar dy eksponentë të rëndësishëm të politikës së
"Barbarët, në krye kërriçi" (VIDEO) Socialisti Erion Braçe, përmes një video të shkurtër të postuar në Instagram, ka publikuar pamje nga protesta e sotme.
Siri, 46 viktima nga dy sulme me autobomba Dy sulme me autobomba u kanë marrë jetën 46 personave në qytetin sirian të Homsit. Pjesa më e madh e viktimave janë civi
Basha: Me John Kerry-n folëm si miq të ngushtë Gjatë fjalës së tij në mbledhjen e grupit parlamentar të PD, Basha foli për vizitën në Tiranë të Sekretarit amerikan Ker
Ja urimi i John Kerry-t për 8-vjetorin e Pavarësisë Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, ka uruar popullin e Republikës së Kosovës, me rastin e tetëvjetorit të pavarës
Kodheli ia kthen PD: Fotografia me Ndokën është bërë 1 muaj më parë Ministria e Mbrojtjes ka reaguar me anë të një deklarate pas qëndrimit të Partisë Demokratike, se ministrja Kodheli isht
Nishani i kërkon Ramës të tërheqë fyerjet për pritjen e John Kerry-t në Tiranë Presidenti Nishani i ka kerkuar kryeministrit Rama, të tërheqë fyerjet që ky i fundit i bëri gjatë emisionit "Dritare".
Rama: Ja pse Kerry takoi Nishanin dhe nuk takoi Metën Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin "Dritare" të drejtuar nga Rudina Xhunga, ku dha detaje lidhur me vizitën e sekreta
Vangjeli: Ja pse Kerry nuk kishte pse ta takonte Metën Gazetari Lorenc Vangjeli, i afërt me kryeparlamentarin Ilir Meta ka thënë në "Opinion" se John Kerry nuk kishte pse ta t