999 rezultate për

keqardhje

Gruevski keqardhje për vrasjen në Gostivar Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Nikolla Gruevski sot shprehu keqardhje për rastin me vrasjen e dyfishtë
Merkel shpreh keqardhje për largimin e Wulff Kancelarja e Gjermanisë Angela Merkel në një konferencë për shtyp ka shprehur keqardhje për dorëheqjen e Presidentit Kr
Protesta ishte kundër parimeve evropiane Bashkimi Evropian i ka cilësuar si “dhunë për keqardhje” ngjarjet e së shtunës në Kosovë, duke i cilësuar protestat e ti
Faith ndihet keq për pamjet nga protesta Ka reaguar edhe shefi i zyrës civile ndërkombëtare Piter Faith për situatën e sotme rreth protestave, i cili ka shprehur
Qeveria shpreh keqardhje për veprimet e dhunshme të Vetëvendosjes Qeveria e Republikës së Kosovës shpreh keqardhje për veprimet e dhunshme të Lëvizjes Vetëvendosje të drejtuara kundër pj
Rama: Dëgjova për sekelldine e Saliut, uroj të mos jetë serioze Disa minuta pas momentit ku kryeministri i vendit Sali Berisha paraqiti probleme shëndetësore si pasojë e një viroze sti
Obama, keqardhje për viktimat afgane Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama ka shprehur keqardhje për viktimat civile afgane, të shkaktu
Jahjaga: Të rikthehet marrëveshja me FMN-në Atifete Jahjaga, presidentja e Kosovës, pas kthimit nga Italia ka shprehur keqardhje për prishjen e marrëveshjes me Fond
Shkencëtarët u mësojnë kompjuterave "keqardhjen" “Tel Aviv University” në Izrael tha se ata janë duke punuar për t'u mësuar kompjuterave "keqardhjen" në mënyrë që të rr
Ashton e Fule: Urgjentisht angazhim për nisjen e dialogut Përfaqësuesja e lartë e Komisionit Evropian për Politikën e Jashtme dhe sigurinë Catherine Ashton ashtu sikurse komision
SHBA-BE-OSBE: Keqardhje, duhet kompromis politik! Ambasada amerikane në Tiranë, Kreu i Delegacionit të Bashkimit Europian, Tiranë, prania e OSBE-së, Shqipëri deklaruan pa
Imami i Nju Jorkut, keqardhje për debatin që ka shkaktuar qendra islamike Imami nga Nju Jorku që ka propozuar ndërtimin e qendrës islamike disa blloqe larg vendit ku dikur ngrihej Qendra Botëror
Ajala takon Ramen: Keqardhje per moszgjidhjen e krizes Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama është takuar me sekretarin e përgjithshëm të Intern
Berisha, keqardhje njerezore per grevistet Kreu i qeverisë Sali Berisha tha në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së se kampingu i protest&eu
Meta: Keqardhje per formen e protestes Kryetari i LSI-së Ilir Meta në fjalën e mbajtur në Forumin Rinor për Integrim i bëri thirr
Zyra greke shpreh keqardhjen per incidentin në Merdar Zyra Ndërlidhëse e Greqisë në Prishtinë ka shprehur keqardhjen lidhur me incidentin në Mer
Qeveria zviceriane shpreh keqardhje per rezultatin e referendumit Qeveria zvicrane është tejet e brengosur për shkak të rezultatit nga referendumi në të cil
Qeveria e Maqedonise shpreh keqardhje per tragjedine, neser dite zie Qeveria e Maqedonisë shpehu keqardhje për fatkeqësinë e anijes në Liqenin e Ohrit, në t&eu
Sejdiu: Vizat, perjashtimi i Kosoves eshte per keqardhje Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, në një intervistë për gazetën gjermane “Tagesze
BE shpreh keqardhje per veprimet e Serbise Veprimet e Serbisë, pas njohjes së pavarësisë së Kosovës nga Mali i Zi dhe Maqedonisë