999 rezultate për

kercenoi

"Më sill 30 mijë euro ose te shkatërrova familjen", arrestohet mjeku popullor pasi kërcënoi një grua Eshtë arrestuar një mjek popullor për shkaka se ka mashtruar një grua e cila e ka denoncuar në polici. Policia e Koso
Mbani Arbenitën, publikohet video e Feros me fansen që modelja e kërcënoi publikisht (VIDEO) Dy ditë më parë, modelja Arbenita Ismajli kërcënoi publikisht një fanse të të dashurit të saj, Feros, në Instastoryn e s
Kërcënoi gazetaren dhe ëndërronte të copëtonte një fëmijë shqiptar, arrestohet serbi Policia e Serbisë, e urdhëruar nga prokurorët kanë arrestuar një person i cili e ka kërcënuar gazetaren Zana Cimili, gja
Zbulohet mesazhi që kërcënoi Zgurin: "O m*t, do të të vras ty dhe familjen" Kreu i KQZ-së Klement Zguri është kërcënuar ditën e sotme me jetë. Kërcënimi i është bërë në Facebook, nga një shkodran
Basha e kërcënoi me burg, Lleshaj thotë se kreu i opozitës është një i pandehur i shumëfishtë Pas deklaratës për media të kreut të partisë Demokratike Lulzim Bashës, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar
Rama e paditi, gazetari i "Bild" thumbon kryeministrin (FOTO LAJM) Përmes një statusi në rrjetin social Twitter, gazetari gjerman, që tronditi poltiikën shqiptare me përgjimet e publikuar
Sigurimi i PDK kërcënoi me armë shoqërinë civile para se t'i grushtonte Partia Demokratike e Kosovës ka penguar gjatë ditës së djeshme shoqërinë civile të afrohet pranë zyrave të partisë të ci
Trump i kërcënoi me luftë, SHBA akuzon Iranin për sulmin ndaj tankerave të naftës Dy tankera nafte janë sulmuar sot në Gjirin e Omanit duke shkaktuar zjarr të madh dhe dëme në njërin prej tyre. Disa
Mori peng dhe kërcënoi me armë të riun, arrestohet 28 vjeçari Nje 25 vjeccar është arrestuar pasi ka marë peng dhe ka kërcënuar I.Q., 28 vjecc për arsye ende të pa zbuluara. Ngjar
Vrasja e anëtarit të partisë së Merkel, zbulohet kush e kërcënoi Politikani i shquar për politikat "pro-refugjatë" i vrarë në Hesse të Gjermanisë të dielën, është kërcënuar më herët me
Kërcënoi me vrasje 150 tifozë, përfundon në pranga anglezi Policia ka arrestuar një përdorues të rrjeteve sociale pasi ky i fundit kërcënoi se do të vriste 150 tifozë në ndeshjen
Kloop: Messi më kërcënoi Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është i alarmuar për rrezikun që përbën Lionel Messi për skuadrën e tij, për shkak
Flasin shokët e personit që kërcënoi kryeministrin me vrasje Flasin të afërmit e të riut që kërcënoi Haradinajn me vrasje. Thonë se Bledart Elshani është i pafajshëm. Për çdo të
Kërcënoi Haradinajn me prerje koke, ngrihet aktakuza ndaj shqiptarit nga Drenasi Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur sot aktakuzë ndaj personit që përmes rrjeteve sociale kërcënoi kryeministrin Ra
INTERVISTA/ "Braho më kërcënoi, institucionet të parandalojnë ndonjë tragjedi" Drejtori i ISSK-së, Agron Tufa, shprehet se ndihet i kërcënuar nga deputeti socialist, Spartak Braho, pas deklaratës së
EMRI/ Shpallet në kërkim personi që kërcënoi gazetaren Shpallet në kërkim personi që kërcënoi autoren dhe drejtuesen e emisionit "BOOM", Fiori Dardha. Bëhet fjalë për shtet
Me avionë mbi kokë, ikja e çuditshme e ministrit grek që kërcënoi Shqipërinë me luftë Ai ishte një ndër ministrat me kontrovers të qeverisë së Tsiprasit, aq sa kërcënoi me luftë edhe Shqipërinë disa muaj më
Personi që kërcënoi Haradinajn: Po fliste keq për myslimanët I dyshuari për kërcënim ndaj kryeministrit B. Elshani, para gjykatës është arsyetuar në lidhje me postimin e tij, të cil
"Më kërcënoi me jetë", studenti denoncon me video autorin (VIDEO) Një video denoncim është shpërndarë në rrjet, ku një student pretendon se është kërcënuar me jëtë nga dy shtetas të tjer
Kryetarja e FRES Durrës ‘shpërthen’ në akuza: Më kërcënoi kryetari i PS-së Kryetarja e FRES Drurres, Justina Shkira, ka reaguar me me tone të ashpra kundër Partisë Socialiste në Durrës, duke i qu