999 rezultate për

kepucet

E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i jep "këpucët" aktorit shqiptar Një javë më parë Rudina Dembacaj ka treguar në emisionin “Why Not” të Roza Latit se Visjan Ukcenaj ka qenë ai që e ka pr
Koronavirusi: Hiqni këpucët menjëherë, paralajmërojnë ekspertët Ekspertet po paralajmërojnë se si këpucët mund të përhapin koronavirusin. Javid Abdelmoneim, një doktor i A&E, dhe vi
KORONAVIRUSI/ Bëni mirë të hiqni këpucët sapo hyni në shtëpi! Heqja e këpucëve para se të hyni në shtëpi mund të duket si një zakon i maniakëve të pastërtisë, por ka një arsye të for
"Lini këpucët dhe rrobat jashtë", eksperti i OBSH jep këshillën e rëndësishme “Për të shmangur ngjitjen, është e rëndësishme të lini këpucët dhe rroba jashtë shtëpisë.” Kjo deklaratë u tha në “Live
Këpucët që po bëjnë namin në 2020-ën (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në fillim të pranverës të veshim çizme të rënda, të përshtatshme për një stuhi bore, sepse i kemi parë n
13 mënyra të thjeshta dhe të lira se si të kujdeseni për këpucët tuaja Mbi 300 milionë palë këpucë përfundojnë në depo çdo vit. Por ne mund të zvogëlojmë sasinë e këtyre këpucëve duke iu mësu
Këpucët më të përshtatshme për çdo model xhinsesh (FOTO LAJM) Të gjitha kanë nga një palë xhinse… ose 15, nëse themi të vërtetën. Por me daljen e modeleve të reja, ndonjëherë bëhet e
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM) Teksa Javët e Modës përmbyllin javë pas jave prezantimet e koleksioneve të stilistëve të njohur, të fiksuarit pas modës
13 mënyra të thjeshta dhe të lira se si të kujdeseni për këpucët tuaja Mbi 300 milionë palë këpucë përfundojnë në depo çdo vit. Por ne mund të zvogëlojmë sasinë e këtyre këpucëve duke iu mësu
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
"Kosova i bëri hapat e parë më këpucët e reja, është radha për përtej kufirit" Nga Washington D.C – Albi Cela Aty ku filloi cdo gje Prishtine, 24 Mars 1975 – Ne shtepine e nje inxhinieri
Princeshë Diana fshihte një sekret në këpucët e saj të martesës Ka kaluar pak kohë që nga mbushja e plot 20 viteve që nga vdekja tragjike e Princeshës Diana. Por ama familjarët vec
A mund t'i veshësh getat me këpucë të hapura për festa? (FOTO LAJM) Koha është ftohur mjaftueshëm, por ndoshta nuk je e gatshme të lësh mënjanë deri në pranverë këpucët e hapura që i ke pë
Këpucë me takë edhe në dimër, këto janë idealet për këtë sezon (FOTO LAJM) Këpucët elegante të dimrit mund të duken si thjesht të bukura por jo të rehatshme. Kur temperaturat bien, ne nuk arrijmë
Nga mbushja e dhëmbëve, te këpucët ortopedike: Çfarë iu paguan shteti gjyqtarëve të KPA-s (FOTO LAJM) Gjyqtarët e Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, të njohur si trupa e Vetting-ut dhe që kanë firmosur shkarkimin e dhjetëra
Këpucët më të përshtatshme për çdo model xhinsesh (FOTO LAJM) Të gjitha kanë nga një palë xhinse… ose 15, nëse themi të vërtetën. Por me daljen e modeleve të reja, ndonjëherë bëhet e
5 këpucët më të shitura të momentit (FOTO LAJM) Përmes një vëzhgimi në dyqane të mëdha – si Nordstrom, Bloomingdales, MatchesFashion, Moda Operandi dhe Browns – Elle ar
"Vari këpucët në gozhdë" në moshën 34 vjeçare, Montolivo akuzon Milanin dhe Gattuson Ricardo Montolivo ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 34-vjeçare. I harruar për rreth 1 vi
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
10 këpucët më të shtrenjta në botë Ajo që u shpik për ta mbrojtur dhe siguruar rehatinë në këmbët e njeriut, me kalimin e viteve u bë një tjetër simbol i l