999 rezultate për

kerkesa

Kërcënon Shoqata e transportit: Nuk dalim në 15 qershor nëse s’plotësohen kërkesat Përfaqësues të Shoqatës së Transportit Publik kanë protestuar sot përpara kryeministrisë, duke kërkuar plotësimin e kërk
Transporti urban refuzon të nisë punën me 15 qershor: Kanë 4 kërkesa Sikurse u tha pritet që të hënën, më 15 qershor, do të rinisë shërbimi i transportit urban dhe ndërurban, sipas një prot
Strakosha rrit kërkesat, kërkon dyfishimin e pagës tek Lazio Lazio dhe Thoma Strakosha kanë një çështje për të zgjidhur midis tyre: ajo është rinovimi i kontratës së gardianit të ko
Rrëmbim kompetencash?! Zbardhet kërkesa e papritur e PS për KLSH Burime për mediat bëjnë me dije se mazhoranca ka përgatitur një draft për të zhbllokuar procesin e emërimit të kryetarit
Ambasadorët të prerë: Partitë të heqin dorë nga kërkesat që shkojnë kundër rekomandimeve OSBE/ODIHR Pas 9 orësh takim e negociata mes anëtarëve të këshillit politik për ndryshimet e reformës zgjedhore dhe ambasadorëve të
Gjiknuri flet pas dështimit të marrëveshjes: Opozita shtoi kërkesa të reja Bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri pas mbarimit të mbledhjes së Këshillit Politik, dekla
Kjo studente fiton 70 mijë dollarë në vit pa punuar fare (FOTO LAJM) Mund të duket e pabesueshme por është e vertetë! Një studente në SHB arrin të fitojë 70 mijë dollarë në vit pa punua
Përfundon takimi i Metës me opozitën, cilat janë kërkesat e presidentit Ka përfunduar takimi i presidentit Meta me përfaqësuesit e opozitës, i cili zgjati për rreth 60 minuta. Mësohet se p
Pa u lodhur, nuk do t'ju shkonte kurrë në mendje si studentja fiton 70 mijë dollarë në vit (FOTO LAJM) Një studente mjekësie fiton 70 mijë dollarë në vit dhe kjo falë këmbëve të saj. Sëeet Arches, 28 vjeç nga SHBA, publikon
Policia e re: Jo të gjithë ata që mbushin moshën 55 vjeç do të largohen! Polici më e re në moshë. Këtë parashikon projektligji i ri që synon të ul moshën mesatare të uniformave blu me rreth dy
HOROSKOPI/ Në punë do keni kërkesa të papritura, do merrni disa hapa të rëndësishëm Dashi Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar dhe nëse keni hasur në vështirësi, është momenti i rikuperimit. Mundohun
HOROSKOPI/ Në punë do keni kërkesa të papritura, do merrni disa hapa të rëndësishëm Dashi Hënë armiqësore në Peshore. Ju gjithashtu do të duhet t’u hapni rrugë të tjerëve dhe të hiqni dorë nga këmbngul
Kërkesat për azil të shqiptarëve u dyndën vendeve të Europës, shumicës do t'i refuzohet Ndonëse numri i shqiptarëve që kërkojnë azil është më i larti nga gjithë shtetet e tjera të Europës, aplikimet e tyre në
Meta nuk e lëshon opozitën: Kërkesa për shtimin e testeve për COVID-19 është e drejtë! "Kërkesa e tyre për shtimin e testimeve ka qenë një kërkesë tërësisht e drejtë..." Presidenti Ilir Meta thekson se ne
Bogovina e Tetovës vatër e re e koronavirusit, të paktën 10 të infektuar dhe 156 në izolim Në Bogovinë të Tetovës të paktën dhjetë pacientë me koronavirus pasi një mjek familjar ka rezultuar fillimisht pozitiv,
Nga kërkesat për s*ks online te lidhjet e reja në distancë, si po funksionon dashuria në kohën e COVID 19 Një gazetar italian ka përshkruar për gazetën “The Economist” jetën e të rinjve dhe çifteve në Milano, njohjet e reja dh
Kërkesa të shumta për Neuer, e ardhmja e portierit në "ajër" Manuel Neuer dhe Bayern Munchen nuk kanë vendosur asgjë sa i përket të ardhmes së gardianit. Neuer, është duke bërë t
Rama hedh poshtë kërkesat e biznesit të madh: Shisni jahtet e vilat dhe paguani dritat! Kryeministri Edi Rama hodhi poshtë kërkesat e biznesit të madh për përballizimin e krizës aktuale të shkaktuar nga koron
La Liga cakton datat e para për vazhdimin e sezonit Një mbledhje mes Federatës Spanjolle, La Liga dhe Sindikatës së Futbollistëve Spanjollë, ka hartuar planin paraprak për
"Sa persona testohen në ditë", Basha kërkesa të prera qeverisë Numri një i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka patur një komunikim LIVE me qytetarët nga Facebook-u. Ai ka deklaru