999 rezultate për

kepucet

Mënyra më e mirë për të pastruar këpucët prej kastori Këpucët e kamoshit ose ndryshe kastori janë shumë të bukura dhe të veçanta. Por ama lëkura e kamoshit është një mate
Xhensila zgjedh këpucët mahnitëse për dasmën, ky është çmimi (FOTO LAJM) Pas Dasmës së famshme të Turit dhe Orindës është radha e Xhensilës dhe Besit të zyrtarizojnë lidhjen e tyre në një mart
Si të shpëtoni nga era e keqe e këmbëve kur vishni këpucët pa çorape Çizmet ia kanë lënë vendin balerinave e këpucët me lidhëse janë zëvendësuar me atletet apo këpucët pranverore. Kemi hequ
"Toni Kroos tani mund të varë këpucët në gozhdë" Ish-trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes, i ka kujtuar me shaka ish-lojtarit të tij Toni Kroos se mund të pensionohet
Çfarë duhet të dini para se të blini rroba të përdorura Rrobat tek tregu i të përdorurave nuk përben më ndonjë habi. Shumë prej nesh gjejnë këpucët, çantën, pantallonat që i du
“Çmendet” aktori shqiptar , heq këpucët në emision dhe kruan hundët (VIDEO) Aktori i njohur Besart Kallaku ishte i ftuar ne emisionin ‘Tek Une’ ne Intv, ku ka surprizuar me sjelljen e tij, teksa k
Truke të thjeshta për të mirëmbajtur veshjet tuaja Shpesh, i hedhim këpucët apo disa prej rrobave, vetëm për një njollë. Ka disa truke të dobishme për t’i kthyer në gj
Ja si të shpëtoni nga këpucët me erë apo rrobat me njolla Të gjithëve i ka ndodhur që të mbajnë erë këpucët apo t’i bëhen rrobat me njolla në rroba nga vera, vaji apo ushqime të
4 mënyra natyrale për të larguar përfundimisht erën e keqe nga këpucët Disa këpucë mbajnë erë të pakëndshme më shumë se të tjerat, duke qenë se mbartin djersë dhe bakteret që rriten aty prodh
Neymar "hile" dhe jashtë fushave, zbulohet misteri i ndërrimit të këpucëve Neymar ka qenë një ndër fajtorët kryesorë të humbjes së Barcelonës kundër Malagas pasi braziliani doli me karton të kuq.
Si të shëroni këmbët e vrara nga këpucët Ju ka ndodhur që këpucët tuaja te sapo veshura t’ju shkaktojnë dhimbje deri në çarje të këmbëve.Këpucët e reja gjithmonë
Ansi Agolli rrëfehet: Këpucët e futbollit i vishja me çorape leshi Secili zgjedh një fushë të caktuar të jetës për t’iu dedikuar. Ndoshta talenti nuk shfaqet që në ditën e parë të nisjes
Lahm var këpucët në gozhdë në fund të sezonit Philipp Lahm ka ndërmend të lërë futbollin pasi të përfundojë ky sezon. Lajmin e jep “Sport-Bild”, që siguron se mbrojtë
Shenja që le këpuca detyron kompaninë të heqë këpucët nga qarkullimi Një shenjë që lë këpuca ka detyruar që kompaninë e madhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës të heqë këpucët nga tregu.
Alonso var këpucët në gozhdë në fund të sezonit Xa bi Alonso ka vendosur që t’i japë fund një karriere të mbushur me shumë suksese dhe trofe. Një nga mesfushorët më të
Truket me anë të cilave këpucët e preferuara nuk do t’jua vrasin më Sa herë kemi blerë një palë këpucë të reja gjithmonë i kemi veshur me frikë me idenë që do na vrasin dhe lëndojnë, dhe p
Klose var këpucët në gozhdë, ja fjalët e lamtumirës Miroslav Klose ka vendosur që t'i thotë lamtumirë futbollit të luajtur. Pas një karriere të gjatë dhe të suksesshme, Klo
Atletet Adidas ngjashmëri me këpucët 2000 vjecare të romakëve Arkeologët zbuluar një këpucë 2000-vjeçare e cila ka një ngjashmëri të çuditshme me atletet e Adidas. Këpuca e vogël
11 truke për t’i bërë gjërat të duken si të reja Në përditshmërinë tonë janë disa ngjarje që sado të vogla të jenë, janë të afta të prishin gjithë ditën tonë. Ne kem
Ndiqni këpucët, tashmë ato ju tregojnë rrugën Të ndërtuara nga Hi-Tec, një firmë prodhimi e pajisjeve sportive në Hollandë, këpucët mund të lidhen me anë të një aplik