999 rezultate për

kercenoi

Veliaj i kërcënoi me licensën, shoqata e transportit nuk tërhiqen: Nuk punojmë! Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ditën e djeshme kërcënoi kompanitë e transportit publik me heqje license, nëse ata
Dhunoi gruan, kush është "trimi" që fyu e kërcënoi gjyqtarin në sallën e gjyqit Një shtetas do të gjykohej në Gjykata për dhunë ndaj gruas së tij, dhe jo vetëm që nuk ishte penduar por ka fyer gjyqtar
Kërcënoi Bashën? Rama sqaron deklaratën për kreun e PD-së Kreu i qeverisë, Edi Rama ka komentuar për mediat paralajmërimin që bëri në adresë të kryedemokratit Basha, duke i kujtu
Kërcënoi me jetë drejtorin e burgjeve, merret vendimi për autorin Gjykata Penale e Tiranës ka vendosur 10 muaj burg për Muharrem Zelijan, i cili u akuzua se kërcënoi me sms kreun e Drejt
Kërcënoi gardianin, lirohet anëtari i bandës së Avdylajve Saimir Gjepali, anëtar i grupit Avdylaj është liruar nga burgu. Ai ishte i dyshuar për laboratorin e heroinës në Has,
Ish-portieri i njohur tregon lidhjet me Pablo Eskobarin: Si më kërcënoi policia për të treguar vendodhjen e tij Portieri mitik i Kolumbisë Rene Higuita rrëfeu disa nga përvojat e tij me trafikantin më të madh të të gjitha kohërave t
Kërcënoi disa firma, besniku i Trump largohet përfundimisht nga Gjermania Pas dy vjetësh në detyrë Richard Grenell u tërhoq nga posti i ambasadorit të SHBA-së në Gjermani. Për një hap të tillë k
Meta kërcënoi me shpërndarje parlamenti, Rama i përgjigjet me komentin epik Kryeministri Edi Rama e përcjell me ironi paralajmërimin e Presidentit Ilir Meta për shpërndarjen e Parlamentit dhe të q
Kërcënoi me armë policin, përfundon në pranga i riu Një i ri ka përfunduar në prangat e autoriteteve në Shkup. Gjatë mbrëmjes së djeshme, respektivisht në ora 21.30 poli
Kërcënoi me armë djalin e biznesmenit të naftës, kush është i riu që u kap sot në Tiranë Ditën e sotme Policia ka vënë në pranga të kërkuarin prej kohësh, 27-vjecarin Anxhelino Çervanaku. Ai është dënuar me
Kërcënoi me armë të renë për një vend parkimi, arrestohet 57 vjeçarja nga Durrësi Policia ka arrestuar një 57-vjeçare me iniciale N.P. banuese në Hamallaj pasi ka kërcënuar me armë A. K., 29 vjeçe, banu
CIA "kryqëzon" Kinën: Kërcënoi OBSH-në për të vërtetën e koronavirusit "Kina ka kërcënuar OBSH për të vonuar paralajmërimet publike për përhapjen e koronavirusit". Kjo është deklarata e f
Arrestohet ''prokurori", kërcënoi me jetë Pacollin dhe fëmijët e tij Është arrestuar nga Policia e Kosovës një person që ka kërcënuar dhe ka kërkuar para nga lideri i AKR-së, Behgjet Pacoll
Flet fierakja që kërcënoi që do hidhej nga pallati: Shtesën e kam bërë duke larë m*tat në Greqi Një qytetare që tentoi të hidhet nga banesa e saj në qytetin e Fierit rrëfeu përse e mori atë vendim. Sipas saj, shte
Arrestohet Klodian Duro, kërcënoi me jetë ish bashkëshorten Policia ka arrestuar dy ditë më parë ish-futbollistin e Kombëtares së Futbollit, Klodian Duro. Sipas abcnews.al, Duro
Kërcënoi me jetë dhe dhunoi gruan e tij, si u kap 61 vjeçari nga Durrësi Një tjetër rast dhune në familje është regjistruar ditën e sotme në Durrës. Për këtë, një 61-vjeçar është arrestuar m
Grabitja e Kredos në mes të ditës, autori kërcënoi punonjësit me pistoletë lodër Një pikë dhëniesh kredie në qytetin e Durrësit është grabitur nga një person i maskuar në mes të ditës në Durrës. Sip
Kërcënoi Drejtorin e burgjeve me jetë, çfarë u vendos per autorin Vetëm pak kohë më parë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili u kërcënua me jetë. Me një SMS në celular, pe
Kërcënoi Tahirin, dhunoi babain, gruan dhe kushëririn: Vladimir Gjuta i shpëton sërish hekurave Pak ditë më parë Vladimi Gjuta ra sërish në pranga pasi dhunoi me çekiç kushëririn e tij. Sot Gjykata ka vendosur ta
Kërcënoi me jetë të vëllain, kapet 32 vjeçari në Tiranë Ndërhyrja në kohë e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr.4 bëri të mundur parandalimin e një ngjarjeje të rëndë kri