999 rezultate për

kercenoi

U akuzua se kërcënoi gazetarin, ja çfarë thotë Adem Lala Kryebashkiaku i Hasit, Adem Lala i përfshirë në superskandalin me gazetarin Myzyraj ka mohuar kategorikisht çdo akuzë nd
Kërcënoi gruan me automatik, pranga 44-vjeçarit në Krujë Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme në qytetin e Krujës ku një 44-vjeçar ka kërcënuar me armë bashkëshor
Kërcënoi Rudina Magjistarin, ja çfarë ka vendosur gjykata për fatin e Vjolës Gjykata e Tiranës tashmë ka përfunduar gjykimin ndaj një 37-vjeçareje të akuzuar për “përndjekjen” e moderatores së njoh
Kërcënoi se do vetëvritej për fëmijët, 43-vjeçari zbret nga oxhaku Në orët e para të mëngjesit një shtetas hipi në një oxhak në Laprakë dhe kërcënoi se do të hidhej duke pretenduar vetëvr
Rudina Xhunga i del në mbrojtje bashkëshortit: Agron Tufa na kërcënoi me prerje gjuhe (FOTO LAJM) Duket i ashpër debati që ka nisur mes shkrimtarit Agron Tufa dhe ish-zv.ministrit të Mbrojtjes, Dritan Hila. Ishte ky i
Rrëfehet biznesmeni: “Shullazi” më kërcënoi me jetë, më kërkonte…(VIDEO) Dy të rinj janë arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi dyshohet se i kishin vënë gjobë një biznesmeni, duke e kërcënuar m
Organizatori i koncerteve: Irma Libohova kërkoi 1200 euro, më kërcënoi me një trim Organizatori i koncerteve në vende të ndryshme të Greqisë, Ari Kasapi, ka reaguar pas akuzave që i bën këngëtarja Irma L
Rrëfimi i pazakontë i Paskal Milos: Berisha më kërcënoi me 15 vjet burg në vitin 1997 Ish-ministri i Jashtëm, politikani dhe historiani Paskal Milo, komenton për emisionin “45 minuta” në Report Tv negociata
Pas negociatave me policinë zbret nga vinçi ish-i përndjekuri që kërcënoi se do hidhej Personi që kërcënoi se do të hidhet nga vinçi pranë një kulle tek Katedralia Ortodokse në Tiranë ka zbritur pas negociat
Arrestohet 36-vjeçari në Kukës, kërcënoi me hanxhar të riun Policia e Kukësit ka vënë në pranga dy persona pasi janë konfliktuar me njëri tjetrin. Burime zyrtare nga policia bëjnë
Krutani kërcënoi prokurorin, por më e keqja do t'i vijë nga ajo që policia i gjeti në shtëpi (VIDEO) Nazmi Ccangu nga Kruja ofendoi dhe kanosi një prokuror në ambientet e Gjykatës së Shkallës së Parë të rrethit duke mos e
Kërcënoi me armë zjarri të riun, pranga 24-vjeçarit në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 24 vjeçar i cili është arrestuar për shkak se kanosi me armë zjarri një person.
MAQEDONIA/ Sinani: Një makinë e zezë kërcënoi Ahmetin, Sherifi: "Topi", sërish tek BDI-ja Në emisionin e sotëm Top Show është duke u diskutuar për situatën paszgjedhorë në Maqedoni. Të ftuar janë Artan Grubi, s
Merr fund ankthi, 37-vjeçarja që kërcënoi se do të vetëhidhej zbret nga tarraca Ka marrë fund ankthi i një gruaje 37-vjeçare e cila ditën e sotme tentoi të hidhej nga një kompleksh ndërtesash në ndërt
Ristani ironizon Peçin: Edhe Balili kërcënoi për padi shpifje... Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Arben Ristani ditën e sotme në një deklaratë për shtyp ka akuzuar drejtëp
Tiranë, arrestohet 30-vjeçari, kërcënoi me thikë babain e tij Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasi Admir S., 30 vjeç, banues në Tiranë për akuzën “Kanosje”ndaj babait të tij.
Rrëfimi dramatik i ish-futbollistit të Partizanit: Sigurimi më kërcënoi gruan Ndërsa përgatitet fillimi i sezonit 1965-1966 me shpresën e sistemimit definitiv të tij te Partizani në përfundim të shë
E kërcënoi me thikë dhe tentoi ta mbyste, gruaja shokon duke lavdëruar burrin Ndonëse e kishte sulmuar gruan me thikë, kjo e fundit i është vënë në mbrojtje bashkëshortit të saj në sallën e gjyqit d
Denoncon kunatin për dhunë: "Më kërcënoi me thikë e më përplasi me makinë" Falë denoncimit të një 38 vjeçareje në rajonin e policisë se ndaj saj ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike kunati i
Korea e Veriut kërcënoi SHBA-të me super raketën, Trump: S'ka për të ndodhur (FOTO LAJM) Pretendimet se Korea e Veriut po krijon një raketë ndërkontinentale të aftë të godasë Amerikën nuk e bindin Presidentin