999 rezultate për

kerkesa

Kërkesat ndaj qeverisë, Liga e Futbollit pritet të përshkallëzojë protestat Liga Profesioniste e Futbollit pritet të përshkallëzojë protestat nëse qeveria nuk miraton kërkesat e bëra prej më shumë
Kreshnik Spahiu plas "bombën": Kërkesat e Greqisë për detin, mund të sjellin situatë lufte Deklarata e kryeministrit grek për zgjerimin me 12 milje në detin Jon, ka ngjallur jo pak debat në vend. Me një lidhj
Ambasada e Shqipërisë në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët (FOTO LAJM) Ambasada e Shqipërisë në Greqi, po planifikon të realizojë aplikime për pajisje me pasaportë biometrike dhe kartë identi
Superiorja drejt bojkotit: Protesta në bulevard për kërkesat tona Liga Profesioniste e Futbollit ka zhvilluar një tjetër mbledhje, këtë herë në Minsk. Një pjesë e presidentëve të Superio
Zbulohet fjala e Koeman që çoi te kërkesa e Messit për largim Kërkesa e Leo Messit për largim nga Barcelona ka ngritur shumë reagime. Por, çfarë ka ndikuar që argjentinasi të marr
Pranohet kërkesa e parisienëve, shtyhet ndeshja Lens - PSG Ditën e djeshme, Paris Saint-Germain i bëri një kërkesë Ligës Profesionale të Futbollit për të shtyrë ndeshjen kundër Le
Kërkesat e Cervena Zvezdës pasi arritën në Tiranë Skuadra e Crvena Zvezdës zbarkoi në aeroportin “Nënë Tereza” sot. Sipas informacioneve, stafi i plotë i Crvenës përbë
Kërkesa të shumta, Atalanta i vendos çmimin Zabatas Atalanta thuhet se i ka vendosur një çmim prej 55 milionë euro për lojtarin e tyre, Duvan Zapata, i cili është cak inter
Pas pandemisë u rritën kërkesat e shqiptarëve për azil në BE Në Shqipëri, pas mbylljes së karantinës së Covid-it, nga muaji qershor e në vazhdim ka një rritje të ndjeshme të kërkesa
Klubet bojkotojnë Katgorinë Superiore, vendosin kushte për rikthimin Liga e Futbollit Profesionist vendos bojkotimin e kampionatit dhe pak caste me pare ka dale me njoftimin e meposhtem
Ibrahimovic kërkon ti plotësohen këto 3 kërkesa për të mbetur te Milani Zlatan Ibrahimovic kërkon tri garanci për të mbetur në Milan. Zlatan Ibrahimovic ka tri kushte për vazhdimin e qëndri
Zidane ka disa kërkesa për Perez Carvajal, Varane duhet të rinovojnë kontratat, derisa Isco të mos shitet. Zinedine Zidane tashmë ka vendosur për skua
Kthesa e papritur, i forti i Vlorës tërhiqet nga kërkesa për lirim me kusht Zani Çaushi tërhiqet nga kërkesa për lirim me kusht… Gjykata pritet të pushojë çështjen. Deri tani, dy seanca gjyqëso
COVID-19 ul me 94% kërkesat për azil, shqiptarët stepen të ikin Bllokimi i kufijve ka ulur ndjeshëm, të paktën përkohësisht, aplikimet e shqiptarëve për azil në shtetet e Bashkimit Eur
Etem Arifit i refuzohet kërkesa për shtyrje të dënimit me burg Gjykata e Apelit ka njoftuar se i ka refuzuar kërkesën për shtyrje të dënimit, deputetit Etem Arifi. Po ashtu në dekl
Gjiknuri: Plotësuam kërkesat e opozitës Anëtari i Këshillit Politik Damian Gjiknurit në përfundim të mbledhjes tha se është gjetur dakordësia për të gjithë pika
Shoqata e Transportit thotë "jo" edhe për të hënën, presin t'i plotësohen kërkesat Transporti urban nuk do të nisë as të hënën, pavarësisht se Ministria e Shëndetësinë tha se do të niste. Shoqata e T
Gjirokastra proteston për dëbimin e konsullit grek, kërkesa me 7 pika për qeverinë “Djemtë e Labërisë” së bashku me shoqatën atdhetare në Gjirokastër kanë organizuar një tubim paqësor përpara konsullatës
Gold AG paralajmëron dy projekte të reja gjatë verës, mbështet kërkesat për mbajtje të dasmave Reperi Arian Agushi i njohur me emrin artistik Gold AG mbështet protestën e mbajtur gjatë ditës së sotme nga këngëtarë e
"Pyetje abstrakte", maturantët i dorëzojnë Ministrisë së Arsimit 10 kërkesa Maturantët vazhduan edhe ditën e sotme protestën e tyre në lidhje me kërkesat për ivlerësimin e testit të Gjuhë-Letërsis