999 rezultate për

kerr

Si u grabitën 340 kg flori nga thesari i Shqipërisë në tunelet e minuara të Kërrabë? Kane kaluar më shumë se 20 vite nga vjedhja e bujshme dhe misterioze e floririt të Thesarit të Shtetit, pikërisht në tun
Del fotoja: Kjo është dhoma ku ruhej ari i grabitur i Kërrabës 17 vite më parë, thesari i Kërrabës u sulmua dhe vodh në rrethana ende të paqarta. Vlera e vjedhur ishte tepër e madhe,
I vunë zjarrin "Kërrabës", arrestohen tre persona Masivi pyjor sipër tunelit të Kërrabës u dogj për tre ditë me radhe ndërkohë që policia ka arrestuar sot tre personat pë
“Çmendet” moti në Prishtinë, shi i rrëmbyeshëm dhe breshëri kokërr Ishte parashikuar që dita e enjte do të sillte reshje shiu në pjesën veriore të Shqipërisë dhe qendrore të Kosovës dhe n
Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat (FOTO LAJM) Dasma e modeles australiane Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat, Evan Spiegel ishte një dasmë krej intime me vetëm
E dini se çfarë është kjo kokërr e vogël brenda kikirikut? E keni vënë re kur konsumoni kikirik, brenda saj është dhe një kokërr e vogël? Të gjithë e konsumoni pa e pasur mendj
Vëzhguesi i LSI-së gjakoset nga administratori i PS-së në Kërrabë (VIDEO) Një tjetër incident elektoral është shënuar në fshatin e Kërrabës. Mësohet se vëzhguesi i LSI-së është rrahur nga një ad
Ronaldo ndryshon mendje: Asnjë kokërr leku tatimeve spanjolle deri në gjyq Cristiano Ronaldo do të dalë para trupit gjykues me akuzën e evazionit fiskal më datë 31 korrik. Ndërkohë, më parë k
Breshëri sa një kokërr vezë shkakton dëme të shumta në Shkup Qyteti i Shkupit u kaplua nga reshjet e rrëmbyeshme të shiut. Qytetarët kanë denoncuar se breshëri ka qenë i një mad
Miranda Kerr martohet me themeluesin e Snapchat Miranda Kerr ka thënë "Po!" për të dytën herë. Modelja e famshme, ish bashkëshorte e Orlando Bloom, ka lidhur kurorë me
Çifti ndahet live, djali i hakërrehet vajzës: S'kam parë një ditë të lumtur Një histori dashurie e cila u kurorzua në fejesë, mori fund sot në studion e të “Dielës Shqipëtare”. Ajo quhet Tea dh
Kush janë Elsoni dhe Florenci, dy peshkatarët e mbytur sot në Vjosë (FOTO LAJM) Elson Kërri dhe Florenc Doko janë dy peshkatarët, të cilët u gjetën të mbytur në grykëderdhjen e lumit Vjosë, ndërsa kis
DEBATET/ Rakipi: Të mbeti Lezha në dorë! Rama: Më sill një kokërr qepë të qaj! Gjatë intervistës së kryeministrit Edi Rama në emisionin të Paekspozuarit, gazetari Rakipi i ka kujtuar Ramës se në qark
4 mënyra të thjeshta për pastrimin e banjos me limon Limoni është fruti që gjen përdorim të gjerë në jetën tonë dhe jo vetëm në kuzhinë. Ai mund të përdoret fare mirë për pa
Theri fqinjin për një kokërr ulliri, flet ish-komandoja: Mirë ia bëra, se mos është ende gjall? Gjykata e Përmtit ka dhënë masën e sigurisë "burg pa afat" për Alban Vodën, i cili pak ditë më parë theri me thikë bashk
TRONDITËSE/ Preu me thikë në fyt fqinjin, dëshmia e tij: E vrava për një kokërr ulliri Ditën e djeshme në Këlcyrë ka ndodhur një ngjarje e rëndë e cila tronditi gjithë opinionin publik pasi një ish-komando v
John Kerry shfaqet mes turmës anti-Trump në Uashington (FOTO LAJM) Mijëra njerëz kanë mbushur rrugët e qyteteve në mbarë botën për të iu bashkuar “marshit të grave” kundër presidentit të
Bushati falenderon John Kerry-n dhe shpreson për mirë nga Rex Tillerson-i Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, i ka dhënë “lamtumirën”, sekretarit amerikan John Kerry duke e falender
Avioni i Kerryt bën ulje urgjente në Gjeorgji për shkak të një defekti teknik (FOTO LAJM) Avioni me të cilin udhëtonte Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, ka bërë ulje në kryeqytetin e Gjeorgjisë, Tbilisi
Pushimi masiv i homoseksualëve nga puna, Kerry kërkon falje Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, i ka kërkuar falje për përjashtimin nga puna të qindra punonjësve të Departame