999 rezultate për

kerr

E reja humb jetën nga COVID-19, la pas 13 fëmijë 35-vjeçarja britanike, Sonia Partridge ka ndërruar jetë për shkak të COVID-19 duke lënë pas 13 fëmijët e saj dhe të part
7 përfitime për organizmin vetëm nga një kokërr portokalli në ditë Portokalli është agrumja më e preferuar e miliona njerëzve në botë. Një kombinim perfekt mes të ëmblës dhe athtësisë,
"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
Bayerni i kthehet fitoreve, "shkërrmoq" Armininë (VIDEO) Bayern Munich është kthyer në rrugën e fitoreve në Bundesliga. Kampionët e Gjermanisë kanë deklasuar skuadrën e Armin
Shumë gra betohen që i kanë zhdukur variçet e tyre me një kokërr domate Variçet janë thjesht enë gjaku shumë pranë lëkurës të cilat janë zmadhuar dhe trashur në mënyrë jonormale. Tek shumë gra
Deputetja i hakërrehet Murrizit: Nuk jam pjesë e pazareve, ti s'më bën dot pis! "Unë nuk kam qënë pjese e asnje pazari politik në kafenetë e parlamentit për të votuar apo rrëzuar ligje në kundërshtim
Me frymëmarrje të rënduar dhe i kërrusur, Rama merr meritat për Eurobondin 7-vjeçar Kryeministri Edi Rama ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka komentuar vendimin e tregjeve të Kapitalit. Shqipëria
Rama nuk mban më, i hakërrehet keq analistit pas akuzave: Shpifs! Unë nuk vjedh Kryeministri Edi Rama dhe analisti Andi Bushati janë përplasur me akuza gjatë intervistës në "Open". Bushati i kërkoi
Bayerni "shkërrmoq" Dusseldorfin, arratiset drejt titullit (VIDEO) Kampionët në fuqi dhe liderët e Bundesliga, Bayern Munich, kanë mposhtur Fortuna Dusseldorf me rezultatin 5:0. Rezult
Miranda Kerr thyen heshtjen, flet për fëmijën që ish-partneri po pret me Katy Perry (FOTO LAJM) Aktorja australiane ka qenë mbështetëse e ish-partnerit të saj dhe të fejuarit aktual të Katy Perry-t, teksa mezi presin
"Shkërrmoqet" banda shqiptaro-italiane, arrestohen 9 persona, mes tyre edhe shqiptarë (VIDEO) Antimafia Italiane e Leçes në bashkëpunim me Guardia Di Finanza e Brindizit kanë përfunduar me sukses operacionit të ko
Festoi e vetme 88-vjetorin, videoja e gjyshes që i këndon vetes prek botën (VIDEO) "Kur i thashë gjyshes se tani është bërë një yll, ajo mu përgjigj unë nuk jam yll por jam Galaktikë. Ajo e do vëmendjen
"Shko në shtëpi e mos e zgjat", Rama i hakërrehet të moshuarve në rrugë me këmbë e duar (VIDEO) Kryeministri Edi Rama duket se ka vendosur që të shohë personalisht nëse masat e marra po zbatohen. Pikërisht për kët
U "shkërrmoq" nga Bayerni në shtëpi, këto janë fjalët e Lampard Chelsea pësoi një humbje të thellë përballë Bayern Munchen në shtëpinë e tyre e vlefshme për 1/8 e Champions. Kalimi në
Plas sherri në zyrën e postës, ish-punonjësi i hakërrehet drejtorit se e hoqi nga puna Një ditë më parë në Vlorë ka ndodhur një konflikt fizik në zyrën postore. Burime për mediat bëjnë me dije se një ish
Tha se e dhunuan aktorët e Teatrit, Kastriot Çipi i hakërrehet keq Laert Vasilit (VIDEO) Aktori Laert Vasili postoi njw video tw prerw me tw cilwn pretendonte se është dhunuar fizikisht nga disa aktorë pjesë e
"Shkërrmoqet" Milani, Atalanta shënon të katërtin (VIDEO) Atalanta është duke shkatërruar Milanin në Bargamo. Pas golve të Gomez, Pasalic dhe Ilicic është sërish ky i fundit
Tjetër dedikim Loredanës? Mozzik hapi zemrën dhe na e bëri mishin kokërr! (VIDEO) Sapo akrepat kanë shënuar 00:00 dhe ka hyrë mesnata, reperi Mozzik ka lançuar këngën e tij më të re të tilluar “Zemra im
Cakaj i "hakërrehet" Vuçiçit: Skandaloze propaganda e Millosheviçit Dënimi me dy vite burg i ish-ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal, Ivan Todosijeviq nga Gjykata e Prishtinës k
"Pa kokërr leku në xhep", Ariel e uron Anxhelinën me momentet më të vështira të fillimit (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e ka marrë nga miku i saj më i ngushtë grimieri, A