999 rezultate për

kepuce

Salah duhet të kalojë një kundërshtar të frikshëm për të fituar "Këpucën e Artë" Salah është rrugës së mirë për të fituar “Këpucën e Artë” në Angli, por edhe në Evropë. Mohamed Salah po shkëlqen kët
Messi, pretendenti kryesor për "Këpucën e Artë", si është gjendja e golave Messi është favorit për ta fituar “Këpucën e Artë” sërish, me ç’rast do ta kalonte Ronaldon. Pas golave të shënuar kë
Dimri i mori çizmet me vete, këto këpucë janë për pranverën Janë këpucë të stilit mashkullor, por prej disa sezonesh këpucët me lidhëse, që ndryshe quhen dhe “frenchie”, janë moda
Një kuksian u mor për leckash nga shtëpia, del pa këpucë në gjykatë Një nga protestuesit e Kukësit e arrestuar ka dalë në sallën e gjyqit pa këpucë. Sipas deputetes Caka, Xhevahir Here
Këpucë të larta dhe të parehatshme? 5 këshilla për të shmangur dhimbjet nga këmbët Bukuria është dhimbje, kushdo që ka ecur më shumë se pesë minuta në një palë këpucë të larta është prova përfundimtare e
10 gjërat që ju bëjnë të mos jeni tërheqës (FOTO LAJM) Christian Dior dikur ka thënë: “Thjeshtësia, shija e mirë dhe mirëmbajtja e vetës janë tre bazat e veshjes së mirë dhe k
Trendi më i "çmendur" i bukurisë, vetulla-këpucë! (FOTO LAJM) Ka patur një sërë tendencash të vetullave që shfaqen në mediat sociale kohët e fundit duke nxitur një sërë komentesh nga
Punëtori Veliaj "harron" dhe shkon me këpucët me baltë në emision I ftuar në Real Story, Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj duket se ka gjetur një mënyrë shumë interesante për
Zbulohet çmimi i lartë i këpucëve dhe fustanit të Xhensilës (FOTO LAJM) Gjatë kësaj jave që lamë pas, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u kthyen sërish në qendër të vëmendjes për shkak të thas
Messi thyen rekord dhe në rrjetet sociale, postimi i tij bën xhiron e botës (VIDEO) Në një reklamë të re të Adidasit, Leo Messi gjatë një seance stërvitore, ka prezantuar disi stilin e stërvitjes së tij d
Totti: Më vjen keq që nuk luaj akoma futboll Francesco Totti pranon se i mungon shumë që të veshë këpucët dhe të luaj futboll, por ndihet me fat që ka një rol të rën
Detaji që i habiti të gjithë, nuset mbretërore me këpucë të njëjta (FOTO LAJM) Meghan Markle është bërë ikonë stili muajt e fundit. Gjatë ditës së djeshme, Kate Middleton dhe Meghan Markle, u shfa
Ami nis përgatitjet për ''Baby shower''? (FOTO LAJM) Duket se përgatitjet për ''babyshower'' të vogëlushes të Amit dhe Ermalit kanë nisur. Ka qenë vetë Ami, e cila ka pub
Dizajnerja riciklon çamçakëzët, i transformon në gjëra të pabesueshme (FOTO LAJM) Dizajnerja britanike Anna Bullus, ka nisur një mision për të ricikluar çamçakëzët e hedhur në rrugë, duke i transformuar
Numri i këmbës është i lidhur me jetëgjatësinë, zbuloni të vërtetën tuaj Një studim në Suedi tregon se numri i këpucëve tregon se sa gjatë do të jetoni. Hulumtimi i studiuesve suedezë ka nisur
Më thuaj çfarë numri e ke këmbën, të të them sa gjatë do jetosh Një studim në Suedi tregon se numri i këpucëve tregon se sa gjet do të jetoni. Hulumtimi i studiuesve suedezë ka nisur n
Ia kalojmë shumë vendeve europiane, shqiptarët qejflinj për veshje Edhe pse renditemi ndër shtete me të ardhura të ulëta për frymë, si dhe me pagën minimale më të ulët në Europë, shpenzoj
Një histori e vërtetë hirusheje, hajduti vjedh të gjitha këpucët e qytetit! (FOTO LAJM) Mijëra çizme dhe këpucë të vjedhura u rreshtuan në një sallë në Melburn të dielën, me banorët e ftuar të identifikonin d
Mënyra më praktike për të pastruar këpucët prej kastori Këpucët e kamoshit ose ndryshe kastori janë shumë të bukura dhe të veçanta. Por ama lëkura e kamoshit është një mate
Princeshë Diana kishte fshehur një sekret në këpucët e saj të martesës Ka kaluar pak kohë që nga mbushja e plot 20 viteve që nga vdekja tragjike e Princeshës Diana. Por ama familjarët vec