999 rezultate për

kepucet

CR7, sukseset e 2012-ës në këpucë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo rikthehet në aksion këtë fundjavë në ndeshjen Real Madrid-Real Sociedad ku ylli portugez do të provojë
Ja këpucët e futbollit me Svarkovski (VIDEO) Keni parë ndonjëherë këpucë futbolli të veshura me gurë të çmuar Svarovski? Këtë mund ta shihni tzani te këmbët e sulmue
"Këpucët" e Krishtlindjeve (FOTO-LAJM) E kuqja dhe e bardha janë dy ngjyra të përzgjedhura për "këpucët" e Krishtlindjeve. Studio XAG ka projektuar disa "pemë"
NIKE prezanton "këpucët magjike" (FOTO LAJM) Kompania e njohur e produkteve sportive "NIKE" ka prezantuar gjeneratën e dytë të këpucëve NIKE GS. Prezantimi i "këpucë
Ibra, këpucët e "pokerit" shkojnë për bamirësi (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimoviç e shpreh modestinë e tij edhe me gjeste konkrete. Pas "pokerit" të golave ndaj Anglisë ku bie në sy s
Princit i ngelin në dorë këpucët (FOTO-LAJM) Princi Carlo së bashku me Camillan zhvillojnë një vizitë në Australi. Të shoqëruar nga personeli ushtarak australian ata
Fansat dizenjojnë këçucët e Messit Mund të duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Këpucet e reja të Lionel Messit do te kenë mundësi t’i dizenjojnë vetë
Këpucët që çojnë në shtëpi "harraqët" (FOTO-LAJM) Për personat të cilët vuajnë nga sëmundja e Alzheimer e cila simptomën e parë ka harresën, nuk do të vuajnë të gjejnë sh
Roberto Carlos "var këpucët" në gozhdë Mbrojtësi i krahut të majtë, legjendari brazilian Roberto Carlos, ka vendosur të heqë dorë përfundimisht nga futbolli ak
Këpucët femërore të kampionatit Një dizenjues ukrainas ka shpikur këpucët për femra të dedikuara kampionatit europian EURO 2012 që po zhvillohet në Ukra
Van Nistelrooy var këpucët në gozhdë Ruud Van Nistelrooy është larguar zyrtarisht nga futbolli profesionist me anë të një konference për shtyp në stadiumin “
Stankoviç polemika me Stramaccionin Siç raporton "La Gazzetta dello Sport", shpërthen çështja Stankoviç te Inter. Mesfushori serb i zikaltërve ka polemizuar
Policia: Këpucët e Realit s'u vodhën në stadium Veç betejës në fushë, incidenti i vjedhjes së këpucëve dhe fanellave të Ronaldos, Benzema dhe Ozil është shoqëruar me nj
Së shpejti ke dasmën? Ja si të kursesh Lista e gjatë e shpenzimeve mund ta bëjë ditën tënde të dasmës të duket e frikshme dhe thuajse e papërballueshme për xhe
Çizmet me thekë të ndaluara në shkollë, studentët fshehin celularët Të gjitha llojet e çizmeve me thekë janë të ndaluara në shkolla. Ky është ultimatumi më i fundit, si një masë ndëshkuese
Palmeiras, Marcos var këpucët në gozhdë Portieri i skuadrës së Palmeirasit, Marcos, i jep lamtumirën futbollit në moshën 38-vjeçare pas 19 viteve karrierë. L
Cristiano Ronaldo prezanton "CR SuperFly" Cristiano Ronaldo prezantoi këpucët e tij të reja të cilat njihen me emrin “CR Superfly”. Portugezi i veshi për herë
Ronaldo luan ndaj Valencias Pas tërheqjes muskulare që mori në ndeshjen e Portugalisë me Bosnjë Hercegovinën, u mendua se Cristiano Ronaldo nuk do t
Këpucë me GPS për të sëmurët me Alhajmer Në tregun amerikan janë prezantuar këpucët e para të pajisura me sistemin për pozicionim global, dedikuar për personat q
Viktoria i le këpucët me taka në shtëpi Paparacët nuk arrijnë që ta fotografojnë Victoria Beckham pa make-up, pa flokë të rregulluara dhe pa taka ta larta. Por