999 rezultate për

kepucet

Këpucët tregojnë personalitetin e femrave Sipas një studimi të Universitetit të Kansasit, pjesëmarrësit në test ishin në gjendje që të përcaktonin saktë të dhënat
"Pitbulli" var këpucët në gozhdë (VIDEO) Futbollisti i njohur holandez, Edgar Davids është tërhuqeur nga futbolli, në moshën 40-vjeçare. Ish-futbollisti i Inter,
Kundërshtarët çmenden pas këpucëve të Ronaldinhos (FOTO-VIDEO) Një goditje dënimi mjehtërore e Ronaldinhos nuk i majftoi Atletico Mineiros të prekte finalen e Botërorit për Klube duke
Këpucët "vetë-festim" të Balotellit (FOTO LAJM) Për ndeshjen e djeshme Milan-Roma (2-2) sulmuesi kuqezi Mario Balotelli përdori një palë këpucë shumë të veçanta, të qua
Lady Gaga, kësaj rradhe bëhet jeshile (FOTO LAJM) Tanimë jemi mësuar të presim çudira nga Lady Gaga dhe çdokush do të zhgënjehej nëse ajo do të shfaqej normale. Ditën e d
Lionel Messi reklamon këpucët e reja (VIDEO) Lionel Messi është bërë protagonist i reklamave të gjigandsit gjerman ADIDAS, përsa u përket këpucëve sportive. Ylli arg
NIKE, nga Higuain te Tevez: Ja këpucët e dimrit (FOTO LAJM) Debuton në të gjitha fushat e futbollit Nike Football Collection Hi-Vis, që duke filluar që nga java e ardhshme do të je
Deco var këpucët në gozhdë Deco var këpucët në gozhdë. Lojtari i Fluminense, pak kohë më parë kishte deklaruar se mund të tërhiqej vitin e ardhshëm
Ide kreative për sistemimin e këpucëve (FOTO-LAJM) Këpucët janë kaq të rëndësishme për njeriun, pavarësisht moshës dhe gjinisë. Ka nga ata njerëz që janë të fiksuar pas at
Ja këpucët që do të veshin yjet e Premier League-s (FOTO LAJM) Kur jemi disa orë larg startit të Premier Leagues për sezonin 2013-2014 skuadrat janë gati në çdo aspekt, përveç merkato
Berhami gati për sezonin e ri Në profilin e tij në Instagram Valon Behrami poston një foto me këpucët e tij të reja të stërvitjes me mbishkrimin "ga
Neymar prezanton në Rio këpucët e reja (FOTO LAJM) Blerja më e re e Barcelonës, ylli brazilian Neymar ka prezantuar në Rio De Janeiro këpucët e tij të reja me të cilat do
Beckham, këpucë speciale për ndeshjen e fundit (FOTO LAJM) David Beckham zgjedh një palë këpucë të veçanta, të personalizuara sipas shijeve të tij per ndeshjen e fundit në karrier
Zyrtare: Scholes var këpucët në gozhdë Pas Sir Alex Ferguson edhe mesfushori veteran Paul Scholes vendos të tërhiqet nga futbolli. Lajmi është dhënë në faqen z
Kujdes me këpucët ministre! (FOTO-LAJM) Nuk është mirë që ta nisësh detyrën e re kështu por ja që ndodh. Ministrja e italiane e Integrimit Cecile Kyenge teksa s
"Hiqni këpucët nëse e doni Tottenham" (VIDEO) Një kor i tifozëve të Tottenham ka tërhequr vëmëndjen e të gjithës botës së futbollit. Gjatë një ndeshjeje mes të rinjve
"Dashuron fitoren, urren humbjen" (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund të jetë mërzitur pak kur skaudra e tij Real Madrid eleminoi ish skuadrën e tij Manchester United
Futbollisti dizenjon këpucët e Balotellit (FOTO LAJM) Nëse për të tjerët mendojnë kompanitë e veshjeve sportive, për këpucët e ardhshme të Mario Balotellit mendon kolegu i ti
Messi me këpucë të personalizuara (FOTO LAJM) Futbollisti më i mirë në botë për momentin, Lionel Messi, ka këpucët e tij të personalizuara, të cilat janë dizenjuar ng
Ronaldo në spotin e ri të NIKE (VIDEO) Cristiano Ronaldo është protagonisti i spotit të ri publicitar të kompanisë së njohur të produkteve sportive NIKE, e cil