999 rezultate për

kercenoi

Kërcënoi me jetë të vëllain, kapet 32 vjeçari në Tiranë Ndërhyrja në kohë e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr.4 bëri të mundur parandalimin e një ngjarjeje të rëndë kri
Kërcënoi Drejtorin e burgjeve me jetë, çfarë e nxorri zbuluar autorin Vetëm pak kohë më parë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili u kërcënua me jetë. Me një SMS në celular, pe
Kërcënoi me armë qiradhënësen, policia parandalon tragjedinë në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka mundur të ndërhyjë në kohë e të parandalojë këeshtu një ngjarje të rëndë kriminale. Policia arre
Kërcënoi bashkëshorten se do i merrte jetën, kapet 60 vjeçari Policia ka arrestuar një 61 vjeçar pasi ka shkel urdhrin e mbrojtjes dhe ka kërcënuar me thikë për vrasje bashkëshorten.
Kërcënoi Tahirin, rrahu babanë sot arrestohet sërish: Çfarë "marrëzie" bëri këtë herë Vladimir Gjuta Vladimir Gjuta është një emër i njohur për policinë shqiptare. Ai është një prej të arrestuarve dhe të akuzuarve për
Khamenei i Iranit kërcënoi Shqipërinë? Flet ish- kreu i SHISH I ftuar në ABC e mëngjesit”, ish – kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi ka folur për përplasjen mes SHBA-s
Lirohet zyrtari i NISMA-s që kërcënoi me eleminim Albin Kurtin Kandidati për deputet i Nismës Socialdemokrate, Haxhi Hoti javën e kaluar përmes rrjetit social facebook kishte kërcënua
"Më ndihmoni", flet personi që kërcënoi Isa Mustafën dhe djalin e tij Besnik Mustafa, djali i kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, ka marrë një kërcënim mbreme në rrjetin social Facebook, të ci
Kërcënoi me vdekje Albin Kurtin, arrestohet anëtari i Nismës Anëtari i Nismës Socialdemokrate, Haxhi Hoti i cili kërcënoi Albin Kurtin me anë të një statusi në “Facebook’ është arre
Bastiset shtëpia e Haxhi Hotit që kërcënoi Albin Kurtin, Policia jep detaje Sot është bastisur shtëpia e anëtarit të partisë Nisma Socialdemokratie, Haxhi Hotit, pasi i njëjti përmes një shkrimi n
Arrestohet 59 vjeçari, kërcënoi kryeministrin Zoran Zaev në Facebook Sektori për krim kompjuterik do të ngrejë padi penale kundër M.S. 49 vjeçar nga Shkupi nën dyshimin për kryerjen e veprë
Kush e kërcënoi me jetë Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismailin?! Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili, është kërcënuar me jetë nga persona të paidentifikuar, ndërsa Prokuror
Situata kaotike nga tërmeti, tri herët kur Rama kërcënoi me mbyllje mediat Që kur situata tragjike nga tërmeti nisi, Rama gjeti një hapesirë të mirë për të sulmuar mediat duke e adresuar fajin dh
Kërcënoi mediat se do t’ju fikte ekranet, por Rama vetë nuk u kursye Duhet përmendur se Kryeministri Rama gjeti kohën që mes panikut dhe dhimbjes, të kërcënonte hapur mediat se do t'i fikte
"Ambasadori i Agaçit", kush e kërcënoi zëdhënësin e Metës? Ditën e djeshme Presidenca bëri kallëzim në Prokurori ndaj zyrtarit të ambasadës italiane në Tiranë, për të cilin preten
Meta thotë se një ambasadë i kërcënoi zëdhënësin Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta është shantazhuar nga një ambasadë e huaj në Tiranë. Kështu pretendon presidenti M
"Do të të fus plumbin ballit", merret vendimi i papritur për të riun që kërcënoi Ramën Policia e Shtetit vuri në pranga një shtetas të ri në moshë pasi kërcënoi me jetë kryeministrin Edi Rama. Andrea Kur
"Do të fus plumb ballit", Rama flet për djalin që e kërcënoi me SMS Vetëm pak ditë më parë në të gjitha mediat qarkulloi lajmi se një i ri kishte kërcënuar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi
"Do të fus plumb ballit", kush është i riu që kërcënoi hapur Ramën Andrea Kurti është i riu i cili dy ditë më parë është arrestuar pasi kërcënoi hapur kryeministrin Edi Rama. Në një me
Kërcënoi Ramën, anti-terrori shoqëron të riun nga Tirana Forcat e anti-terrorit kanë arrestuar dy ditë më parë një të ri me emrin Andrea Kurti me akuzën se kishte kërcënuar krye