999 rezultate për

kepucet

Rikthehet moda e viteve '80, si të kombinoni këpucët me takë të ulët Shtëpitë më të mëdha të modës si Chanel, Dior ,Hermès, Givenchy etj kanë rikthyer pas afro 40 vitesh këpucët me takë të
Edhe Zanfina di të bëj blerje, shikoni sa i kanë kushtuar këpucët Shumë emra të njohur së fundmi kanë nisur që të bëhen temë e medieve rozë për blerjet që bëjnë. Shifrat e ‘çmendura’
Edhe këpucët kanë afat Pasi humbet mbështetjen në këpucë kjo mund të shkaktojë dhimbje në gjunj, shputa dhe në boshtin kurrizorë. Për fat të ke
Këpucët që do të jenë trend gjatë vitit 2018, me një detaj që do iu çudisë Përgjatë javëve të fundit shtëpitë më të mëdha dhe me ndikim në fushën e modës kanë prezantuar koleksionet e tyre! N
Prezantohet Jerry Mina, heq këpucët shikoni çfarë thotë Pas Philippe Coutinhos, ishte radha e mbrojtësit kolumbian Jerry Mina, të prezantohej te Barcelona. 24-vjeçari i ardhur
Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
JLo kërkon të shikosh vetëm këpucët te kjo video! (VIDEO) Jennifer Lopez ka bashkëpunuar sërish me stilistin legjendar të këpucëve Giuseppe Zanotti pas linjës së suksesshme të vi
Koleksioni gjigant i këpucëve të Isida Mollaymeri (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Këto janë këpucët që Ronaldo ka veshur sonte në ndeshjen me Al-Jaziran (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo do të luaj për herë të parë me këpucët e reja të personalizuara pas topit të Artë. Ndryshimi i këp
“Katunare dreqit” Noizy tallet me këpucët e Rihannas (FOTO) Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në fotot e saj duke e komplimentuar për
Këpucët me gurë të çmuar të Xhensilës nuse vijnë në Shqipëri (FOTOLAJM) Detajet e dasmës së Xhensilës dhe Besit mund t’i kemi harruar të gjitha, por këpucët që këngëtarja mbante veshur, kurrë!
Këpucët më trendi duhet të kenë këtë takë (FOTO LAJM) Disa trende këpucësh kthehen me kohën. Pamë çizmet metalike të ktheheshin dhe nuk suprizohemi si janë shfaqur sërish këp
Si të kujdeseni për çizmet tuaja të dimrit Me çizme të mira nuk ka dimër, por ato duhet të ruhen, mirëmbahen dhe për to duhet kujdesur. Ja se si t’i mbroni këpucët
Turi bën deklaratën që nuk pritej për Aurela Gaçen (FOTO LAJM) Moderatori Turjan Hyska ka publikuar në rrjete sociale këpucët e këngëtares Aurela Gaçe, gjatë interpretimit të saj në s
Vodhi këpucët në xhami, "hajduti" i habit të gjithë: I mora se kisha një dasmë (VIDEO) Pak ditë më parë imami i Tiranës, Ahmed Kalaja ka publikuar në rrjetet sociale një video në të cilën tregohet se si një
Hiqet si besimtar, hajduti hyn në xhami dhe vjedh këpucët (VIDEO) Një imam i Tiranës ka publikuar një video ku duket një djali i ri i cili hyn në xhami dhe vjedh këpucët. Videoja skan
U fol shumë për këpucët e tyre, kush nga nuset VIP harxhoi më shumë? (FOTO LAJM) Padyshim që tre dasmat më të mëdha këtë vit ishin ajo e Orindës dhe Turit, Marinës dhe Getit dhe Xhensila me Besin. T
Marramendëse, sa kanë kushtuar këpucët e Marinës në dasmë Ajo ishte dasma e tretë e vipave në Shqipëri, por jo më pak e rëndësishmja. Ashtu siç është folur në media, dasma dh
Ja pse nuk duhet të veshim çdo ditë të njejtat këpucë Vishni të njëjtat këpucë çdo ditë? Nëse është kështu, ka ardhur koha të ndryshoni disa zakone. Nuk po e themi këtë që t’
E dini pse këpucët e famshme Christian Louboutin janë të kuqe poshtë? Po të pyesni çdo vajzë çfarë këpucësh do donte të blinte, me siguri që një palë këpucë me taka, Christian Louboutin, do