999 rezultate për

kepucet

Larg takave, në modë këpucët e sheshta (FOTO LAJM) Tashmë femrat do të ndihen edhe më shumë komode, pasi këpucët që do të mbajnë do të jetë si të balerinave. Këto këpucë,
Humbet këpucët, jep asist me çorape (VIDEO) Ros Clarke, futbollist i Linfield, humbet këpucët gjatë një përplasjeje me një kundërshtar, por pavarësisht kësaj vazhdo
"Mercurial Superfly", CR7 me këpucë të reja për "Klasiken" (FOTO-VIDEO) "Santiago Bernabeu" është gati për "Klasiken" mes Real Madrid dhe Barcelonës. Për një prej ndeshjeve më të ndjekura dhe
Wayne Rooney prezanton këpucët e reja (FOTO LAJM) Wayne Rooney prezanton këpucët e tij të reja. Ylli i Manchester United ëdhtë parë dje në stërvitje me produktin më të fu
Barça, ja këpucët e Messit për Champions-in (FOTO LAJM) Adidas ka prezantuar këpucët e reja të linjës adizero f50 Messi. Për të festuar rikthimin në Champions League gjigandi g
Bën për vete fansat, Miriami tregon raportin me takat e larta (FOTO LAJM) Këngëtarja Miriam Cani gjithmonë është vlerësuar nga fansat për thjeshtësinë e saj. Ajo ka ndarë me miqtë e saj në I
Revolucion ekstrem në këpucët e grave (FOTO LAJM) Është inaguruar në "Brooklyn Museum" në New York ekspozita ‘Killer Heels: The art of the high-Heeled Shoe’. E veçanta e
Takat e larta gjithmonë në modë, ja trendet e fundit (FOTO LAJM) Do të gënjenim vetveten nëse do të thonim se këpucët me taka janë po aq të rehatshme sa ato të sheshtat. E vetmja mënyrë
Super-spot për këpucët e reja të Neymar (VIDEO) Fushata e re publicitare e Nike Hypervenom, me Neymar si protagonist kryesor, është shndërruar në një virus për rrjetet
A do i vishnit këpucët e reja të CR7-ës? (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është mësuar të shohë miliona tifozë në mbarë botën të veshin fanellën e tij të Real Madrid dhe kombët
Deco var këpucët në gozhdë (FOTO-LAJM) Mesfushori portugez, Deco var këpucët në gozhdë. Për nder të ish-lojtarit të Portugalisë është zhvilluar një ndeshje miq
Janë kush janë trendet më të fundit të këpucëve (FOTO LAJM) Këpucët me apo pa rripa, këpucët balerina, këpucët me takë të lartë, janë padiskutim në çdo garderobë të çdo femre. Stin
Stop vuajtjeve, shpiken takat që vihen dhe hiqen (FOTO LAJM) Femrat janë të dhëna pas këpucëve me taka. Ndonëse në modë janë edhe këpucët balerina, mania e femrave është që këpucët
Jonida Maliqi: Dua një tjetër fëmijë Këngëtarja e mirënjohur Jonida Maliqi, e pranishme në një emision televiziv, ka rrëfyer se është e gatshme që të sjellë
Këpucët e Podolskit shkruajnë: "Mos u dorëzo Michael" (FOTO) Arsenalin ka fituar trofeun e "FA Cup" të shtunën përballë Hullit një trofë që mungonte prej 9 vitesh. Përveç kësaj n
E majta blu, e djathta rozë: Këpucët speciale të PUMA-s (FOTO-VIDEO) Yjet e Arsenal Mikel Arteta, Santi Cazorla, Bacary Sagna, Tomas Rosicky, Mathieu Flamini dhe Olivier Giroud do të veshin
Drejtoi iu djeg këpucët nxënësve në Ferizaj Drejtoi i shkollës "4 prilli" në fshatin Zllatar të komunës së Ferizajt ka ndëshkaur ashpër nxënësit. Ai kërkoi nga n
Çmendet Aurela Gaçe për këpucët: Do më arrestojnë për armëmbajtje pa leje Aurela Gaçe do të mbetet gjithmonë ekstravagante në stilin e saj dhe këtë gjë e demostron me anë të fotove të ndryshme n
Rudina dhe këpucët e kuqe të Fevziut (FOTO-LAJM) Blendi Fevziu njihet si një personazh i cili ka shije të veçanta në veshje. Gjatë Takimit të Pasdites, ne TV Klan, drejt
Këpucët që ju tregojnë rrugën (FOTO-LAJM) Një këpucë e cila është në gjendje të lidhet me GPS e smartphone dhe të tregojë rrugën, duke lexuar dridhjet në këmbë. Ë