999 rezultate për

kepucet

10 këpucët më mira të futbollit (FOTO LAJM) Të jesh një futbollistë i madh, të jep edhe një avantazh për të pasur këpucët më të mira në botë. Kompanitë e prodhi
8 futbollistët që nuk i harrojnë hobet e tyre jashtë fushave (FOTO LAJM) Dikur disa prej tyre kanë qenë futbollist, disa të tjerë ende luajnë në skuadra të mëdha, por jashtë fushave ata kanë ho
Policia e Kosovës patrullon në dimër me këpucët e verës Uniformat blu të Kosovës po patrullojnë dimrin me këpucë vere, jo vetëm në qytet por edhe në zonat kufitare. Kjo për shk
Cana: Nuk kam ndërmend të “varë këpucët në gozhdë” Lorik Cana nuk ka ndërmend të “varë këpucët në gozhdë” edhe pse tashmë nuk është aq i ri sa dikur. 32-vjecari që shkëlqe
Manaj i përgjigjet Shaqirit për flamurin (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe Interit, Rei Manaj, ka postuar këpucët e tij të reja sportive. Në këto këpucë shi
Buffon: Ja kur do t'i varë 'këpucët në gozhdë' Gianluigi Buffon nuk ka ndërmend që të tërhiqet nga futbolli, madje ai ka rrëfyer se ka një objektiv të qartë. Gardiani
Këpucët ideale gjatë festave (FOTO LAJM) Këpucët kanë një rëndësi të veçantë në pamjen tonë të jashtme prandaj është e rëndësishme që të kujdesemi në mënyrë që t
Ja pse nuk duhet ti hidhni këpucët e vjetra (VIDEO) Kpuca është një ndër aksesorët më të përdorur gjatë përditshmërisë sonë. Këpucët me shkëlqim për festat e fundvitit janë
Këpucët që iu duhen për festa (FOTO LAJM) Festat janë shumë afër dhe secili nga ne mund të shqetësohet në lidhje me veshjen që i duhet për këto festa. Këpucët kan
PD proteston kundër luksit qeveritar, Majlinda Bregu "mburret" me këpucët e shtrenjta (FOTO LAJM) Majlinda Bregu pa frikë mund te cilësohet si një femër me klas, ku çdo gjë përzgjidhet në detaj. Ajo nuk gabon asnjëherë
Këpucët më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Ndër vite janë krijuar këpucë të ndryshme të cilat dallojnë si nga forma ashtu dhe nga problematikat që ato sjellin.
Ja këpucët e reja të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi duket se kanë nisur një duel prej kohësh në lidhje me këpucët që veshin gjatë ndeshje
Tërhiqet legjenda Raul Gonzalez Tashmë është zyrtare. Raul Gonzales Blanco në muajin Nëntor do t’i japë fund pas 21 vitesh karrierës si futbollist. 38-v
Hyseni nuk e firmos kontratën për këpucët e Policisë Dyshime për tenderin e Policisë së Kosovës, i shtyrë nga ministriPunëve të Brendshme, Skënder Hyseni. Ai ka refuzuar të
Messi kundër Romës me këpucë që s'i keni parë kurrë (FOTO LAJM) Disa ditë para sfidës së Champions League mes Romës dhe Barcelonës Adidas ka zbuluar këpucët e reja që do të veshë ylli
"Mr. Mendjemadhit" ia zbathën këpucët në fushë (VIDEO) Cristiano Ronaldo gati nuk është vërejtur në fushë në ndeshjen përballë Shqipërisë. Rasti i vetëm me të cilën ai do t
Ronaldinho surprizon disa fëmijë në stërvitje (VIDEO) 10 vite më parë Ronaldiho bëri historinë në Youtube teksa bëri një reklamë për Nike e cila rezultoi shumë e suksesshme.
Lady Gaga nuk kursen për këpucët Lady Gaga njihet tashmë për zhveshjet e saj dhe për koleksionet e saj të pazakondta të veshjeve dhe këpucëve. Ajo nuk ku
Këpucët hi tech, ndryshojnë ngjyrën në bazë të veshjes Përmes një aplikacioni të vendosur në smartfonë, do të bëhet e mundur që këpucët të ndryshojnë ngjyrën dhe dizenjon në b
Shvajni me këpucë me flamurin serb (FOTO LAJM) Mesfushori i Bayern Munchen dhe i Gjermanisë, Bastian Shweinsteiger, ka kohë që është në një lidhje me tenisten serbe, A