999 rezultate për

kepuce

Dëme të parikuperueshme, trendi i ri i modës është shumë i rrezikshëm Të gjithë e keni vënë re se ka nisur një trend i ri, ai i gjërave plastike dhe transparente është kudo. Në këpucë, në ve
Këto janë pretendentët e "Këpucës së Artë" (FOTO LAJM) Tashmë në Botëror janë vetëm katër skuadra ku dy prej tyre do të përballen nesër ndërsa dy të tjera ditën mërkurë. P
Funksionon! Si të eleminoni njëherë e mirë erën e keqe të këmbëve Ka shumë arsye pse këpucët mund të mbajnë aromë të keqe, nga djersitja e tepërt, përdorimi i vazhdueshëm në materialet e
Më thuaj shputën e këmbës, të të them çfarë tipi je dhe çfarë këpucësh të veshësh E dije? Jo të gjitha këmbët janë njësoj, format e shputave të këmbëve kategorizohen në tri lloje: greke, romake, ose egj
Më të vështirat, si t’i pastroni këpucët prej kastori ëpucët e kamoshit ose ndryshe kastori janë shumë të bukura dhe të veçanta. Por ama lëkura e kamoshit është një mater
Shikoni numrin e këmbës dhe zbuloni sa vite do të jetoni Një studim në Suedi tregon se numri i këpucëve tregon se sa gjatë do të jetoni. Hulumtimi i studiuesve suedezë ka ni
Të gjithë i hedhin çamçakëzët, por ajo i mbledh dhe bën me to gjëra të pabesueshme (FOTO LAJM) Dizajnerja britanike Anna Bullus, ka nisur një mision për të ricikluar çamçakëzët e hedhur në rrugë, duke i transformuar
Olsi Rama i “vjedh” stilin të vëllait, shfaqet me këpucë të kuqe Kryeministri Edi Rama gjithmonë është njohur për stilin e vecantë dhe kontravers për sa i përket veshjes dhe sjelljes së
Zien rrjeti: Meghan Markle vesh numër më të madh këpucësh Të gjithë e adhuruan veshjen e Dukshës së Sussex-it në Royal Ascot. Kapelja që ajo mbante ishte e mrekullueshme, edhe kë
Rrëfimi prekës i Shaqirit: S’kisha para për stërvitje, ja pse mbaj dy flamuj në këpucë Xherdan Shaqiri dha një intervistë të gjatë për The Players Tribune. Në këtë intervistë shqiptari nga Kosova ka shpjegua
Qytetarët ia thonë në sy Gjiknurit: A ecën dot në baltë me këpucët 1500 euroshe? Ministri i Ramës Damian Gjiknuri është përplasur me disa të rinj gjatë një takimi në Mamurras. Të zhgënjyer dhe revo
Kroos i dashuruar pas këpucëve klasike, luajti me të njëjtat e 4-viteve më parë Lojtarët në ditët e sotme përdorin këpucë të reja futbolli të prodhuar në vitin e fundit, por jo mesfushori gjerman Ton
Tortë gjigande me Këpucën Artë për Mohamed Salah (VIDEO) Ylli i Egjiptit, Muhamed Salah, u nderua me një tortë gjigante prej 100 kg, për të festuar ditëlindjen e tij të 26-të, b
Trendi që ka pushtuar botën, shumë i rrezikshëm për lëkurën Të gjithë e keni vënë re seka nisur një trend i ri, ai i gjërave plastike dhe transparente është kudo. Në këpucë, në ves
Jona Spahiu u bë nuse, çmimi marramendës i këpucëve të saj Edhe Jona Spahiu nuk i ka shpëtuar manisë për tu veshur shtrenjtë nuse. Ajo u martua dy ditë më parë, dhe në sy ra së
Çmimi marramendës i këpucëve të Nora Istrefit (FOTO LAJM) Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit. Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen s
Politikë edhe në futboll, "Nike" nuk i jep këpucë Iranit Kompania "Nike" njihet si një nga firmatv më të mëdha për veshjet sportive. Shumë skuadra e marrin bazën materiale n
Këshilla si të eliminoni aromën e keqe tek këpucët Ka shumë arsye pse këpucët mund të mbajnë aromë të keqe: nga djersitja e tepërt, përdorimi i vazhdueshëm në materialet e
Xherdan Shaqiri zbulon këpucët që do të veshë në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri, ylli i Zvicrës në futboll, do të bartë edhe flamurin e Kosovës në këpucë në Kampionatin Botëror që nis
Këshilla si të eliminoni aromën e keqe tek këpucët Ka shumë arsye pse këpucët mund të mbajnë aromë të keqe: nga djersitja e tepërt, përdorimi i vazhdueshëm në materialet e