999 rezultate për

kepuce

Plas kriza e këpucës mes Izraelit dhe Japonisë: Shumë veprim i shpifur (FOTO LAJM) Shefi Segev Moshe mendoi që të nxirrtë diçka origjinale gjatë darkës zyrtare mes kryeministrit të Japonisë Shinzo Abe dh
Goditi me këpucë Bushin, sot gazetari garon për deputet (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë shënohet pikërisht sot që kremtohet edhe Dita Botërore e Lirisë së Shtypit. Ai ishte një gaze
Gjak në parket e këpucë, si u rrahën me grushta dy zyrtarët në Gjirokastër Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me sherrin në Gjirokastër mes nënkryetarit të Bashkisë, Aurel Lapaj dhe punonjësi
Prej vitesh mungonte një rivalitet i tillë për "Këpucën e Artë" Immobile dhe Messi janë në të njëjtën pikë për Këpucën e Artë në fund të sezonit. Por ata kanë para Mohammed Salah me 31
Mos hyni kurrë në shtëpi me këpucë, ja çfarë rrezikoni Pas një dite të gjatë në punë, gjëja e parë që doni të bëni është të rehatoheni në shtëpi. Madje ndonjëherë dëshironi ve
Salah: Nuk besonte askush tek aftësitë e mija Para se të transferohet në Serie A, Mohamed Salah ishte pjesë e Chelsea të Jose Mourinhos. Por, si shumë lojtarë tjerë,
Salah kalon Messin, nxehet hara për "Kepucën e Artë" Gara për “Këpucën e Artë” vazhdon të jetë e nxehtë. Salah e ka kaluar Messi... egjiptiani tani numëron 30 gola, Leo 29.
Afërdita Dreshaj: Gjëja parë që shoh tek një mashkull janë këpucët! Modelja dhe këngëtarja shqiptare nga Maqedonia për Revistën Who ka treguar si kurrë më parë për 20 gjërat më interesante
13 mënyra të thjeshta dhe të lira se si të kujdeseni për këpucët tuaja Mbi 300 milionë palë këpucë përfundojnë në depo çdo vit. Por ne mund të zvogëlojmë sasinë e këtyre këpucëve duke iu mësu
Këpucë dhe shishe birre kokës, Trejsi Sejdini bën sherr në mes të club-it (VIDEO) Bukuroshja nga Elbasani, Trejsi Sejdini tha se ishte penduar për rrahjen publike që i bënë me shokët e klasës disa vite
Salah duhet të kalojë një kundërshtar të frikshëm për të fituar "Këpucën e Artë" Salah është rrugës së mirë për të fituar “Këpucën e Artë” në Angli, por edhe në Evropë. Mohamed Salah po shkëlqen kët
Messi, pretendenti kryesor për "Këpucën e Artë", si është gjendja e golave Messi është favorit për ta fituar “Këpucën e Artë” sërish, me ç’rast do ta kalonte Ronaldon. Pas golave të shënuar kë
Dimri i mori çizmet me vete, këto këpucë janë për pranverën Janë këpucë të stilit mashkullor, por prej disa sezonesh këpucët me lidhëse, që ndryshe quhen dhe “frenchie”, janë moda
Një kuksian u mor për leckash nga shtëpia, del pa këpucë në gjykatë Një nga protestuesit e Kukësit e arrestuar ka dalë në sallën e gjyqit pa këpucë. Sipas deputetes Caka, Xhevahir Here
Këpucë të larta dhe të parehatshme? 5 këshilla për të shmangur dhimbjet nga këmbët Bukuria është dhimbje, kushdo që ka ecur më shumë se pesë minuta në një palë këpucë të larta është prova përfundimtare e
10 gjërat që ju bëjnë të mos jeni tërheqës (FOTO LAJM) Christian Dior dikur ka thënë: “Thjeshtësia, shija e mirë dhe mirëmbajtja e vetës janë tre bazat e veshjes së mirë dhe k
Trendi më i "çmendur" i bukurisë, vetulla-këpucë! (FOTO LAJM) Ka patur një sërë tendencash të vetullave që shfaqen në mediat sociale kohët e fundit duke nxitur një sërë komentesh nga
Punëtori Veliaj "harron" dhe shkon me këpucët me baltë në emision I ftuar në Real Story, Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj duket se ka gjetur një mënyrë shumë interesante për
Zbulohet çmimi i lartë i këpucëve dhe fustanit të Xhensilës (FOTO LAJM) Gjatë kësaj jave që lamë pas, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u kthyen sërish në qendër të vëmendjes për shkak të thas
Messi thyen rekord dhe në rrjetet sociale, postimi i tij bën xhiron e botës (VIDEO) Në një reklamë të re të Adidasit, Leo Messi gjatë një seance stërvitore, ka prezantuar disi stilin e stërvitjes së tij d