999 rezultate për

kercenoi

Arrestohet elbasanasi pasi kërcënoi një shtetas me armë kauçuku Policia ka vënë në pranga një 31-vjeçar të shpallur në kërkim. Pak ditë më parë ai ka kanosur me pistoletë dhe ka dh
E kërcënoi me armë e i qëlloi gruan, arrestohet korçari Një 36-vjeçar nga Korça, Genci Firaj, u arrestua nga Policia. Policia bën me dije se i arrestuari kanosi me armë fqi
U përfol se e kërcënoi, Tahiri merr Ramën me të mira Kryeministri Edi Rama ka sqaruar mbrëmjen e djeshme batutën që Saimir Tahiri përmendi jashtë Kuvendit që "s’ka bir nënë
Rama flet pasi kërcënoi Nokën në Kuvend: Po merrej me nënën time (VIDEO) Edi Rama është shfaqur në një intervistë të shkurtër në edicionin informativ në Tv Klan. Ai është pyetur nga gazetarj
Berisha publikon video: Si e kërcënoi Rama Nokën (VIDEO) "Lufta" që plasi sot në Kuvend, nuk është lënë vetëm aty por ka plasur edhe në rrjete sociale. Ka qenë ish-kryeminist
Big Mamën e kërcenojnë me okllai (FOTO) Është një nga këngëtaret dhe prezantueset që e përdorë së tepërmi sarkazmën. Big Mama ka hedhur disa video shumë inte
Erdogani kërcënoi Haradinajn me rrëzim nga pushteti, lajmi bën bujë në mediat botërore Mediat botërore i kanë bërë bujë kërcënimit të Presidentit të Turqisë Erdogan ndaj kryeministrit të Kosovës, Ramush Hara
Kërcënoi Haradinajn, Erdoganit i vjen një përgjigje e fortë me "Skënderbe" (FOTO LAJM) Këshilltari politik i Kryeministrit të Kosovës, Halil Matoshi ka reaguar pas deklaratave të Erdoganit, pasi ky i fundit
Shpërthen kriza mes Kosovës dhe Turqisë: Tërheqim ambasadorin pasi Erdogan kërcënoi kryeministrin Analisti, Lulzim Peci ka reaguar menjëherë pas kërcënimeve që Erdogan ia bëri Haradinajt për shkarkimin e Flamur Sefajt
DEL VIDEOJA/ Momenti kur Erdogan kërcënoi Haradinajn: Do japësh llogari (VIDEO) Kanë dalë pamjet e fjalimit të Presidentit Erdogan teksa kërcënon kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Gjatë n
Haxhiu: Ilir Deda kërcënoi deputetët e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu, deputete e Vetëvendosjes, ka transmetuar një deklaratë të ish kolegut e saj, Ilir Dedën. Ajo zbulon se
Austria kërkon 40-vjeçarin shqiptar: Kërcënoi me armë kamarieren Policia austriake ka shpallur në kërkim një shqiptar i cili akuzohet për një grabitje të ndodhur për Krishtlidnje në Spi
Zarf me plumba në tavolinë, kush e kërcënoi me vdekje Fatos Nanon? Ish-truproja personal i Sali Berishës, Ismet Haxhia në një intervistë për mediat ka folur për zhvillimet politike para d
Zbulohet personi që kërcënoi kryeministrin Zaev Fotot dhe postimet që bëhen në rrjetet sociale mund të përdoren në gjitha procedurat gjyqësore në Maqedoni, gjithë dëshm
Berisha rrëfeu se si e kërcënoi me jetë, Rama ua nxjerr inatin qytetarëve Kryeministri Edi Rama i është kthyer Facebook-ut dhe sherrit me qytetarëve. Pas fjalës së Berishës në "Real Story" ku
Të pathënat e 21 Janarit, Berisha kërcënoi Ramën me jetë Ish-kyeministri Sali Berisha i ftuar në "Real Story" foli sërish në lidhje me ngjarjen e 21 Janarit ku mbetën të vrarë n
Kërcënoi Shqipërinë për çamët, zbardhen lidhjet e presidentit grek me Serbinë Presidenti grek, Prokopis Pavlopuolos, është vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për deklaratat e tij të ashpra k
Ekstradohet shqiptari që kërcënoi prokuroren: Do të të bëj për karrocë Gjykata e Lartë angleze "High Court of Justice" lejon ekstradimin e një shqiptari i cili dërgonte mesazhe kërcënuese një
Kërcënoi prokuroren se do ta bënte për spital, shqiptari deportohet nga Anglia Pas ngritjes së akuzës për "dhunë në familje" ndaj një 33 vjeçari, ky i fundit ka kërcënuar prokuroren se do ta bënte pë
Rrezikon burgun vetëm pse e kërcënoi Zaevin në Facebook MPB njoftoi se do të ngrejë padi penale kundër një personi që përmes facebook-ut i është kërcënuar me vrasje kryeministr