999 rezultate për

kepucet

Së shpejti ke dasmën? Ja si të kursesh Lista e gjatë e shpenzimeve mund ta bëjë ditën tënde të dasmës të duket e frikshme dhe thuajse e papërballueshme për xhe
Çizmet me thekë të ndaluara në shkollë, studentët fshehin celularët Të gjitha llojet e çizmeve me thekë janë të ndaluara në shkolla. Ky është ultimatumi më i fundit, si një masë ndëshkuese
Palmeiras, Marcos var këpucët në gozhdë Portieri i skuadrës së Palmeirasit, Marcos, i jep lamtumirën futbollit në moshën 38-vjeçare pas 19 viteve karrierë. L
Cristiano Ronaldo prezanton "CR SuperFly" Cristiano Ronaldo prezantoi këpucët e tij të reja të cilat njihen me emrin “CR Superfly”. Portugezi i veshi për herë
Ronaldo luan ndaj Valencias Pas tërheqjes muskulare që mori në ndeshjen e Portugalisë me Bosnjë Hercegovinën, u mendua se Cristiano Ronaldo nuk do t
Këpucë me GPS për të sëmurët me Alhajmer Në tregun amerikan janë prezantuar këpucët e para të pajisura me sistemin për pozicionim global, dedikuar për personat q
Viktoria i le këpucët me taka në shtëpi Paparacët nuk arrijnë që ta fotografojnë Victoria Beckham pa make-up, pa flokë të rregulluara dhe pa taka ta larta. Por
Këpucët më të kushtueshme në botë Deri më sot, mendohej se këpucët Christian Louboutin ishin ato më të shtrenjtat, por çmimi i tyre mund të quhet “modest
“Sulmi” ndaj Bush, kepucet ne ankand? Sulmi ndaj presidentit Xhorxh Bush ka nxitur rekorde kudo. Ne Youtube vetem ne pak minuta u hodhen 70 versione videosh q
Sulmi ndaj Bush, kepucet vlejne 10.000 euro, videoja thyen rekord shikueshmerie Videoja ka thyer nje rekord shikueshmerie ne gjithe boten. Lajmi me videon ne Albeu.com, eshte klikuar 17 here me shume