999 rezultate për

kepuce

Salihi "var këpucët në gozhdë", 52 minuta në ndeshjen e lamtumirës Për çdo sportist vjen një moment kur duhet të thotë mjaft dhe të lërë karrierën e tij. E shtuna ishte dita e sulmuesit s
Kush janë VIP-et shqiptare që u fiksuan me takat 1000 dollarëshe (FOTO LAJM) Këpucët e markës Yves Saint Laurent, Opium me takën në formën e logos YSL ka qenë zgjedhja e përbashkët e disa personazh
Kështu befasohet Ronaldo kur sheh këpucën me numër 50 (VIDEO) Cristiano Ronaldo vizitoi zyrat qendrore të "Nike" në Barcelonë pak ditë më parë. Ylli i Juventusit i cili momentali
Hoqi këpucët në avion, plas sherri në 9 mijë metra lartësi (VIDEO) A ju ka ndodhur ndonjëherë që një pasagjer në avion të heqë këpucët duke qelbur erë të gjithë sediljet aty pranë? Kë
Çmenduri si kjo rrallë dëgjoni, vjedh këpucë se pëlqen erën e tyre (FOTO LAJM) Makoto Endo (40), nga Japonia bëri këtë gjest duke vjedhur këpucë për t'i marrë erë pasi që kështu ndiente kënaqësi seks
Këto janë këpucët e reja të Xherdan Shaqirit (FOTO LAJM) Kosovari Xherdan Shaqiri ka prezantuar këpucët e tij më të reja Mercurials, të markës Nike, me të cilat do të luajë në n
Jemi në sezonin e çizmeve, si t’i pastrojmë pa i dëmtuar Me çizme të mira nuk ka dimër, por ato duhet të ruhen, mirëmbahen dhe për to duhet kujdesur. Ja se si t’i mbroni këpucët
Asnjëherë mos blini këpucë të përdorura, është e rrezikshme Edhe pse shkon më lirë, ka disa artikuj që asnjëherë nuk duhen blerë të përdorura. Kjo jo vetëm për të qenë të pastër
Ndodh në Angli, arbitri përdor këpucë në vend të takave (FOTO LAJM) Një ngjarje komike që kishte lidhje me arbitrat ka ndodhur në Ligën e Dytë angleze. Ekzaktësisht në takimin mes Tranmere
"Qeset e këpucëve përdoren si dyer për inkubatoret e foshnjeve" (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Bardh Spahia, ka publikuar disa foto nga matarniteti “Koço Gliozheni” ku duket qartë se qeset që për
​Historia fantastike e këpucëve me të cilat Scholes ka luajtur Ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, i kërkoi Scholesit t’i kthehet futbollit pas pensionimi
Messi fiton Këpucën e Artë, parakalon Ronaldon (VIDEO) Lionel Messi nuk njeh limite. Ylli Barcelonës ka fituar cmimin "Këpuca e Artë", si golashënuesi më i mirë në të gjitha
Apeli merr vendim për burrin që gjuajti Ramën me këpucë Protestuesi që tentoi të qëllojë me këpucë kryeministrin Rama, në oborrin e Spitalit të Traumës, më 22 nëntor, ndërsa f
Merret vendimi për personin që gjuajti Ramën me këpucë Gjykata e Tiranës ka lënë në burg për 30 ditë qytetarin që gjuajti me këpucë ndaj kryeministrit Edi Rama. Fjala është pë
Nuk foli askush, por shikoni si u masakruan këta të mitur duke mbrojtur shtëpinë (FOTO LAJM) Kryeministri Rama u qëllua dje me këpucë teksa ndodhej në Spitalin e Traumës për të vizituar efektivët e policisë që u p
Reagon gruaja e personit që gjuajti me këpucë Ramën: Nuk kemi frikë Nëna e Dorjan Protoduarit, i cili u arrestua paraditen e sotme nga policia gjatë protestës para parlamentit, si dhe bash
"Mbylle gojën", veprimi i Ramës që acaroi protestuesin deri në gjuajtje me këpucë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka vizituar efektivët e plagosur sot nga protestuesit e Unazës së Re, por në momentin që ai ka dal
Rama qëllohet me këpucë nga protestuesi (VIDEO) Pas protestës së dhunshme, ku banorët e "Unazës së Re" janë konfliktuar fizikisht me policinë, kryeministri i vendit Edi
Këpucët e çuditshme të Antoine Griezmann në ndeshjen ndaj Uruguajit (FOTO LAJM) Franca nesër do të luaj një ndeshje miqësore me ekipin e Uruguajit. Por për sulmuesin e Antoine Griezmann firma e kë
Legjenda e Chelseat "var" këpucët Ish-mesfushori i Chelseat dhe Kombëtares së Anglisë, Joe Cole është pensionuar nga futbolli në moshën 37-vjeçare. “Ka