999 rezultate për

kepucet

Shvajni me këpucë me flamurin serb (FOTO LAJM) Mesfushori i Bayern Munchen dhe i Gjermanisë, Bastian Shweinsteiger, ka kohë që është në një lidhje me tenisten serbe, A
Këshillat e duhura për shmangien e ënjtes së këmbëve Këmbët janë një pjesë e rëndësishme në trupin tonë me të cilat ne duhet të kushtojmë një kujdes të veçantë është e rëndë
Këpucët që kthehen në çadër kampingu (FOTO LAJM) "Walking Shelter" janë këpucë të cilët kanë një veçori ndryshe nga llojet e përditshme ato mund të kthehen në çadra kamp
Lidhni këpucët vetëm për dy sekonda (VIDEO) Lidhja e këpucëve cilësohet si një kohë e marrë dhe për këtë shumë persona zgjiedhin të mos i lidhin fare lidhëset dhe t
Këpucët e sheshta trendi më i fundit pranveror (FOTO LAJM) Këpuca është një detaj në veshjen tuaj që bën ndryshimin, është e rëndësishme që në periudha të ndryshme të gjejmë dhe m
Modeli "Derby", këpucët e duhura pranverore Stili Derby i këpucëve është dhe tendenca m e fundit të cilën keni mundësi që të përdorni gjatë këtij sezoni. Këto ja
Këpucët e duhura në një ambjent pune (FOTO LAJM) Këpucët në punë kanë një rëndësi të veçantë, duhet të gjejmë stilin dhe ngjyrën e përshtatshme që ne mund të përdorim në
"Pibe de Barr10", ja super-këpucët e Messit (FOTO LAJM) Adidas ka prezantuar këpucët e reja që do të vishen nga ylli argjentinas i Barcelonës Lionel Messi. Këpucët janë pagë
Ja këpucët më në trend (FOTO LAJM) Të jesh në trend kërkon sakrifica. Këpucët që janë këtë sezon i ofrojnë femrave disa centimetra më shumë dhe mbi të gjit
Këpucët trend të pranverës (FOTO LAJM) Stina e pranverës sapo ka trokitur dhe për këtë është e rëndësishme që ju të merrni modelin e duhur dhe në modë për këtë
Eto’o i lidh këpucët portierit kundërshtar (VIDEO) Samuel Eto'o e luajti si titullar ndeshjen e djeshme kundër Cagliarit e fituar 2-0 nga Sampdoria ku dhe sulmuesi kamerun
Droni shitës në Japoni (VIDEO) Teknologjia duket se ka arritur që përmes robotëve dhe dronëve të zëvendësojë punën e shumë njerëzve. Kemi parë raste të
Ja cilin emër mban Shaqiri në këpucët sportive (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri duket se është mjaft i lidhur me familjen e tij. Mesfushori kosovar e ka treguar edhe një herë se sa
Ja se si të rrimë larg dhimbjes nga takat e larta Këpucët me takë janë dhe shkaku që ne shpesh ndiejmë dhimbje në këmbë për këtë është e rëndësishme që në një mënyrë apo
Ja këpucët-tatuazh të Suarez (FOTO LAJM) Luis Suarez po kthehet në formën e tij më të mirë duke u bërë një ndër lojtarët kyç te Barcelona. Ai pritet të jetë sëri
Trendi më i fundit i këpucëve të sheshta (FOTO LAJM) Këpucët e sheshta janë stili i duhur në përdishmërinë tuaj. Ato janë të rehatshme dhe të shëndetshme për këmbë tuaja. Du
Schweinsteiger qëndis flamurin serb në këpucë (FOTO) cët e reja të Bastian Schweinsteiger nuk do t'i pëlqejnë të gjithë tifozëve të tij, mbi të gjitha atyre shqiptarë por me
Shpikja i shqiptarit: Këpucë që lidhen vetë Duket sikur të jetë një shpikje e dalë nga imagjinata, por se është një realitet. Shkencëtarët gjermanë me në krye sh
Këpucët ideale për 2015-ën (FOTO LAJM) Trendi më i ri i këpucëve për 2015-ën duket se dominohet nga ngjyra e zezë. Këpucë të modeleve të ndryshme, me takë dhe
Këpucët ideale për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Festat e fundvitit janë para, për të qenë të veçantë duhet të zgjidhni veshjen e duhur. Këpucët që mund të përdorni jan