999 rezultate për

kerr

"Vilën e satëme, kërriç, idiot", dalin pamjet e sherrit në Opinion (VIDEO) Të ftuar në studion e "Opinion", analisti Mustafa Nano dhe këshilltari ligjor i PD, Gazmend Bardhi kanë përfunduar në nj
"Kërriç, idiot me gjyslyke", Mustafa Nano pendohet dhe kërkon falje publike Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës
2 Mohamed Salah në një foto, por cili prej tyre luan për Liverpoolin? (FOTO LAJM) Sozitë janë ndër gjërat më të bukura që mund të hasim në rrugë. Në një pozicion të tillë ishte Mohamed Salah, i cili
Guxim apo çmenduri? Kjo video do t'ju bë mishin kokërr (VIDEO) Shumë e quajnë guxim, të tjerë emocion, ndërsa të tjerë një budallallëk. Bëhet fjalë për akrobacitë e rrezikshme me
Largoni dhimbjen e menstruacioneve duke përdoru vetëm një kokërr qepë Një zgjidhje shumë e mirë për ne janë antibiotikët e ndryshëm, edhe pse të gjithë e dimë që ato mund të kenë efekte anës
Ish-Sekretari amerikan, John Kerry uron 10 vjetorin e pavarësisë Kosovës Ish-Sekretari i Shtetit Amerikan, John Kerry ka uruar shtetin e Kosovës në 10 vjetorin e Pavarësisë. Këtë e ka bërë t
Tjetër pallat drejt shembjes në Gjirokastër, banorët në alarm Dy pallate në Gjirokastër në lagjen "Kodër Shtuf" rrezikojnë të shemben si pasojë e rrëshqitjes së dherave. Pas alarm
John Kerry dhe Biden shfaqen në publik duke u fotografuar me një shqiptar Avni Arifi, këshilltar i Kryeministrit Ramush Haradinaj dhe shef i kabinetit të tij po qëndron si shumë të tjerë në SHBA
Miranda Kerr e vërteton! Është njëra nga femrat më të bukura në botë Miranda Kerr është modelja e njohur e cila shquhet për bukurinë e pastër që ka. Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe
Panik në tunelin e Krrabës, pasagjerët zbresin të frikësuar nga autobusi Një autobus është përfshirë nga tymi brenda brenda tunelit të Kërrabës në rrugën Elbasan-Tiranë. Pasagjerët kanë zbri
Kerr tregon momentin e parë që është përballur me Michael Jordan Steve Kerr dhe Michael Jordan fituan së bashku 3 tituj kampionë në NBA, por takimi i parë i tyre ka hyrë në histori.
E pabesueshme! Këto kumbulla kushtojnë 170 euro 1 kilogram (VIDEO) Mos e beso po deshe! Në një dyqan në Turqi do të shokoheni nga çmiment e frutave të cilët nuk janë të stinës. Një kil
Gjendet zgjdhja për Elbasan-Tiranë, mos kaloni nga Kërraba (FOTO LAJM) Bllokimi i korsisë së djathtë të rrugës nga Elbasani për në Tiranë ka shkaktuar mjaft probleme për shoferët që u është d
Djathë i konzervuar Përbërësit 1 kg djathë 1 l vaj ulliri rozmarine djeges spec i zi biber kokerr Hapat 1 Djathin e prejm ne k
Miranda Kerr bën shpenzim të çmëndur për dhomën e bebit Mirana Kerr është e martuar me themeluesin e Snapchatit, Evan Spiegel. Ata janë mjaft të entuziazmuar për ardhjen në
Kryemadhi: Shqipëria po kërruset, ndjej dhembje... Ditën e sotme është mbledhur konventa Kombëtare e Lëvizjes së Gruas për Integrim nga ku kryetarja Monika Kryemadhi foli
Shkrumbohet nga flakët një makinë në tunelin e Kërrabës Vetëm pak orë më parë një makinë është përfshirë nga flakët në tunelin e Kërrabës. Ngjarja ndodhi rreth mesditës në
Vasili i hakërrehet Ramës: Po vret biznesin e vogël Petrit Vasili ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po vret biznesin e vogël me vendosjen e taksës së TVSH. Ai ka rea
Dominiku shkatërrohet nga uragani "Maria" (VIDEO) Uragani Maria ka shkatërruar Dominikun duke lënë pas dëme të mëdha. Lajmi është bërë i ditur nga vetë kryeministri
Robert Aliaj i sulet sërish gazetares: Jeni provinciale. Shikoni si i hakërrehet ajo Për fat të keq, konflikti i Bertit dhe i Fiori Dardhës nuk mbeti me javën e kaluar. Gazetarja e njohur e ekranit nuk