E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

keqardhje

NEGOCIATAT/ Presidentja e KE-së: Ndjej keqardhje të thellë për Shqipërinë Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Urusula von der Leyen tha se është zhgënjyese dhe ndjen keqardhje për shty
Cikalleshi: Keqardhje për humbjen, por ky është futbolli Sokol Cikalleshi luajti sërish titullar për Kombëtaren Shqiptare, por këtë herë nuk arriti të gjejë rrugën e rrjetës, nd
Keqardhje, Shqipëria e para për të dëbuar nga Gjermania Njerëzit nga Ballkani mund të jetojnë në Gjermani vetëm në kuadër të qëndrimit me leje pune. Rregullorja e Ballkanit e m
Balla shpreh keqardhje për vendimin e gjykatës së Durrësit: Lajthitje anti-ligjore Deputeti Taulant Balla ka reaguar sot nëpërmjet një statusi në Facebook lidhur me vendimin e dhënë nga Gjyka e Durrësit
Arta Dade kundër Ramës: Keqardhje për PS që ka ulur zverkun nën këmbët e tij Në një përgjigje mbi komentet sot në një shkëmbim opinionesh në Këshillin e Ambasadorëve, Arta Dade shkruan se Rama dhe
Basha e kërcënoi me burg, Lleshaj thotë se kreu i opozitës është një i pandehur i shumëfishtë Pas deklaratës për media të kreut të partisë Demokratike Lulzim Bashës, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar
Rama shpreh keqardhje ndaj Metës, bën mirë të lexosh rezolutën Gjatë fjalës së tij në seancën plenare, Kryeministri Rama shprehu keqardhje ndaj Metës. Ai këshilloi presidentin të lexo
De Bryne: Nuk më vjen keq për Liverpoolin, ne ishim më të mirët De Bryne: Nuk më vjen keq për Liverpoolin, ne ishim më të mirët Kevin De Bryne nuk ndjen keqardhje për Liverpoolin që
Rama ironizion protestuesit në Shkodër: Keqardhje për grupin e vogël Kryemistri Edi Rama teksa udhëtonte për në Malsinë e Madhe është pritur me protesta nga disa qytetarë të cilët kanë bllo
PD keqardhje për Xhiselën, e quan përdhunues djalin e deputetit socialist Partia Demokratike ka reaguar pas lirimit nga burgu të Rexhep Rrajës, djali i deputetit socialist Rrahmah Rraja, që akuz
Halili: Keqardhje që nuk ia dolëm, në janar do përmirësohemi Presidenti i Tiranës, Refik Halili ishte mjaft i zhgënjyer për humbjen e skuadrës bardheblu në derbin me Partizanin, ndë
Gjoka: Keqardhje për këtë humbje Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka ka shprehur keqardhje për humbjen kundër ish-skuadrës së tij, Kukësi. • Keqardhje për
Halili: Ndjej keqardhje për Ze Maria Presidenti i skuadrës së Tiranës, Refik Halili tha se ndjen shumë keqardhje për largimin e Ze Maria, por sipas tij ky is
Mërgjyshi: Keqardhje për përmbysjen, por Skënderbeu mbetet eksperte Trajneri i Laçit, Artan Mërgjyshi, pas humbjes me përmbysje të Superkupës, deklaroi se i vjen keq që episodet shkuan kës
Je mërzitur që nuk do luash me Ronaldon? Ja përgjigja befasuese e Higuainit Gonzalo Higuain nuk ndjen keqardhje që nuk do të luajë me Cristiano Ronaldon te Juventusi. Sulmuesi argjentinas sot ë
Donnarumma shpreh keqardhje për formën kundër Juventusit Milani është mposhtur 4-0 nga Juventusi të mërkurën mbrëma dhe ndër fajtorët më të mëdhenj ishte portieri i Milanit Donn
Arbitri Skomina i pranon me keqardhje gabimet mbrëmë në ndeshjen Roma - Liverpool Protestat pas ndeshjes Roma-Liverpool ndaj arbitrit slloven, Damir Skomina, kanë qenë të ashpra nga drejtues, lojtarë ap
Di Francesco shreh keqardhjen pas eleminimit: Krenar për lojtarët Roma e pafat është jasht Champions Leahue këtë sezon. Me dy penallti të mohuara, dhe dy gola që erdhën si pasojë e gabim
Delawie shpreh keqardhjen për policët e zhdukur Ambasadori amerikan, Greg Delawie, përmes një reagimi në Twitter ka shprehur keqardhjen e tij në lidhje me aksidentin dh
Lojtarët e Bayernit pas humbjes shprehin keqardhjen njëri pas tjetrit: Na mundi Reali më i dobët Bayer është mposhtur për të tretën herë radhazi nga Reali në Alianz Arena. Shumë lojtarë të Bayern Munich kanë dhënë men