999 rezultate për

keqardhje

Importi i mbetjeve/ Shalsi: Keqardhje, është abuzuar me një çështje teknike Deputeti socialist Eduard Shalsi, në një prononcim për mediat lidhur me pr/ligjin e importit të mbetjeve në Shqipëri, i
Shefi i NATO-s: Keqardhje për viktimat e bombardimeve më 1999-n Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha të mërkurën se beson në bashkëpunimin ndërmjet NATO-s dhe Serb
Fethullah Gylen: Nuk kam asnjë keqardhje Kleriku mysliman që jeton i tërhequr në vetmi, komenton tentativën e grushtit të shtetit, marrëdhëniet e tij me Erdogani
Lunaçek e Fajon: Keqardhje për vendimin e Kuvendit Raportuesja e posaçme e Parlamentit Evropian për Kosovën, Ulrike Lunacek dhe raportuesja për liberalizim të vizave, Tanj
Ambasada e Gjermanisë shpreh keqardhje për viktimat në Maqedoni Ambasada gjermane në Maqedoni ka shprehur keqardhje për viktimat e vërshimeve në Maqedoni. "Ambasada e Republikës Fed
Rebelohet deputetja e LSI: Keqardhje për Braçen dhe Xhafajn Deputetja më e re në Kuvendin e Shqipërisë, Kejdi Mehmetaj e LSI, ka shpërthyer me kritika të ashpra kundër Fatmir Xhafa
Berisha: Reformën po e bllokojnë veshëgjatët! Në një prononcim për mediat jashtë Parlamentit, ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza mbi Ramën se nuk e do refo
Ja pse nuk do të lejohet flamuri i Kosovës në Eurovision Organizatorët e Eurovisionit kanë sqaruar arsyen se pse nuk do të lejohet flamuri i Kosovës në Eurovision. Ata kanë s
Kocijançiç: Keqardhje për anullimin e takimit në Vjenë Zëdhënësja e KE, Maja Kocijançiç sot për Telma ka konfirmuar edhe njëherë që takimi në Vjenë me liderët politik të Maqed
Malazezët djegin në Podgoricë flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës Persona të pa identifikuar kanë djegur gjatë natës së shkuar flamurin e Shqipërisë dhe të Kosovës në kryeqytetin malazez
"Keqardhje për Brukselin", fotografia që po "trondit" uebin Një refugjat nga Lindja e Mesme që ndodhet në Idomen në kufirin mes Greqisë dhe Maqedonisë dhe me njërin krah të plagosu
Nishani: Keqardhje për viktimat e sulmit terrorist, dënoj aktet barbare Presidenti Bujar Nishani, në kuadrin e vizitës zyrtare në Këshillin e Evropës dhe institucionet e tij, u takua sot me Se
Bashkia reagon për parkun: Keqardhje, duan vetëm show mediatik Bashkia e Tiranës kishte shoqërinë civile për të diskutuar mbi detajet e projektit të parkut të lodrave tek Liqeni. Një
E habitën edhe "Kaubojsin": Vaj vatani, e mjerë mileti Deputeti Eduart Ndocaj është shprehur mjaft i indinjuar për çfarë ndodhi sot në Kuvend. Sipas tij, shfaqja e sotme
Rama: Keqardhje për të verbërit e shkretë që s'dinë se ç'bëjnë me gurë e hekurishte nëpër duar! I janë dashur vetëm pak minuta, që pas mbërritjes në zyrën e tij në Kryeministri, të postonte një status në rrjetin soci
Messi ndjen keqardhje: Suarez duhet të ishte në 3-shen më të mirë Dita e djeshme ka qenë speciale për Lionel Messin, i cili brenda disa orësh mori disa lajme të gëzuara. Fillimisht në me
Lama: Keqardhje për arrestimin e Kadaj-Bujupit, por... Deputetja e LDK-së, Alma Lama, thotë se, ndjen keqardhje për arrestimin e deputetes së AAK-së, Donika Kadaj Bujupi, por
BE dhe SHBA humbasin durimin: Liderët të miratojnë sot paketën zgjedhore Përfaqësuesit diplomatikë të BE-së dhe SHBA-ve, përmes një komunikate me shkrim, shprehin keqardhjen për dështimin e bis
Frattini: Keqardhje që Kosova e Kroacia nuk e përkrahën iniciativën e Vuçiç Ish-ministri i jashtëm i Italisë dhe zyrtari i lartë në Komisionin Evropian, Franco Frattini, ka thënë për agjencinë ser
Bajram Limani: Më vjen keq për vrasjen e Komandant Shqiponjës por ishim në vetmbrojtje Mosmarrëveshjet brenda BDI-së kanë sjellë një vrasje në Kumanovë. Bajram Limani, i dyshuari për vrasjen e Komandant S