999 rezultate për

kerkonin

Kërcënonin në Facebook shoqen e tyre, policia arreston dy djemtë 14 e 15 vjeç Çdo ditë e më shumë po shtohen rastet e kërcënimit mes të miturve me rrjetet sociale. Dy të mitur në Durrës janë vënë në
Pazari / Si i bindi Rama Metën dhe Idrizin për të siguruar 84 vota Arritja e 84 votave në për miratimin e kodeve që kërkonin shumicë të cilësuar, nuk ka qenë aspak e lehtë të shtunën në m
Drama e refugjatëve, fëmija sirian ndahet nga nëna në Maqedoni (VIDEO) Djaloshi që shihni në videon e mësipërme është një prej shumë sirianëve që janë larguar nga vendi i tyre për shkak të lu
Berisha: Ja si Athina e Beogradi kërkonin të ndanin Maqedoninë në vitet '90 Nga Sali Berisha - "Në fillimin e viteve 1990, pas shpërbërjes së ish-Jugosllavisë, Republika e Maqedonisë arriti, në sa
Prokuroria dërgon për gjykim 6 persona të cilët jepnin diploma false Prokuroria e Tiranës ka dërguar për gjykim gjashtë persona, të akuzuar për shpërndarje të diplomave false kundrejt shuma
BE mblidhet për tragjedinë, Papa: Kërkonin një jetë më të mirë Një anije peshkimi që mbante rreth 700 emigrantë nga Afrika, është mbytur mbrëmjen e djeshme në afërsi të kanalit të Siç
Nënat që kërkonin ajër të pastër në shënjestër të snajperistit Gjatë tubimit të djeshëm të VMRO DPMNE-së në Tetovë, “Lëvizja Nēna dhe Fëmija” organizoi një protestë simbolike ku
Koha për ndryshime nga Sara Hoxha (FOTO LAJM) Jemi mësuar ta shohim bjonde, por nga sot Sara Hoxha është kthyer ne brune. Pasi ka bërë këtë ndryshim rrënjësor, ajo ka
Grubi: Këta studentë maqedonas, në '97 kërkonin dhoma gazi për shqiptarët Deputeti i BDI-së Artan Grubi është përfshirë në debatin për reformën në arsimin e lartë. Me një postim në profilin e ti
Shkatërruan varret pasi kërkonin florinj, arrestohen dy persona Policia ka arrestuar dy persona, pasi kanë shkatërruar varret teksa mendonin se do të gjenin florinj. Çmenduria e tyre k
BlackBerry prezanton rivalin e iPhone 6 (FOTO-LAJM) Blackberry prezanton në Londër modelin e tij të ri. Blackberry Passport, nuk është një telefon konsumi, por një produkt
Kuvendi miraton ligjet që kërkonin 84 vota Me 84 vota, Kuvendi miratoi këtë të enjte disa projektligje mes të cilëve projektligjin për KLD-në, “Për organizimin dhe
Suarez le Kombëtaren, Uruguaji e pret si hero (FOTO LAJM) Pas vendimit të FIFA-s për të dënuar Luis Suarez me 9 ndeshje pezullim nga Kombëtarja dhe 4 muaj nga të gjitha aktivitet
Qeveria e re, dyndje të papunësh te selia e PS Njoftimi i kryetarit të PS-së Edi Rama për të mbledhur CV-të e personave të cilët kërkojnë te japin kontributin e tyre n
Maradona fiton gjyqin me Italinë Diego Armando Maradona fitoi betejën shumë-vjeçare me drejtësinë italiane dhe tashmë mund të rikthehet në Itali "si një
Dikur më kërkonin, sot dua ti mund Java e pestë e Champions League rezervon çifte shumë interesante, të cilët do të vendosin shumë edhe për fatet e fazës s
Njësiti "Alfa" keqtrajton studentët e USHT-së Një grup studentesh shqiptare nga Shkupi kanë shprehur shqetësime lidhur me maltretimin e tyre nga njësiti policor "Alfa
Kthehen protestat në Spanjë Të paktën 64 persona kanë mbetur të plagosur nga përleshjet mes të zemëruarve spanjollë dhe policisë të cilët tentuan të
Rëndohet bilanci i viktimave në Egjipt Rëndohet bilanci i të plagosurve si pasojë e përleshjeve të dhunshme në Kajro. Mediat ndërkombëtare raportojnë se bëhet
Arrestohen pedofilët që u kërkonin fëmijët prindërve për prostituim Një formë kriminale dhe perverse e prostitucionit dhe incestit ka goditur shtetin e Floridës. Janë kapur në flagrancë di