999 rezultate për

kepuce

Barça, ja këpucët e Messit për Champions-in (FOTO LAJM) Adidas ka prezantuar këpucët e reja të linjës adizero f50 Messi. Për të festuar rikthimin në Champions League gjigandi g
Bën për vete fansat, Miriami tregon raportin me takat e larta (FOTO LAJM) Këngëtarja Miriam Cani gjithmonë është vlerësuar nga fansat për thjeshtësinë e saj. Ajo ka ndarë me miqtë e saj në I
Revolucion ekstrem në këpucët e grave (FOTO LAJM) Është inaguruar në "Brooklyn Museum" në New York ekspozita ‘Killer Heels: The art of the high-Heeled Shoe’. E veçanta e
Takat e larta gjithmonë në modë, ja trendet e fundit (FOTO LAJM) Do të gënjenim vetveten nëse do të thonim se këpucët me taka janë po aq të rehatshme sa ato të sheshtat. E vetmja mënyrë
Super-spot për këpucët e reja të Neymar (VIDEO) Fushata e re publicitare e Nike Hypervenom, me Neymar si protagonist kryesor, është shndërruar në një virus për rrjetet
"Brazil 2014", James merr "Këpucën e Artë" (FOTO LAJM) Ylli i Kolumbisë James Rodriguez, golashënuesi më i mirë i Kupës së Botës "Brazil 2014", ka marrë trofeun e "Adidas Këpu
A do i vishnit këpucët e reja të CR7-ës? (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është mësuar të shohë miliona tifozë në mbarë botën të veshin fanellën e tij të Real Madrid dhe kombët
Deco var këpucët në gozhdë (FOTO-LAJM) Mesfushori portugez, Deco var këpucët në gozhdë. Për nder të ish-lojtarit të Portugalisë është zhvilluar një ndeshje miq
Janë kush janë trendet më të fundit të këpucëve (FOTO LAJM) Këpucët me apo pa rripa, këpucët balerina, këpucët me takë të lartë, janë padiskutim në çdo garderobë të çdo femre. Stin
Stop vuajtjeve, shpiken takat që vihen dhe hiqen (FOTO LAJM) Femrat janë të dhëna pas këpucëve me taka. Ndonëse në modë janë edhe këpucët balerina, mania e femrave është që këpucët
Djali i Jonuz Musliut arratiset nga stacioni policor i Bujanovcit Djali i ish-komandantit të UÇMB-së, Jonuz Musliut është arratisur nga stacioni policor në Bujanovc. Ai po mbahej në d
Këpucë ari për Neymar, i dedikohen nënës (FOTO LAJM) Neymar, ylli i Brazilit, është në qëndër të vëmëndjes jo vetëm kur shënon. 22-vjeçari i Barcelonës veshi në ndeshjen e d
Shaqiri në garë me Messin e Neymarin për Këpucën e Artë (FOTO-LAJM) Xherdan Shaqiri është lojtari i cili i dha mbrëmë skuadrës së Zvicrës fitoren por edhe biletën për në fazën tjetër. F
Sherr për këpucën e Iker Casillas (FOTO LAJM) Spanja u largua me turp nga Kupa e Botës "Brazil 2014" duke e mbyllur grupin me vetëm tre pikë, por "La Roja" vazhdon të
Muller beson te Muller: I jep Botërorin Gjermanisë Me 14 golat e tij në Botëror, dikur mbante rekordin e golashënuesit më të mirë të kompeticionit, por Ronaldo ia theu. Me
Jonida s'ka më shumë se 50 palë këpucë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, e ftuar në një emision televiziv, këngëtarja Jonida Maliqi tha se garderoba e saj nuk ishte aq e madhe
Jonida Maliqi: Dua një tjetër fëmijë Këngëtarja e mirënjohur Jonida Maliqi, e pranishme në një emision televiziv, ka rrëfyer se është e gatshme që të sjellë
"Brazil 2014", 10 kandidatët potencialë për "Këpucën e Artë" (FOTO LAJM) Thomas Muller është fituesi i "Këpucës së Artë" në Kupën e Botës "Afrikë e Jugut 2010" duke iu bashkuar emrave të mëdhen
Aguero: Në Brazil për "Këpucën e Artë" Kërkon triumfin në Botëror për Argjentinën dhe "Këpucën e Artë" për vete. Janë këto objektivat që ka Sergio Aguero, kur
Këpucë dhe çanta, Valbona Selimllari tregon zgjedhjen e saj (FOTO LAJM) Mania për të bërë blerje e ka kapur edhe Valbona Selimllarin, e cila mbetet një ikonë bukurie. Fotot që ka postuar në In